Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam 24........

wstydze sie tego ze jestem dziewica

Polecane posty

Gość upupupupupupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek TY się całowałeś już, czyli niewinny też już nie jesteś..nie chciałabym mieć chłopaka, który się już całował z innymi dziewczynami przede mną..to okropne../ właśnie tak rozumujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej planety
Ja też się wstydzę i jestem w podobnym wieku. Ale najbardziej boli mnie brak kogoś, z kim mogłabym wreszcie to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ale Ty klasyfikujesz dziewczyny tylko pod względem dziewictwa..jak poznajesz dziewczynę to od razu ją pytasz czy jest dziewicą??? albo jak idziesz na randkę to też od razu pytasz o to??? przecież możesz się zakochać w dziewczynie, a potem się może okazać, że dziewicą nie jest..i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wyobraź sobie sytuację, w której spotykasz się z dziewczyną, chodzicie na randki, Ty się w niej zakochujesz..zamierzacie zacząć uprawiać seks i ona mówi, że nie jest dziewicą..i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łlabaoga gdyby nie te dziewice to, to forum by już dawno umarło, kolezanko dziewico jeżeli temat jest niewyczerpany proponuje zapoznać sie z archiwum caffe. Codziennie jest tutaj wątek o dziewicy i do tego milion odpowedzi, po przeczytaniu dziewicto przestanie być \"problemem\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedajsie
nie masz sie czego wstydzic kiedys tez sie tym stresowalam wydawlo mi sie ze jestem najstarsza zyjaca dziewica i przespalam sie ze swoim ówczesnym facetem... dzis zaluje ze to byl on... w sumie chyba nawet wtedy gdy z nim bylam zalowalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w końcu się człowieku zdecyduj!!! raz piszesz, że nigdy jak nie byłaby już dziewicą, potem piszesz, że byś przebolał...aaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcześniej pisałeś, że wymagasz dziewictwa...skąd się tacy ludzie biorą..Ty już nawet nie wiesz co piszesz..na innym topicu ktoś napisał, że stracisz dziewictwo w domu starców po viagrze..zgadzam się w 100%.. jak dla mnie nawet swoich poglądów nie umiesz bronić, bo ciągle je zmieniasz..udzielasz się na forum erotycznym na jakichś wyszukanych topicach, a seksu nie miałeś nigdy..jak możesz oceniać ludzi, ich preferencje jak nie masz o tym zielonego pojęcia..żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genio
ludzie mieszkaja pod mostem, ledwo podstawowki pokonczyli, pija codziennie jak z rana jade to juz naje..... a ta ma poblem hehe:) krasc to wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genio
a juz tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genio
ze mnie sie nikt nie nabijal....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genio
bo sobie dupy tym nie zawracalem , tak jak ty...tak sie chwalisz tym prawiczkiem, ze sie chyba boisz o swoje cztery litery....hehe:) czekaj tylko jak dostaniesz wyrok, szybko zmienisz zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×