Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

n tak kolege zwodze od dawna wiec chyba musze ale rodzina sie obrazi jak sie na urodzinach nie zjawie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu problemy kochanek! na naszym forum! dziewczyny jak bardziej by wam pasowało spotykać się z facetem raz na 6-8 tyg, na 5-7 tyg, czy na 8-10 tygodni i jaki dzień jest najbardziej odpowiedni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii uzasadnij bo nie wiem co dziewczynie doradzić :D swoją drogą zastanawia mnie czyj portret kucharz zamierza wkleić doszłam do wniosku, że swój bo kto jak kto- ale on tak jest obeznany w prawie forumowym, że na portret "obcy" by się nie zdecydował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Najlepiej mieć 5 kochanków - na każdy dzień tygodnia, ale żeby weekendy mieć wolne, bo ile można. :D Tamari, to jedź do kuzynki z kolega, o! Sami, no nie wiedziałam, że masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzasadniam inne opcje to jednak za rzadko chyba wiekszy pozytek z wibratora by byl a piatki i soboty wiadomo, weekend i odskocznia od codziennosci zawsze mozna sciemnic ze sie idzie z kolezankami na ploty:P czy to nie mezatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A ja myślę, że jakiegoś dziecka... Małej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą wczoraj tak myślałam nad sensem nazwy niektórych topików np dlaczego istnieje topik -znów przypaliłem kaszę-, gdy o wiele bardziej pasuje " znów przypaliłem komuś boczek" .......niczym kuklinowski kmicicowi i kmicic kuklinowskiemu:D albo zanik uczuć, pożądania- zamiast " zanik mojego rozumu" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore topy sa zenujace a najlepsze sa w stylu " czy mam prawo lub czy powinnam czuc sie zazdrosna, zla, onrazona, itd" masakra, przerazaja mnie ludzie ktorzy nie potrafia myslec samodzielnie.. baaaaaaa zeby to myslec tylko nawet czuc:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwantowy efekt splątania
Nie jestem żadnym małym dzieckiem! A małą dziewczynką to już zupełnie nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A to Twój portret zamierza Kucharz zamieścić? No no, wtedy to już na pewno żadna Ci się nie oprze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
lo matko, sie zarobilam troche i nie jestem w temacie. kucharz ma zamiescic potret pseldonima? sami, a ten kucharz to nobliwy starszy pan czy raczej gajowy marucha w typie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwantowy efekt splątania
A wiesz, Of_ca, że ja Kucharza widziałem trzykrotnie osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwantowy efekt splątania
No i co z tego, Tamari? Czy ja jestem kobietą, żeby za Kucharzem z podgarniętą kiecą latać po mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni podpuszczajcie sami bo zaraz kucharz będzie pisał elaborat o zaufaniu, wykorzystaniu i innych pierdołach ona napisze cokolwiek - on uzna, że zdradziła straszliwą tajemnicę korespondencji i go obnażyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
i jak on wygląda? bo ja mam w wyobazni chudego czlowieczka sredniego wzrostu z wąsami a la lech walesa. prawda li to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwantowy efekt splątania
Nie, nieprawda. On należy do kategorii takich facetów, że nie jednej kobiecie trudno wzrok oderwać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
znaczy duuuuzy z wasami a la walesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go nie widziałam ale też podejrzewam , że musi być niezłe ciacho- choć zapewne lekko zeschnięte i lekko naruszone zębem czasu ostatecznie w życiu nie uwierzę, że chodzi tylko o rozmowy, intelekt i miła atmosferę- której przecież nie ma :D chodzi o penisa- jakikolwiek już teraz on jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
wiesz ike, mnie sie wydaje ze jak on bylby ciacho, to by czasu na te nudne gadki tu raczej nie tracil... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarty zartami ale nie będe nic pisać o treści @ i o tym jak wygląda:P no takie mam zasady:) ale mogę sie pochwalić ze miałam z Nim i z Atą wypić realną kawę:) no ale to było daaaaawno temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca 52
zapytam inaczej - podoba Ci sie jako mezczyzna? tyle mozesz napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He, Sami, kolejne nowinki. Z Ciebie to trzeba wszystko wyciągać, wiesz? A co do rozmów, to myślę, że jedynie o nie się rozchodzi - przeciez miło jest sobie pogadac w towarzystwie mieszanym, szczególnie z mężczyzną, który potrafi zainteresować kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo- są rożne ciacha siedzące jednak na kafe....... czasem żeby uciąć pogawędkę, czasem żeby uciąć coś więcej niczego oczywiście absolutnie pod żadnym pozorem i w ogóle nie sugeruję !!! ale ilu podrywaczy jest na rożnych forach randkowych, towarzyskich o uczuciowych nie wspominając ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×