Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika25

23 tydzien i brak ruchów

Polecane posty

hejka:) co do wagi to ja już 8 kg na plusie start 68:( ograniczam się w słodyczch ale tak mnie ciagnie do nich:) 17 kg przytyłam w ciągu roku przez sprawy hormonalne,mam nadzieje,ze po ciąży mi sie unormuje i zrzucę to:) jutro jade do kina z małym musze zerknąć na te body w reserved o ile jeszcze będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
i jak tam jola wyprawa do kina? ile latek ma twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
co taka cisza? pewnie zajete jestescie nie to co ja na zwolnieniu nudze sie calymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) film był naprawdę niezly ,nie żałuję:) Mój synek to już "kawaler" 9 lat:) ooo i zrobiłam postępy byłam w reserved z mężem i kupiłam 3 pary bodow w tym jedne wściekle(fuksja)rózowe z ciachem cekinowatym na przodzie:D co zrobię ,ze tak mi się podobały ,jeśli faktycznie będzie Kubuś to mam nadzieję,ze do twarzy będzie mu w różu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to sie Kubuś zdziwi jak za kilka lat zdjecia zobaczy :) ja ma jutro USG połówkowe trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
NIE MARTW SIE NA ZAPAS NAPEWNO BEDZIE DOBRZE. WIEM ZE LATWO MOWIC ALE JA SAMA SIE NIE MARTWIE TYLKO DO KILKU DNI PO WIZYCIE U LEKARZA POZNIEJ ZNOW JAKIES GLUPIE MYSLI MNIE NACHODZA ALE TO PODOBNO NORMALNE;-) JA ROBILAM POLWKOWE W 3D;-) BUZIAKI I NIE MARTW SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj 3d super sprawa :) a mogłaś sobie zarzyczyć w 3d własnie, bo ja musze mieć to zwykłe obowiązkowo w szpitalu a nie chce przesadzic z badaniami USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno haha..pewnie tak...a co tam będzie lato najwyżej wykorzystam "po domu":D powodzenia na badaniach,na pewno będzie wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
WITAJCIE;-) I JAK TWOJE USG? JA DZISIAJ W NOCY MALO CO SPALAM KRECILAM SIE Z BOKU NA BOK;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,myślałam ,ze tylko ja żle spałam,chyba mnie coś łapie:( wczoraj wymiotowałam i bolał mnie brzuch,nie wiem czy sobie sama nie zaszkodzilam,byłam z młodym w mc donaldzie i zjadałam sałatkę,więcej grzechów nie pamietam:-O wlaśnie jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
JOLA NIE JEDZ MCDONALDA MOJA SIOSTRA TAM PRACOWALA I TO JEST MASAKRA.WYOBRAZ SOBIE ZE ONI DOSTAJA UGOTOWANE JAJKA ZAPAKOWANE W FOLIE KTORE MAJA ZYWOTNOSC KILKU TYGODNI TAK SAMO TE MILKSHAKE NIE MAJA NIC WSPOLNEGO Z MLEKIEM;-( JUZ LEPIEJ SKUSIC SIE NA KFC BO TO SA CALE NORMALNE KURAKI TYLKO ZE SMAZONE W TLUSZCZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wpadłam podzielić się nowiną i padam bo dzień pełen wrażeń :) Michaś zdrowy jak rydz :) mózg, serduszko, nerki, kregosłóp wszystko super ufff a tak sie bałam, ja też ok łożysko w porządku, pępowina również, malutki dotleniony (jakies takie dziwne badanie serduszka miał robione kolorowe, niebiesko - czerwone żyły pokazane jak pracują z tlenem i dwutlenkiem węgla, pierwszy raz takie coś widziałam). I wiemy że będzie chłopczyk. Tyle u nas, padam bo nie spałam rózniez od 2 w nocy, nie mogłam sie skupic na niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
jak mialam usg polwkowe to wlasnie lekarz tez zaznaczal serduszko kolorami czerwonym i niebieskim mialo to chyba za zadanie pokazac dokladniej prawa i lewa komore ale juz dokladnie nie pamietam;-) najwqzniejsze ze maluszek jest zdrowy i wszystko rozwija sie prawidłowo;-) ja dzisiaj znow cala noc nie spalam dosłownie co minute chodzilam do toalety a na noc nic nie pilam jestem wykonczona a nie bede spala w dzien bo w nocy znow nie bede spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka wytłumaczyła ze te niebieskie to z tlenem a czerwone z dwutlenkiem i sprawdzaj czy dziecko jest dotlenione czy wszystko ok. Ja dzis tylko 2 razy siusiu biegałam w nocy wiec nie jest zle ;) Moja koleżanaka sprzedaje ciuszki moze chcecie poogladac? jeśli bedziecie zainteresowane dam Wam gg do niej. http://abricote.fotosik.pl/alb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytajcie tez jej w sprawie laktatorów bo wiem że sprowadzała do PL nowe za 110zł (avent) 100zł (tommee ...) wiec moze bedzie Wam sie oplacać, wysyła paczki z PL (Kraków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak dobrze,że wyniki są dobre:) oooo mc donalda to ja już długo nie odwiedzę:) anno,czy te ubranka są nowe czy używane? no i ceny jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2180538 tu masz do niej gg. ciuszki uzywane, czesc nowych, bo tu to tak wyglada ze angole nakupuja a potem sprzedaja hurtowo nieraz nie użyte ani raz. Ja mam od niej spiworki, bluzeczki unisex i jestem zadowolona, juz mi odłożyła kompleciki dla Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
ja narazie sie wstrzymuje z ubrankami mam juz ich troszke a jak przyjdzie wiosna w sklepach bedzie wybor bo teraz to jeszcze zimowe wyprzedaze. a ubranka naprawde ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika ja sie wstrzymac nie moge ciagle w necie szperam ale bede potem sie wkurzac jak mi młody w polowie sie nie pokarze, no trudno :) a powiedzcie mi jakie pieluszki myslicie na poczatek? i jakie kosmetyki? ja chyba bambino i sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie co zrobić bo mój Kubuś jest na 65% a zastanawiam sie nad tymi ciuszkami co będzie jak się te procenta zmienią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sudocrem podstawa,na pewno nie johnson,na początku będe używać nivea ani mnie ani Tomka nigdy nie uczulały a jak będzie starsze bambino ,tak robiłam przy Tomku pieluszki baaaardzo pasowały mi happy ale to też później na początku pewnie huggies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki za rady :) Mój Michał na 99% wiec zaczynam szalenstwo i dzis ide po przwijak w traktory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sudocrem dobry aby zapobiegac odparzeniom. Natomiast jeśli już sie one pojawią to polecam zielony Linomag. Też warto zawsze mieć w domu :) A co do ruchów to w pierwszej ciazy poczyulam w 17 tygodniu (lekarz mi nie uwioerzył i zapisal w karcie 20 tc.) a teraz juz od 15 tygodnia czuje (jestem w 17)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A witaj ;) to ruchliwe Twoje maleństwo, ale czemu nie wierzył skoro jak widze to druga ciąża? podobno w 2 to juz od 15-16tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się lekarz w 18 tyg na badaniu w drugiej ciąży zapytał..ale ruchy to już chyba Pani czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wszystkim indywidualna sprawa,jak z ruchami ,tak z tyciem,smakami a później z wielkością i umiejętnościami dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annna - teraz lekarce jeszcze nie powiedzialam a jak bylam w pierwszej ciazy to lekarz nie uwierzyl... nie wiem czemu, nie mam przeciez zadnego interesu zeby go okłamywac w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika25
dokladnie co lekarz to inna teoria. ja tak strasznie panikowalam ze moj maluszek sie nie ruszal a to juz 23 tydzien byl a czulam tylko bulgotania teraz odzywa sie kilka razy dziennie;-) mi na usg 3d wyszlo ze chlopiec bo pani doktor powiedziala ze ma dlugi ogonek i to na 100% chloopiec, na nagraniu z plyty z usg 3d kilkukrotnie widac jak strzaleczka potwierdzala swoja pewnosc;-) ja kupilam mnostwo rzeczy w kolorze niebsiekim i jak sie urodzi dziewczynka to bedzie chodzila w chopiecych ubrankach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×