Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja mam 24........

wstydze sie tego ze jestem dziewica

Polecane posty

Gość ja mam 24........

mam 24 lata. za 2 miesiace skoncze 25 wiec w sumie juz stuknelo mi cwiercwiecze. i nadal jestem dziewica. i nie jest to dla mnie jakis cholerny powod do dumy czy powod do przyznia mi orderu sumiechu. wstydze sie tego, wiec w towarzystwie albo unikam tego tematu albo sprawiam wrazenie ze wiem o co chodzi :O meczy mnie to, bo od niedawna podoba mi sie pewien facet z mojego towarzystwa i gdyby cos kiedys bylo na rzeczy... przeciez nie wypale mu potem, ze jednak klamalam, bo sie wstydze. kurcze. ile mozna czekac zeby nie zostac dziwaczką? 25 lat to chyba juz za wiele :O a martwilam sie tym majac 20 lat :O teraz to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24........
no ja tez jakos zyje. na coddzien jestem raczej przebojowa, ale w tych sprawach juz tyle czasu minelo ze jak na 25-latke to mam male pojecie o wszystkim. kiedys - majac chyba z 19 lat mialam okazje to zrobic, ale zacielam sie bo nie mjac pojecia o pewnych rzeczach powiedzialam przy facecie taka glupote ze ten sie zasmial i zapytal czy jestem dziewica i zostala mi trauma . jaki facet nie pomysli o mnie dziwnie? 25 lat, dosc (dosc - nie super) atrakcyjna dziewczyna a tu zero doswiadczenia. beda uciekac bo pomysla ze pewnie traktuje to jakos super powaznie, a dla mnie seks to seks, tylko ze okazji nie mialam odpowiednch. umre jako dziewica :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz się czego wstydzić, poznasz faceta, zakochasz się i się stanie:) nie ma sensu tracić dziewictwa tylko dlatego, że tak wypada z byle kim.. a co do prawiczka i kropka...to brak mi słów..Ty zostaniesz prawiczkiem do końca swoich dni, z tym charakterem.. Twoje komentarze na innym topicach są wkurw****,głupie i dziecinne, żal czytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź nie siedź całymi dniami na kafeterii...zresztą mnie to nie obchodzi czy Ty jesteś prawiczkiem czy nie, ważne jest to, że obnosisz się z tym na prawo i lewo..komentujesz nawet rzeczy które Cię zupełnie nie dotyczą, nie masz o nich pojęcia, ale wiesz lepiej..Twoje wymagania są śmieszne czasami..ogólnie naprawdę Cię nie rozumiem..może jakbym z Tobą pogadała to bym zrozumiała, bo raz piszesz, że chcesz być prawiczkiem, raz, że nie chcesz, trzeci raz zupełnie co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24........
taaa, ale fajnie sie mowi - zakochasz sie i juz. tylko naprawde glupio sie przyznac do zerowego doswiadczenia. nie mowie, ze to ma byc jakies puszczanie sie, ale kazda normalna "zdrowa" dziewczyna kogos juz w tym wieku miala. a ja? dinozaur :P chyba w ogole sie nie przyznam.jak bedzie okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo to obchodzi że jesteś
dziewica, oprócz poyebańców z Radia Maryja i katoli, plus prawiczek z kropką. Abyś umiała zrobić sobie orgazm, to będą z ciebie ludzie a nie jakaś rozhisteryzowana dziewczyna, pełna żalu , do siebie, ludzi , Boga i chuj wie kogo. Możesz jeszcze większą wariatkę z siebie zrobić i założyć srebrna obrączkę virgin, to będą cię chłopaki omijąć szerokim łukiem, bo tracić czas na taką wariatkę to może tylko ojciec Dyrektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
ale twój mąż będzie nosił Cię na rękach,bo to żadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1983A
słuchaj nie przejmuj sie tym, jezeli facet bedzie sie z tego powodu smiał to znaczy ze chodzi mu tylko by cie przeleciec i tyle a chcesz tego ? normalny facet zrozumie i dla niego to nie bedzie problem, bedzie sie cieszył ze moze wszytko tobie pokazac i ze nikt inny przed nim z toba nie spał a wiec nie ma co sie nad tym tak zastanawiac i zagłebiac, jest juz tak i juz !!!! no chyba ze juz bys chciała sexu to inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tematu nie masz się czego wstydzić przecież nie pisze ci na czole że jesteś dziewicą :) A jak kiedyś wyjdziesz za mąż to facet to doceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekendy też na kobiecym forum siedzisz...fajnie, że tu się udzielają faceci, ale Ty jesteś tu zbędny całkowicie z tym swoim podejściem do wszystkiego..zaczniesz uprawiać seks, zobaczysz jak się zmieni Twoje podejście do niektórych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Lepiej być dziewicą,niż dziwką Ty akurat nie masz czego się wstydzić,ale pełno jest zeszmaconych dziewóch!Wystarczy spojrzeć na dyskotece,ulicy,wszędzie.żal patrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24........
no wlasnie chcialabym :D a sama potrafie, ale to juz nie jest za fajne. znaczy owszem - pomaga sie rozladowac ale to jak jazda autobusem choc wiem, ze samochod bylby lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24........
przestancie. nie wpadajcie w skarjnosci. mowie o normnalnej 25latce ktora miala za soba jakies zwiazki. a ja nic. i nie mowcie ze facet bedzie sie cieszyl. co za facet spotykajac np 30 latke bedzie sie cieszyl? najwyzej zrobi oczy jak 5-zlotowki i przeleci mu przez glowe mysl, ze cos nie halo jest. tak mysle ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To nie jest koniec świata, są większe problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
przestan to skarb...wyjedz do turcji albo arabii saudyjskiej tam to jet najcenniejszy skarb kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na planete, będzie film mąż i cztery żony, o rodzinie z zadupia irańskiego. Mąż, ten brał sobie żony co dziesięć lat, sam ma teraz ponad 50, a żony, ok 50, i kolejno , ok 40, ok 30 i powyżej 20. Jako znawca kobiet , muzułmanin ten stwierdził, że kolejna żona będzie dziewicą, bo dziewicy można wszystko wmówić i jest tak głupia, że nie zauważ, że nie niego to już wisieleć nie chłop. Więc autorko nie dziwię ci się, bo chłopy wszystkie są durne i proste jak budowa cepa, czego najbardziej widocznym przykładem jest prawiczek. Tak jak chłopak się dowie ,żeś dziewica, pomyśli sobie, żeś głupia i może ci wmówić, że 10 cm to gigant, a seks 3 min to wyczyn nie lada jaki. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24........
no jestem dziewica ale nie idiotka. pojecie w tych sprawach mam duze (teorie opanowalam do perfekcji), czlonka na zywo tez widzialam wiec z tym jest ok. ale relacje damos meksie, moment zblizenia - no tego na sucho sie nie naucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co działa także w drugą stronę, tylko doświadczona kobieta , potrai nauczyć, czegoś prawiczka, by ten jakoś rozprawiczał te dziewice, żeby nie zostały jakimiś niedoruchanymi dziwadłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja straciłam dziewictwo w wieku 22 lat, mimo że wcześniej miałam wiele okazji- nie zrobiłam tego. W końcu przyszedł taki dzień, w którym powiedziałam sobie: chcę spróbować i spróbowałam dosyć szybko, bo po niespełna miesiącu znajomości. Powiedziałam o tym swojemu partnerowi już podczas pierwszej wspólnie spędzonej nocy (wtedy do niczego nie doszło), ale nie uwierzył mi tzn. udawał, że wierzy, ale było po nim widać, że ma wątpliwości. W Końcu sam się o tym przekonał. Moja koleżanka (22 lata), do dzisiaj nie przyznała się facetowi, że była dziewicą, a jest z nim już od 2 m-cy. Wstydzi się tego i nie chciała mu o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałem sobie wpisy pod Gosią Andrzejwicz, czy jakoś tak, po jej sensacyjnym oświadczeniu , że jest dziewicą, na portalu wirtualna polska. Dawno się tak nie uśmiałem, z tego jak ta głpia moda na dziewictwo postrzegana jest przez ludzi. A oświadczenie Joli Rutowicz, że jest dziewicą wzbudza tylko śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24....
mowie ze bylo blisko jak mialam 19.to bylo takie wstepne pieszczenie, do orala daaaaleko. no ale penisa widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24....
taak, tylko ze ani mnie to nic nie nauczylo, ani specjalnie nie zadowolilo. to tak jakby hop siup zobaczylam penisa - walnelam glupote - penis sie schowal. koniec zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka ze stumilowego lasu
a ja sie czasami zle czuje z tym, ze mialam tylko 1 faceta, z ktorym teraz jestem, fakt, ze stracilam dziewictwo w mlodym wieku, ale jestesmy razem nadal, wiec w efekcie bylam tylko z nim, przeciez nie zerwe z nim po to, zeby nabrac doswiadczenia, a tez mi sie to srednio normalne wydaje, miec tylko 1 faceta w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palanciara
no Ty prawiczek to jestes prawdziwy prawiczek taki jeszcze troche dziecinny :) A Ty dziewczyno nie masz się czym martwić....zakochany w Tobie chłopak nie zdziwi się i wręcz przeciwnie to doceni. To nie jest wcale taka nienormalna sytuacja są jeszcze takie dziewice nic nadzwyczajnego. Nie sztuka puścić sie z byle kim tylko po to by mieć to za sobą. Poza tym jeśli się tego wstydzisz to wcale nie musisz się do tego publicznie wśród znajomych przyznawać.... a jak tak bardzo chesz stracić dziewictwo to zrób to na wakacje w upalne lato z czarującym nieznajomym :) Po urlopie o sobie zapomnicie i oboje będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palanciara
wcale nie trudno czasami się tak zdarza....pozory mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palanciara
ale Ci to nie wychodzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×