Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczkoooooo

Masaz szyjki macicy

Polecane posty

Gość gość
Moja gina powiedziała, ze ona takich masaży nie robi, ale nie powiedziała dlaczego. Moze ze względu na powikłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmialam masaz
Miałam robiony masaż szyjki nic przyjemnego wiadomo ale bol do wytrzymaniaZ lekarz robiła go max 2 minuty, włożyła dwa palce. Nic okrutnegooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję sexs sexs na przyspieszenie nic tak SB nie działo nr 1 z wszystkich zabobonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam masaż szyjki i wcale tak nie bolało ... Aż byłam zdziwiona bo też się naczytałam i strasznie się bałam ... Ale nie bylo źle trochę nieprzyjemny ból chwila i po wszystkim...zb czy coś da rano mi robiła moja ginekolog i zb czy coś z tego wyniknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam masaz podczas porodu,powiem tak, zemdlalam z bolu w czasie tego masazu. Nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
Dnia 17.02.2016 o 07:40, Gość gość napisał:

masaż szyjki miałam robiony przy pierwszej i teraz przy drugiej ciąży. mnie on osobiście nie bolał (może to zasługa lekarza), owszem w trakcie jest pewien dyskomfort, czuć, jak lekarz wykonuje ucisk, ale do wytrzymania. dużo gorzej wspominam sprawdzanie rozwarcia w trakcie porodu- bez względu na to która położona je robiła za każdym razem chciałam wyć z bólu. przy pierwszym porodzie urodziłam po 48h od wykonania masażu, a teraz czekam 🙂 kilka godzin po masażu rozpoczęły się nieregularne skurcze (jak bóle menstruacyjne).

Położne pod przykrywką sprawdzenia rozwarcia robiły Ci masaż i nawet o tym nie wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Hej dziewczyny, czy wiecie kiedy najwcześniej można wykonać masaz szyjki ? Czy jeśli dziecko nie jest wstawione w miednice a brzuch jest wysoko to jest szansa na poród naturalny? Jestem w terminie porodu ale zupełnie nic się nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×