Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ojla_3

Czy angielki naprawde sa takie napalone???

Polecane posty

Gość Dawid53
34 minuty temu, Gość Gelek napisał:

Widać, ze masz jakiś fetysz na kobiety z innych krajów. Niczym się nie różnisz od tych głupich Polek które lecą na faceta tylko dlatego, że nie ma okrągłego buraczanego blond łba (aka Polak). 

Poprostu nie lubie polskiej mentalności i podejścia polek do związku , seksu itp. 

Polki to miały porypane podejście do seksu miliony blokad  . To była jakaś porażka. W azji aż się dziwiłem jak to prosto znaleźć dziewczyne , ok. Dużo dziewczyn też sie nie nadawalo na dluzej z pewnych powodow ale ogólnie dla mnie azjatki vs polski 10:0 . Rozjeżdzaja polki jak czolg , jak niemiecki tiger .

Dodatkowo azjatki dużo bardziej atrakcyjne , latynoski też ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53

Słyszałem o angielskach od jednego gościa co tam mieszka w Anglii a lubi azje i w Ameryce poludniowej tez był tam i podziela moje zdanie.

Nawet w Anglii jak znajdywal sobie laski to głównie albo tajka albo  z kolumbii albo Angola albo z jamajki.

Jezyka tajskiego się ucze , moze za kilka lat tam wyjade na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera

Polki są przesiąknięte katolicyzmem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osjsjsj
Dnia 29.08.2019 o 09:03, Gość Dawid53 napisał:

Poprostu nie lubie polskiej mentalności i podejścia polek do związku , seksu itp. 

Polki to miały porypane podejście do seksu miliony blokad  . To była jakaś porażka. W azji aż się dziwiłem jak to prosto znaleźć dziewczyne , ok. Dużo dziewczyn też sie nie nadawalo na dluzej z pewnych powodow ale ogólnie dla mnie azjatki vs polski 10:0 . Rozjeżdzaja polki jak czolg , jak niemiecki tiger .

Dodatkowo azjatki dużo bardziej atrakcyjne , latynoski też ładniejsze.

Szukasz w złym miejscu w takim razie. A w Azji to największemu pasztetowi łatwo znaleźć dziewczynę bo one lecą na każdego białego, więc tu masz swoją odpowiedź. 🙂

Z resztą każdy wie, że jak idzie biały facet z azjatka to jest to znak, że nie miał powiedzenia we własnym kraju i musiał jechać kupić żonę/dziewczynę za kilka bawołów. Także na takich jak ty patrzy się z politowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.08.2019 o 22:37, Gość Norbi napisał:

Kolego to zależy jaki masz typ urody bo jak jesteś brzydal to tak ale jak masz przystojna facjatę to masz szansę u takiej Angielki. Ale faktem jest że one lecą raczej na takich czarnowłosych dżentelmenów z południowej Europy. 

Ale Angielki na żony raczej się nie nadają a u swoich rodaków też nie mają dobrej opinii zresztą to samo Angielki mówią o Anglikach że tylko siedzą w pubach i chleją piwo.

Anglicy mają wywalone na swoje rodaczki bo piją i ćpają to jeszcze potrafią dawać "czornym" po kiblach i klatkach schodowych stąd tylu singli w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
20 godzin temu, Gość Osjsjsj napisał:

Szukasz w złym miejscu w takim razie. A w Azji to największemu pasztetowi łatwo znaleźć dziewczynę bo one lecą na każdego białego, więc tu masz swoją odpowiedź. 🙂

Z resztą każdy wie, że jak idzie biały facet z azjatka to jest to znak, że nie miał powiedzenia we własnym kraju i musiał jechać kupić żonę/dziewczynę za kilka bawołów. Także na takich jak ty patrzy się z politowaniem. 

To lepiej jechać do azji , co mnie w ogóle obchodzi co kto o mnie myśli... , ważne bym ja był szczęśliwy. Po drugie ja nie kupowałem swojej laski... , znam ludzi co mieli podobnie jak ja - jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
23 godziny temu, Gość Vera napisał:

Polki są przesiąknięte katolicyzmem. 

To niestety minus polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×