Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sangita

Powroze pierwszej dziesiatce.

Polecane posty

Witam serdecznie. Dla tych z Panstwa, ktorzy jeszcze nie spia, proponuje wrozby. Powroze TYLKO pierwszej dziesiatce jako ze dziesiatka to dzisiejsza magiczna liczba. Prosze zadac pytanie, podac imie i pelna date urodzenia. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w przyszłości znajdę pracę w swoim zawodzie? Na razie jestem tylko na zastępstwo na rok... Anka 27. 06. 1982r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
paulina 31.12.88 czy to ten jedyny czy bedziemy szczesliwi?czy znajdzie prace teraz?kiedy 1 dziecko i jaka plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z moją pracą???Zostanę czy odejdę?? KIedy dziecko? Justyna,ur.27.08.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo. Tak, znajdziesz prace w Twoim zawodzie i...to juz niebawem!!! Nie bedziesz musiala dlugo czekac! Serdecznie gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FalaLokuf
Czy bede kogoś miała w najbliższej przyszłosci? Czy bede sama zawsze ;[ Monika 19.02.92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
proszę powiedzieć czy będę miała drugie dziecko i mniejwięcej kiedy, oraz jesli można to drugie czy moj mąż znajdzie swoje miejsce w życiu i znajdzie pracę w kraju renata 15.03.71 marcin 21.06.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się sprawdzi, to normalnie....się bardzo ucieszę. :-) Dzięki za miły akcent przed snem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate21, niestety, nie jestescie sobie przeznaczeni i zwiazek nie utrzyma sie, ale... Bedziesz z tego powodu szczesliwa, poniewaz kolejna milosc okaze sie strzalem w dziesiatke. Wspomnisz moje slowa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminita
Wrocic i znow zostawic wszystko? Kasia 16.12.1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrruuuuddddaaa
gosia 14,03.1970 Andy 15.09.1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko, Twoj obecny partner wkrotce znajdzie prace ( do wiosny bedzie juz sie zaharowywal), ale nie dane Wam bedzie bycie razem. Nie bedziesz miala z nim dziecka. Zwiazek jest bardzo burzliwy, duzo razem przeszliscie, ale to nie jest Twoja druga polowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze oo rade
ja 12.01 1978 czy moja praca da mi satysfakcje i dobre zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy będę
miała chłopaka? Takiego prawdziwego? Hanna 290195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 07.05.1991 Bartek 27.05.1985 Czy ona mnie zdradza teraz? OKlamuje? Jest jakas szczegolna dla niegoe dziewczyna u niegho w pracy? Czy dojdzie do Naszych zareczyn, pliz odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, jeszcze troche sie pomeczysz na obecnym stanowisku, po czym po paru tygodniach zdecydujesz sie odejsc. Przewiduje ciaze. dziecko w roku 2010. Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzie co wyjdzie/..........
Teresa 10.03.1970 i Adam 24.12.1970..czy załapiemy się na wróżbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, juz poznalas swoja milosc, tylko o tym jeszcze nie wiesz. Czasami on jest tuz obok nas a my nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jest w Twoim zasiegu. Bedziecie razem, zrob ten pierwszy krok, posluchaj intuicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze ja sie zapapie wiec poprosze o wrozbe Czy bede w stalym zwiazku z obecnym facetem ? Czy widzisz u mnie ze kiedys tam bede miec dziecko/ dzieci ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FalaLokuf
czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FalaLokuf, nie bedziesz sama. Bedziesz bardzo szczesliwa, otoczona uczciwymi osobami i prawdziwymi przyjaciolmi. Nie sprecyzowalas swojego pytania wiec nie potrafie okreslic dokladnie co i kiedy, jednak los sie do Ciebie bardzo usmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×