Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAAAA_czuszka

Stylista ubioru Poznań !!! Pomocy !!!

Polecane posty

Gość beauty_look
PROFESJONALNIE I Z DOJAZDEM ! Personal shopping dla kobiet i mężczyzn zakupy se stylistką - 150 PLN pierwsza godzina , następne 50 PLN Przegląd szafy klientki/klienta spotkanie w domu , Cena 4 h - 250 PLN Analizę sylwetki 100 PLN godzina Metamorfoza - cena ustalana indywidualnie Businnes shopping -Dress code - indywidualny 3 godziny 250 PLN Businnes shopping -Dress code - dla firm - cena ustalana indywidualnie Stylizacje na specjalne okazje ( FRYZURA, MAKIJAŻ, POMOC W DOBORZE KREACJI ) 500 PLN Stylizacje Ślubne- Panny Młodej -Cena 600 PLN Stylizacja Pana Młodego - Cena 500 PLN kontakt:biuro.beauty.look@gmail.com , 601940686 ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamelkazoo
taaaaaaaaaaaaak, piszę , śpiewam i gotuję :)))))))))))))))))))))) czyli ubieram, robię makijaż i jestem świetną specjallistką od wszystkiego.... ciekawe czemu Jacyków nie ma też 5 zawodów w jednym? albo Lagerfeld, Prada i Galliano.... ... czemu oni nie malują, projektują ciuchów i strzygą... - przeciez każda stylistka w Polsce to właśnie oferuje... ha, ha, ha - wolne żarty. To tak jak z aktorstwem Madonny i aktoreczkami polskimi co to lecą śpiewać i płyty nagrywać.... ludzie bądźcie chociaż w jednym b.dobrzy, a potem.... jak w ogóle jest to możliwe to fotografujcie, malujcie, strzyżcie i stylizujcie.... bo jak na razie to masakra z tego wychodzi - byle kasę zbić na 8 srokach ciągniętych za ogon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzelek
czy ktoś wie cokolwiek o szkole wizażu anity folaron w poznaniu? warta zainteresowania czy lepiej poczytać twój styl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarzyk ewy
skomponuję twój strój. kontakt evmodi@wp.pl poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakuleczkavvvv
każda szkoła stylu w poznaniu jest do bani - 3 gazety o modzie i pare ksiazek i wiesz wiecej i mozesz sama szkołę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakuleczkavvvv
a czy ktos zna dobrego fryzjera w pozananiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakaczucha
fryzjera n ie znam... ale stylistki znam, takie dwie, same ubrane że masakra. strata kasy. generalnie miłe, ale nie napisze o kogo tu chodzi, ale jak ktoś znajdzie dwie co myślą że są jak T&S to radze uciekać na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiiaia
napisz kogo omijac a do kogo sie udac :) szulam kogoi w poznaniu zeby troche sie odmienic i nabrac pewnoci siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszyński & Pilarczyk
Witam Panie, wraz z moją koleżanką jesteśmy młodymi stylistami. możecie nas zobaczyć : www.onestyletwopeople.blogspot.com :) Czekamy na wiadomości meilowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszyński & Pilarczyk
Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy ! Młodzi styliści w Poznaniu ! www.onestyletwopeople.blogspot.com email - onestyletwopeople@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gdyby ktoś potrzebował pomocy w doborze stroju, chętnie pomogę. Wiele osób korzysta z moich porad (usług) i jest bardzo zadowolonych - wiem, bo klientki wracają :) Wspomnę, że chodzi o miasto Poznań. Zainteresowanych proszę o maila: angelastok@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z poznania
Dziewczyny musze polecic Wam laske z ktora spotkalam sie w zeszly poniedzialek u niej w mieszkaniu w Poznaniu.Tomek moj kolega z pracy polecil mi ta stylistke bo jak stwierdzil brutalnie -potrzebujesz jej,... nie bylam nastawiona pozytywnie do tego typu spotknia. Kasia bo tak ma na imie jest rewelacyjna -moja garderoba w tej chwili jest nie do poznania! Jesem zaskoczona jak duzo zalezy od tego jak wygladamy, nie mowie tu o samej estetyce ale o SAMOPOCZUCIU. Czuje sie jak po najlepszej terapi, moje podejcie do mojej osoby i wygladu zmienilo sie na duzo lepsze i to wszystko w zaledwie kilka godzin. Umowilam sie na kolejna lekcje mody za 2 tygodnie, bo wiem ze warto. Dlatego goraco wam polecam kreatorow wizerunku. Kasia spedzila kilka lat w Australii - Sydney, pracowala dla australijskich firm odziezowych. Stylizacja w jej wydaniu jest zupelnie inna- to zabawa kolorem, wzorem, a przy tym potrafi byc bardzo klasyczna. Czas ktory spedzilam w jej towarzystwie to swietna przygoda, zabawa i ma sie wrazenie jakby obcowalao sie z siostra. POLECAM taka terapie. Nie wiem czy Kasia bylaby zadowolona ze podaje jej numer tel ale email sadze ze bedzie dobra rekomendacja zj.katya@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z poznania
zj.katya@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Lis
Marysia dziekuje za ta rekomendacje . spotkalam sie z kasia w plazie mam dokladnie to samo odczucie. dodam ze nie jest droga.dzieki pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyy
ta, jasne. i tak dokładnie o tym wszystkim opowiada, że była w Sidnej i z kangurami ubrania szyła. ten post mi śmierdzi - rewelacja - chyba już komuś brakuje pomysłu na reklamę. tak jak na znanym lekarzu - sami sobie wpisy robią... a poza tym co to za stylistka jak mail na hotmailu ma (bezpłatnym... bo na codzień kraja frytki w barze "przysmak"?) i umawia się z dnia na dzień ( 1 post 03.10 (13:04) i odpowiedź od razu (10:18) 05.10 - nie pomyślała, że ktoś może na to patrzeć i zauważyć, że ktoś sobie reklamkę robi?)?? szukam i szukam, ale widzę, że prawdziwego info w necie to już nie można znaleźć..., albo trzeba mocno odcedzać ziarna od plew - i na takie szczegóły zwracać uwagę, żeby potem nie mieć plomby w zębach z piachu za 5zł (na znanym lekarzu się już nabrałam, dlatego ostrzegam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoanntko
no masz rację, z tematu zrobiła się reklama. ale żeby dołożyć do pieca - też znalazłam stylistkę z tego wątku - polecała "aniuleczek" i nie mam zastrzeżeń. bez naciągania to ciut się uzależniłam, bo pytam teraz o każdy szczegół, co w sumie nie jest dobre:) a i cierpliwość pytanej pewnie wyczerpuje. nadal szukam jednak dobrego fryzjera - a to jest chyba zadanie "tylko dla orłów". właściwie to z tym jest najciężej, bo byłam i na szkolnej i na wildzie w sławnym spocie, bhills, hbaaazarze - ale cos wszedzie "nie od końca", może trzeba poszukać poza głownym nurtem? a słyszał ktoś coś może o salonie trendy albo ekstrakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarafaraf
boze skonczcie juz ztymi certyfikowanymi stylistkami - czy tylko ja widze, ze to jest śmieszne? i tandetne? a strony tych ich szkół - fatalne... i taka osoba ma mówić o pięknie... jak juz w reklamowaniu siebie jest tandetna i prosta. poza tym zgadzam, sie jak ktoś ma mail na hotmailu i wp lub onecie i podaje jako firmowe, to znaczy ze na codzien obiera pyry w barze, albo klei znaczki na poczcie - a popołudniu stylizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam ta kasie z sydney. konkretna z niej babka. rewelacja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic dobra fryzjerke . salon trendy - Marlena ul. naramowicka poznan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frag-less
a ja odradzam taką blondyne. kupiłem żonie na prezent - nie warto było. chciala bydowac jej psychiczna wiare w siebie - ale jakos tak niesmacznie wszystko wygladało. drogo i słabo. niby miło, żona jej nic nie powiedziała, ale ... chyba pani bez gustu, taktu?... i szkoda gadac, a niby dobra. piszę, bo po czytaniu różnych wizaży.pl, tego forum, poszukiwaniu na googlach, wysłuchaniu koleżanki z pracy - tak jak przy zakupie nowego sprzętu - wolę znać wszystkie dane techniczne, mialem wybrac ta, co juz jest tu polecana przez anoleczka, ale kobieta z terminami nie jest taka dostepna jak tu piszą, poza tym stwierdzilem, ze co za różnica. ale po porownaniu okazuje sie ze jest różnica. kasa była stracona, żona była niezadowolona, ze źle wybrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistkAAA
Widzę że wątek od dawna, a ja teraz potrzebuję pomocy. Mam nadzieję, że ktoś pomoże?? Szukam dobrej stylistki w Poznaniu, czyli takiej, która doradzi w ubiorze, ale nie tylko aby określiła mój typ urody, dopasowała kolorystykę, ubrania itp..? Bede wdzieczna za wszelkie info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septunka
Osobiście mogę polecić warsztaty z Anetą Wabińską :) Ja korzystałam ze spotkania na początku lutego w Mona Lisie, przy Marcelińskiej. I było wszystko czego potrzebowałam - dopasowanie koloru do urody, ustalenie typu urody, jaka fryzura i ubranie pasują do moje temperamentu, itp ;) Może się z nimi skontaktować i zapytać czy planują dalsze spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistkAAA
A można też wybrać się z nią na zakupy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septunka
No pewnie :) Możesz albo cały dzień chodzić po sklepach i wybrać sobie ubrania od stóp do głowy ale też możesz szukać pomocy przy danej kreacji :) Albo wybrać się na zakupy do Berlina - to tak bardziej "exlusive" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana82
Na własnym portfelu i skórze polecam stylistkę z Poznania. Miła młoda osoba, trochę zaskakuje bezpośredniością- powiedziała mi co z pewnością trzeba zmienić a co trzeba uwydatnić. Z tego co wspominała do końca marca zajęta. A zapomniała bym po 30 minutach jeśli widzi ze klient nie jest zadowolony z niej, jej gustu itp zegnacie się i nic nie płacisz. namiary na nią stylistkacoco@vp.pl nie podaje imienia bo nie wiem czy sobie tego życzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta.de
Patrzę i patrzę i widzę, że już przynajmniej wiem - kogo nie wybierać... bo wygląda na to, że temat umarł śmiercią naturalną jakiś czas temu - patrząc po datach. Pierwsza strona coś, a potem już same reklamy - "stylistki" siebie polecają i jeszcze rozmawiają same ze sobą. "Hej kogo polecasz", "Hej, Hej - polecam tą i tamtą..." - tym samym stylem pisane, że aż z daleka widać że to monolog, nie dialog. Genialna antyreklama... Jak ktoś tak robi, to widać cienko mu idzie. Szukam i już się wkurzam. Ktoś tu miał rację, że lekarzy też tak właśnie można znaleźć, fryzjerów i resztę. A ostatni post genialny - klient niezadowolony z gustu stylistki - dobre. Ja bym wolała takiego lekarza, z którego każdy jest zadowolony i nie muszę się z nim żegnać po 30 minutach - bo na "próbowanie" to mi szkoda czasu, a jak jest zły, to się do niego nie chodzi. To ta osoba ma być profesjonalna i wiedzieć w co mnie ubrać, jak mnie leczyć. No ale widać "stylistka" młoda, niedoświadczona i jeszcze nie wie - jak się reklamować - monolog reklamowy wygląda lepiej - ten piętro wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos podsunie temat . dobra stylistka ubioru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×