Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania Myslowce83

dziewczyny O CO pytac przy wplacaniu zaliczki?

Polecane posty

Gość Ania Myslowce83

-Ukryte koszty sali, np. na weselu u mojej znajomej, goście weselni przy oddawaniu kurtek do szatni, musieli płacić 2 zł za kurtkę Niby niewiele, ale niesmak pozostaje. - Kwestia ciast tortow napoi alkoholu- czy cos sie placi za wnoszenie? (tzw korkowe) niektore restauracje biora 1zl/0,5l - Kwestia ubioru sali - np w jakims konkretnym odcieniu (herbaciany, liliowy) tak zeby pasowalo do dodatkow pary mlodej -I dokladne daty kiedy nalezy podac menu ostateczna liste gosci i inne. -Warto zapytać w lokalu w jaki sposób liczone są dzieci - do jakiego wieku płaci się za nie tylko połowę ceny itp -I wszystkie tego typu ustalenia powinno się mieć na piśmie (jesli nie są zapisane w umowie) a coś takiego znalazlam jeszcze na internecie? - czy termin, który nas interesuje jest wolny? - cena? - czy na sali jest parkiet? - ile ciepłych posiłków wliczonych jest w cenę? - czy szampan dla gości jest w cenie? - czy chleb powitalny wliczony jest w cenę? - czy tort wliczony jest w cenę? - czy napoje bezalkoholowe są podowane bez ograniczeń w tej cenie? - jakie podają napoje bezalkoholowe? - ile kosztuje przaśny stół? - czy jest możliwość grilla? - czy w lokalu obowiązuje korkowe? - jeżeli jest bar z drinkami czy można dostarczyć właśny alkohol? - czy odbywa się tylko jedno wesele? - czy mamy lokal/restaurację na wyłączność? - jaka jest cena dla dzieci, orkiestry, fotografów? - czy dekoracja sali jest wliczona w cenę? - czy jest parking? - czy jest sztania? - czy szatnia jest dodatkowo płatna? - ilu gości przypada na jednego kelnera? - ile jest toalet? dziewczyny cos jeszcze?:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Myslowce83
ja nic nie wymyślalam wszystko znalazlam:))))) a kiszek nie będzie phihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy płacisz za kelnerów osobno? czy kieliszki do rozbicia podczas pierwszego toastu są wliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Myslowce83
nie rozumiem o co z tymi kelnerami chodzi?jak osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno są lokale, które liczą sobie osobno za obsługe - to nie moje doświadczenie tylko również wyczytane z netu, czy prawdziwe nie wiem, ale zapytać nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Myslowce83
no tak w sumie spytac nie zaszkodzi..., bo potem moze byc za pozno:) mam nadzieje, ze komus sie to przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delmonico
- czy cena może ulec zmianie (teraz często lokale sobie zostawiają w umowie taką furtkę, że mogą zwiększyć cenę o 10-15% np. jeśli ceny surowców ulegną zmianie) - gramatura potraw - temin podania ostatecznej liczby gości i o ile % można zmniejszyć/zwiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Myslowce83
dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×