Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy wy tez tak

czy dostajecie oficjalnie najniższą a resztę do ręki?

Polecane posty

Gość czy wy tez tak

czy wy tez tak macie ze wszedzie gdzie sie nie pojawicie i jak jest mowa o finansach, np o 2000 na reke to pracodawcy mowia otwarcie ze daja oficjalnie najnizsza krajowa a reszte pod stolem do reki? mowia ze na wiecej oficjalnie firmy nie stac. pytam bo moj maz juz jakis czas szuka pracy i doslownie wszedzie jak byl na rozmowie to tego typu gadka jest, wy tez tak macie, mieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa
moja kolezanka tak ma, firma która prowadziłam podobne praktyki robiła ale chodze na rozmowy o prace i żaden z potencjalnych pracodawców niczego takiego mi nie zaoferował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy tez tak
cholera! moze to tak tylko w mniejszych miastach, my mieszkamy w takiej 35 tys miescinie. kuzyn mi ostatnio powiedzial ze to normalna praktyka. To godzic sie na takie cos czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rilla__
Oczywiście, że nie! Gwarancji nie masz żadnej, że pieniądze zawsze otrzymasz, a i o wysokości emerytury pomyśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunununu
Szczecin.. Moje koleżanki pracują w taki sposób, że na umowie mają jako brutto, tyle ile rzeczywiście zarabjają netto... np. Dostają do reki 1000 to mają 1000 jako brutto na umowie...Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek27
szczerze mówiąc wolałbym dostawać brutto i sam zadbać o swoją starość,nie wierzę w szczere chęci ZUSu. trzeba być ciężkim idiotą,by nie potrafić samemu zarządzać swoimi pieniążkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy tez tak
no wlasnie wiem ze to niezbyt dobrze bo jak sie pojdzie do banku to bank bierze pod uwage to co na umowie ale my i tak zadnego kredytu brac nie bedziemy jedyne co to mnie przeraza ze tak po prostu jest ze pracodawcy sa moze i gotowi dac pracownikowi zarobic ale nie moga oficjalnie bo im wiecej dadza to tym wiecej zaplaca roznych skladek, zusow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość134
Mi również pracodawca zaoferował podobnie. Da mi umowę o pracę w której będzie najniższą krajową a reszta do ręki. Ale po przemyśleniu będę z nim rozmawiać że ok może tak być ale w umowie ma być dopisana moja premia minimum 500 zł Bo tak to nie wiadomo czy by mi wypłacał tyle ile uzgodniliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×