Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiksayu

Co zrobić z obwisłą skórą na brzuchu?

Polecane posty

Gość gość
liczy się suplementacja ja polecam premium collagen 5000 u mnie zadziałał super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od ilości obwisłej skóry. Jeżeli jest jej zbyt dużo to zaden zabieg nie pomoze, tylko plastyka brzucha. Jezeli jest jej lekki nadmiar polecam zabiegi dermapenem i falami radiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaja

koleżanka miała operację w łodzkiej klinice Dermed  u dr Doroty Żukowskiej plastykę powłok brzusznych. Pozbyła się paskudnej wiszącej skóry z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaja

koleżanka miała operację w łodzkiej klinice Dermed  u dr Doroty Żukowskiej plastykę powłok brzusznych. Pozbyła się paskudnej wiszącej skóry z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka

Jezeli nadmiar skóry jest bardzo duży to bez plastyki brzucha się nie obedzie. Zanim jednak zdecydujesz się na zabieg chirurgiczny zadbaj o skórę zabiegami, które zagęszczą i ujędrnią skórę brzucha. Dzięki temu będzie mniej do wycięcia. Ja specjalnie w tym celu zrobiłam 3 zabiegi RF MIKROIGŁOWEJ, tak patrząc na oko jest jakieś 3 cm mniej skóry. Czekam teraz na termin operacji. Zabiegi zagęszczające polecam wPoznaniu w Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrina

Jasne, warto próbować ćwiczeniami i kosmetykami, ale nie oszukujmy się, nie można oczekiwać spektakularnych efektów. Najlepsze efekty przyniesie operacja plastyczna, w moim przypadku to był strzał w dziesiątkę. Byłam na kilku konsultacjach, w końcu zdecydowałam się na klinikę dr Anny Olender, w Żarkach Letnisko. W tym momencie wszystko już się ładnie wygoiło i znów czuję się pięknie, nawet w stroju kąpielowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra miała operację powłok brzusznych, własnie pomaga przy takiej wiszącej skórze na brzuchu. Operowała ją dr Dorota Żukowska w łódzkiej klinice Dermed. Efekt na prawdę super, pozbyła się nadmiaru skóry który pozostał po 3 ciążach i odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny jest ten olejek Busajna .Super  ujędrnia ciało , działa przeciwstarzeniowo, ale polecam też go właśnie w walce  z rozstępami, przy odchudzaniu, jak tak skóra zwisa.Rewelacyjny produkt jeśli chodzi o wygładzenie, ujędrnienie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×