Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

:D:D:D Pistacja miss rozwożących poranne pieczywo normalnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynoszę Wam Kochane powiew aromatycznej, świerzo parzonej kawusi z pianką z posypką z cukru cynamonowego 🖐️ Na taki choojowy jak dziś poranek - polecame 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vićka poprosiłabym Cię o wklejenie foty, ale zaraz jakaś menda będzie Ci to do końca sezonu wyrzygiwała - więc wystarczyś mi musi pracująca wyobraźnia ;) Zresztą pewnie już się niektórzy branzlują pod ten Twój opis - bo coś zamilkli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kawusie dopiłam :) szefa narazie nie ma i licze na wiiieelki luz w pracy ;) Negocjują nam podwyzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyku - mea culpa - wiem i biję się w piersi me 🖐️ - ale za to za styczniową premię pojedziemy wszystkie trzy byczyć się na Dominikanę 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicias, trzymamy kciuki co by podwyzka była adekwatna do wysiłku jaki wkładasz w swoja pracę :classic_cool: Pistacja ma rację, cokolwiek nie wkleisz to i tak przyjda takie mendy co wysmieja i skrytykują, chocby było to najpiękniejsze i z najwyższej półki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikana? ooo jaaa😭 nie ma u ciebie Pistacja przyjec do pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz Komety Vicias, trzymamy kciuki co by podwyzka była adekwatna do wysiłku jaki wkładasz w swoja pracę :D:D:D:D:D dzieki za życzenia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja chyba pracuje w rzadzie Tuska :P oni se teraz podwyzki nadawali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - toteż mówię, że jedziemy w skłądzie: Warkocz :classic_cool: Vicia :classic_cool: Ja :classic_cool: A Storczyk moze nam co najwyżej bagaze na lotnisko odwieźć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisacjo, to ja dzis idę rozglądnąc się jakimis sexi klapeczkami na tą Dominikanę :classic_cool: Ale facetów nie bierzemy, tam są takie opalone ciacha :classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk - drewna do lasu brać nie będziemy :classic_cool: Klapeczki i okulary, cobyśmy mogły robić wnikliwą ocenę siedząc przy basenie i popijając drinki z parasolkami :classic_cool: Vicia w sumie może w nowych kozaczkach pojechać - takie kozaczki + bikini to miły i sympatyczny zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz a kto by rwa do lasu nosił?:classic_cool: Ajron 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja na te okazje kupie se białe szpile do białego kostiumu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a se jedźcie, z Panem Bogiem, że tak powiem ja na plebejską Dominikanę się nie wybieram, za to planuję wojaż na wyspy Turks i Caicos :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron załuj te cycato dupiaste dominikanki tanczace sambę miodzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×