Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neta1983

Płeć dziecka a uroda kobiety

Polecane posty

Cześć Mam pytanie odnośnie związku płci dziecka i urody kobiety. Będąc w ciąży z dziewczynką uroda się poprawia, czy wręcz przeciwnie? Wiem, że jest to może przez wiele osób uznawane za przesąd i głupotę, ale bardzo prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miec sklonnosci
z corka sie brzydnie, syn dopdaje urody matce, u mnie sie sprawdzilo tzn co do syna w ciazy wygladalam rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
nie ma reguły. Wypiękniałam z dziewczynką w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie pamiętam , bo byłam w brzuchu mamy:), mama piła dużo soku z marchwi, może dlatego mam taką ładną cerę, w szpitalu siostry pokazywały mnie i mówiły- śliczna dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z synkiem wyglądałam tragicznie: pryszcze, pryszcze, jeszcze raz pryszcze, poza tym opuchlizna i ogólnie czułam się od samego początku nieatrakcyjna i pewnie miało to odzwierciedlenie w rzeczywistości :( bo wszyscy mi wróżyli córeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielek z owocoami
Ja wyglądałam tak samo i z synem i z córką. W obu ciążach miałam piękną cerę, grube włosy i mocne paznokcie. Z córką trochę poszły mi zęby ale to raczej wynik wstrętu do mleka i nabiału bo w ciąży z synem piłam litr mleka dziennie tak mi się chciało, serki i jogurty. Z synem przytyłam 12 kg z czego 2 mi zostały po porodzie. Z córką przytyłam 2 kg z czego po porodzie miałam -8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Z synem wyglądałam okropnie...przebarwienia skóry na całej twarzy a do tego pryszcze...masakra.Z córką też nie wyglądałam rewelacyjnie ale lepiej niż z synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z synem do 25 tygodnia miałam okropną cerę same krostki potem o niebo się poprawiło. Ale nie ma na to reguły każda kobieta przechodzi to inaczej i inaczej hormony oddziaływują na cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chodziłam w ciąży to wszyscy mówili że będę miała chłopca bo ładnie wyglądałam włosy miałam grubsze i bardziej lsniace cera się poprawiła i rzeczywiscie urodziłam syna .Po ciąży też wygladam lepiej niz przed ciąża mam ładną cerę i jestem o 10 kg szczuplejsza więc syn dodał mi urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszyscy mówili że bede mieć synak bo wyglądam berdzo ładnie. rzeczywisci ciąza dodała mi urody, miałm mocne paznokcie super włosy i naprawde wyjątkowo nieźle wyglądałam. Z usg wychodziłam mi córka a e nikt wierzyc nie chcial. No ale jednak mam córeczkę. Wiec mysle ze to nie ma jedank znaczenia jak sie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×