Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie podoba sie

Co dac dziewczynce na 10 urodziny???

Polecane posty

Gość nie podoba sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten pamiętnik strzeżony
hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itrfedrdtfgyh
problem w tym ze ona swoje pieniadze z komunii dolozyla do kupienia laptopa :O ma tv swoje,dvd,telrfon ma zabawki a lalkami sie nie bawi,ma maszyne do waty cukrowej,ma dziecinne kosmetyki i perfumke ma duzo :O zbyt duza a ja nie wiem co jej dac! w sklepeach nic nie ma!! :( jest moja kuzyznka. i pamietnik na zamkniecie to zadna rwelacja dla niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zostaje samochód
albo mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3480
daj jej kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Ja swojej chrześniaczce kupiłam kolorową pościel do jej łóżka i pod kolor piżamkę i najbardziej się z tego prezentu cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakas
gre edukacyjna planszowa...jednak podejrzewam, ze to nie dla niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania
wszystko zalezy ile masz na to przeznaczonych pieniedzy? Ja wiem,ze teraz dzieci wszystko maja ( a co poniektore niewiele!!). Najlepszy bylby prezent z pomysłem i edukacyjny? Moze coś lubi, ma jakieś zainteresowania? Mozna kupic karnet na jakis fajny kurs czy zajęcia (taniec , pływanie, aerobik dla dzieci) Mozan zrobic album z wywołanymi zdjęciami (dzieci maja na komp. duzo zdjec)mozna je poprosic o pzreslanie, wywołasz i zrobisz album ręcznie ozdobiony.Albo mniej pracochłonny tzw. kolaż w antyramie na scianę, gdzie beda jej zdjecia i rodziców razem połączone i powycinane na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz to dziecko z typu tych co wszystko maja , takiej osobie najtrudniej prezent kupic , napisz jaką kwota dysponujesz? moze prenumerata jakiegoś czasopisma ktore by ja zainteresowało, a moze najprościej zapytac czy jest takie coś co by chciała dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Nic nie piszesz o ksiązkach-moja bratanica z nich zawsze najbardziej sie cieszy no i zostaja ciuchy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ni episze
bo dzieciak pewnie w d...ma ksizaki-skoro ma tyle gadzetow to straszne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania
nie oskarżajcie dzieci , że mają gadżety sami ich uczymy tego i przyzwyczajamy. Ja widziałam dzieci , które ,,mają wszystko" a jak trafily do domu , gdzie można bawić się na grach planszowych lub rysować kredkami to nie chciały od tego sie oderwać. Bylo to coś innego od codziennych rzeczy, kwestia tylko umiejętnego podejścia i rozmowy. Oczywiście jeśli rodzice tego nie rozumieją , to my jako osoby trzecie wielkiego wpływu nie mamy. Ale wytwarza się u nas taki niezdrowy odruch, że jakdziecko ma tyle w domu , to my musimy mu kupić następny prezent drogi i modny. Myślę,że wbrew pozorom dzieci nie są takie złe, tylko nas naśladują i reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×