Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAAAA_czuszka

Stylista ubioru Poznań !!! Pomocy !!!

Polecane posty

Gość veesage
Osoby szukające stylisty lub makijażysty zapraszam do siebie:) http://vee-sage.pl/ personal shopping, przeglady szafy, analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, makijaże, szersza oferta na stronie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoolonaALA
Pani Klaudia stylistka-aranżatorka - Poznań , trzeb troszkę czekać na wolny termin. Ale jeżeli jest pilna sytuacja potrafi zdziałać cuda i znaleźć czas wcześniej ,:) nie mogę podać bezpośrednio nr , ale mogę podać e- mail organizatorkaKP@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edski
Laska z tv. Nie polecam. Calkiem nie ogarnia tematu. Pomysly jak z bon prixa. Moja zona wyglada najogolniej mowiac nijako i panciowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta systemu
PCC darmowe środy ze stylitską. Byłam. Słaba usługa. Jasne za darmo, ubrania trzeba kupić - czyli wydac swoje pieniądze, a niestety ta Pani nie słucha co się do niej mówi. Gdybym kupiła to co mi proponowała straciłabym masę pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Jako rozrywka - może być. Make-up też jest więc dlatego warto, ale też z naciskiem na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usługi pani Wabińskiej Anety. Moje wrażenia są następujące: wizyta droga (480 zł za niecałe 2 godziny), pani potraktowała mnie niedbale, w niechlujnym, malutkim pokoiku, o szklance wody można zapomnieć. Dzisiaj nawet fryzjer proponuje coś do picia. Jakąś wiedzę zdobyłam, ale uważam, ze zupełnie nieadekwatną do ceny. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjag
A ja z tego wątku znalazłam ok stylistkę, nabrawszy się początkowo na taką "hoł, hał", która lubi ubierać, ale chyba siebie głównie i robić całą masę zdjęć. :-) Jakby ktoś był na tyle miły i powiedział - dobry fryzjer dla kręconych włosów - byłabym bardzo wdzięczna. Szukam już dłuuugo i jakoś nie mogę się zdecydować. Ktoś mi polecał Czesankę, ale chciałabym wiedzieć czy naprawdę jest to takie super miejsce? Dodatkowo szukam dobrej kosmetyczki dla cery wrażliwej naczynkowej, bo niestety skóra zaczęła mi wariować i sama powoli nie mogę jej opanować :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwww
Kiedyś sądziłam, że takie stylistki nie pomogą, a do tego będą narzucały swoje zdanie. Ale jednak znajoma poleciła mi Annę Rabstein i zmieniłam zdanie - na stronie http://doradcawizerunkowy.pl wszystko o niej przeczytasz. Przede wszystkim dzięki niej kupuję fajne ubrania, idealnie do mnie dostosowane, nie wiszą na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raabaarbaar
też mi strasznie trudne zadanie, żeby coś nie wisiało... a reklama na każdym forum z tym linkiem. kręcone włosy i ogólnie włosy, co prawda z powątpiewaniem poszłam, ale mogę polecić MHD. ceny tylko ciut kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszaz
a ja szukalem jakiegos prezentu dla żony, zeby się zrelaksowała i pogadała o ciuchach. wpadlem tutaj na forum i własciwie troche za pozno, bo zapłaciłem żonie za spotkanie z tą taką blondyną co stale była w tvp3. jakbym wiedział wcześniej, ze blondyna nie, to bym też nie kupował, bo średno warto. jak ktoś chce wyglądać starzej to polecam. żona tam była miła i całe spotkanie też miłe, ale tyle to wniosło co spotkanie z babcią krysią. żona potem mówiła, ze nawet w tej telewizji to ta pani wygladała źle. no ja tak nie oglądałem tylko wiedziałem że ktoś taki jest. potem patrzyłem że mają te stylistki jakieś szkolenia za sobą, ale jednak jakis gust tez by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobiety, poszukuję dobrego fryzjera w poznaniu, który potrafi tak dobrac farbę, żeby wyglądały jak moje własne włosy. niestety mam coraz więcej siwych, a nie chcę 'mahoniowych brązów' i 'różowych blondów', tylko chce takie jak miałam. zaznaczam, że byłam w czesance i na szkolnej, efekt taki sobie. szukam kogoś z iskrą bożą :-), może poza głównym nurtem. zna ktoś jakiegoś magika? kogoś od stylu tez szukam, przyjacióła byla w PCC, ale wyszła z pryszczami na twarzy i planem wizyty u dermatologa, ubrań nie nosi, bo ich nie lubi. czyli szukamy dalej. ktoś znalazł tą panią Kaję, którą polecają na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaJJJ
Odnośnie Pani Kai z pierwszych postów - udało mi się dodzwonić... to znaczy zadzwoniłam pod numer tutaj podany a Kaja (przeszłyśmy na "Ty") oddzwoniła z nr 515-301-305 Przez telefon sprawia pozytywne wrażenie, jesteśmy umówione na sobotę... Po wszystkim dam znać jakie są moje odczucia - trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też muszę kogoś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pełną odpowiedzialnością polecam Ci stylistkę Panią Magdę Potok. Do jej „kliniki” trafiłam po wysłuchaniu audycji radiowej i dzięki jej pomocy mój wygląd tak się zmienił, że nawet mąż mnie nie poznał. Jej ofertę i przykładowe metamorfozy znajdziesz na stronie pod adresem www.klinikamody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey! Ja korzystałam z usług Natalii Penar, spoko dziewczyna i bardzo przyjemna, dyskretna. nataliapenar.com. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdanan
szukam fryzjera, który potrafiłby zrobić coś ciekawego z cienkich włosów (fryzura ślubna, a wciąż trafiam na to samo co w poprzednich postach, kopiuj-wklej na kilkunastu forach, te same polecenia tej stylistki... na innych to już nawklejałne naprawdę od czapy... albo marketing szeptany się nie wysilił. A ja szukam nadal, jak ktoś miał podobny porblem a dostał super fryzurkę slubną to może się podzieli namiarami :-)? niekoniecznie za miliony monet:-) I jeszcze czy ma ktoś sprawdzoną krawcową w Poznaniu lub nawet poza, bo to jest święty graal, z namiarami byłoby genialnie. Chodzi oczywiście o sukienkę. Biegałam po sklepach, ale chciałam spróbować uszyć. nie wiem czy to dobry pomysł, bo mało czasu zostało, ale i tak zawsze taka krawcowa to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Już od wielu lat układam ludziom stylizacje. Jestem fotografem i pracowałem w odzieżówkach , jako stylista. Czy ktoś wie może , czy w Poznaniu jest praca , jako stylista?Jestem osobą zaangażowaną i bardzo kreatywną i sumienną. Moje relacje z ludźmi wybiegają poza przyjęte normy i jestem otwarty na propozycje . Pozdrawiam Bartek Wenz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, każdy ma swoją opinię i ja to szanuję, ale dodam od siebie, że mi taka osobista stylistka bardzo pomogła. Chciałem coś zmienić w swoim ubiorze, ponieważ nie mogłem znaleźć prace i jak się okazało pomogło! Oczywiście nie nowe ubrania pomogły mi znaleźć pracę, a pewność siebie, którą w nich czułem. Chociażby dlatego osoby takie jak ja mogą docenić porady osobistej stylistki. Nie znam żadnej z Poznania, ale jeśli ktoś będzie szukał w Warszawie, to polecam Julię Nikitinę – osobista stylistka https://nikitina.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuuulcia

polecę panią Ulę http://ulakaminska.pl - naprawdę świetny ekskluzywny stylista, jej porady były bezcenne i cała pomoc w doborze wszystkiego od garderoby po strzyżenie/makeup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×