Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smerfetka121212121212

10 KG MNIEJ

Polecane posty

Gość Smerfetka121212121212

Mam cel. :) 10 kg mniej :) Ferie są :) Sniadanie - dwie kromki chleba Obiad - kasza manna Przed 16stka małe jabłko Bieganie rano i brzuszki :) PS - do tych co pisza ze efekt jo-jo, ze wyniszczenie organizmu darujcie sobie nie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka121212121212
Dzisiaj już biegałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
jesz suchy chleb na sniadanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka
wyniszczenia organizmu to jedno ale co wazniejsze znudzi sie tobie taka dieta...ja stosowalam (nie pamietam nazwy) grejfruti i jajka głownie. Jajka po 3 dniach tak mi obrzydly ze do dzis nie ruszam a juz kilka mc minelo....grejfruty wcinalam przez 1 i do dzis juz tez nie mam specjalnej ochoty na nie....takze przemysl i troszke zroznicuj bo nie dasz rady(to nie poucznie to poprostu dobra rada z wlasnego doswiadczenia)...pozdrawiam i zycze wytrwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia w poludnie
smerfetka mam ten sam cel:)) tez mam ferie teraz i jem ok 400-500 kcal dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka121212121212
Chleb z wędliną jem. DUZO WODY i zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka121212121212
kawusia w poludnie damy rade razem :)) podaj mi swoje gg :) to bedziemy sie wspierac razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
proponuję zamiast 2 kromek chleba zjesc jedna z wedlina i np serek wiejski, bedzie bardziej urozmaicone i wiecej wartości odzywczych, a kcal te same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia w poludnie
smerfetka wiesz co siedze na drugim lapopie gdzie nie mam swojego gg pdaj swoje to zamienie laptopy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka121212121212
Spoko :) Kawusia 8183872 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia w poludnie
oki zamieniam laptopa:) zarz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia w poludnie
napisalam nie odp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemwszystko
dzień dobły. tez mam taki cel, obecnie 55 kg waze...tzn pierwszy cel to -5, potem zobacze bo nie wiem jak mi bedzie szlo. poniewaz zawsze odchudzalam sie restrykcyjnie to teraz dla odmiany bede jadla w miare normalnie ale malo, zeby mi wszystko na dzien wynosilo +/- 1000kcal do 1200max. dzis juz zjadlam na sniadanie 3 kanapki jedna z ogorkiem i 2 z jakas poledwica (normalnie bym zjadla z 8 + jakis jogurt czy cos:D) a teraz pudding na zimno ktory zrobilam z dodatkiem slodziku:D pyszny i bez cukru;) ogolnie w calej swojej przyszlosci mam zamiar unikac weglowodanow prostych ( cukru od dawna nie uzywam) czyli wszelkich slodyczy (chyba ze bedzie okazja na cos czego bym sobie nie odmowila chociaz posmakowac np. RAFFAELLO:D:D:D:D) chipsow (nawet rzadko jem), ziemniakow, rozgotowanych kluskow czy makaronu itd...sprobuje tez przejsc na jakies ciemne pieczywo i ogolnie kiedys postaram sie unikac wysokiego IG bo tak jak teraz na oko potrafie ocenic co ile ma kcal, chcialabym tak samo potrafic oszacowac IG. a no i podstawa to warzywka:) ja akurat lubie w kazdej postaci ale najbardziej w zimnych salatkach (kapusta pekinska, papryka, pomidor, groszek, ziola lub przyprawy (i ogolnie co kazdy lubi np. marchewka) i do tego zdrowa oliwa:D niebo w gebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×