Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fcgngmhg

Jak szukać pracy w przedszkolu

Polecane posty

Gość fcgngmhg

Może temat tego topiku głupio brzmi, ale chodzi mi o to, że nei wiem gdzie szukać ofert związanych z przedszkolami. Wiadomo jak się szuka pracy w urzedach to najlepiej zaglądać na BIPy. A gdzie jak szukam pracy w przedszkolu? Mało przedszoli ma swoje strony internetowe. Nie wiem jak mam szukać, gdzie można ewentualnie się dowiedzieć że jest etat? Dlatego pytam, może jest tu jakaś pani przedszkolanka, albo osoba która może mi cos powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcgngmhg
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcgngmhg
up nikt nie może mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjj
no niestety po znajomościach... w państwowych to jedynie urzędy mogą dać ogłoszenia a osobiście niewidziałam ani jednego - mam mame przedszkolanke i "wchodziła" sobie - miała wcześniej prace taką - potem byla w urzędzie kilkakrotnie- zna tam kilka osob i jak się zwolniło miejsce to poprostu do niej zadzwonili i już - ott cała rekrutacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos w pup rzeszow pojawiaja sie oferty pracy z przedszkoli takze prywatnych, idz do przedszkoli w twoim miescie i zostaw cv noa le w wiekszosci jest tak ze trzeba miec dosjcie...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na stronie kuratorium
i powodzenia:) w większych miastach łatwiej jest załapać się na posadę w przedszkolu, a w małych - miejsca są ale dla swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpek5
na stronie kuratorium albo w urzedzie miasta mozesz popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw
hej na stronie przedszkola prywatnego, do którego moja córka chodzi jest zakładka praca. www.przedszkola.pl , oni mają 3 przedszkola w wawie. Musisz szukać stron przedszkoli lub ich adresów i słać CV. W tym akurat wypadła nagle jedna przedszkolanka na zdrowotne i szukali niedawno, już znaleźli. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×