Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek252

prosze pieknie o glosik na fotke coreczki

Polecane posty

Gość anuska-0000
a prosze bardzo juz zaglosowalam :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshguduie
prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilulinia
ale brzydka dziewczynka. Nie obraź się motylek, ale jest naprawdę wstrętna. Nozdrza ma jak hipopotam, albo murzyn, a do tego wygląda jak eskimos. Wybacz,ale głosu nie oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska-0000
tak. ten krajobraz był ładniejszy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
piękne..śmietniki :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krukówna
motylek- mogłaś już sobie darowac te kontenery na śmieci za twoim dzieckiem. ten krajobraz całkowicie eliminuje cię z konkursu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że śliczne dziciątko, piękne oczka a nosek taki jeszcze niemowlęcy. oddałam głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshguduie
dajcie sobie spokoj,jestescie wstretne.jak nie chcecie to nie glosujcie. dziewczynka ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmm
oddalam glos. bez przesady nie jest brzydka, ladna dziewczynka :) tylko wlasnie te smietniki :( nie mialas innego zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkoo13
nie chce Cie smucis ale masz znikome szanse zeby wygrac zobacz ile trzeba miec punktow zeby byc w setce ja mialam wiecej od Ciebie ponad 100 i zrezygnowalam bo codziennie beda dodawac Ci coraz mniej np 0,3 punkta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głąb nie z tej ziemi
prosze bardzo - kliknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek252
lilulinia !!!!moze kontenery faktycznie nie powinny byc!!!!i nie chodzi tu o wygrana !!!ale pisac tak o malutkim dziecku to przesada !!!wstydz sie !!!mama nadzieje ze kiedys tez cie cos takiego spotka!!!wszystkie dzieci sa piekne i zasluguja na szacunek ty bezduszna dziewucho!!!pewnie sama masz kompleksy i na dzieciach sie mscisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek252
jest mi niezmiernie przykro ze wysmialyscie mala dziewczynke ktora wam nic zlego nie zrobila!!!lubicie sie bawic czyims kosztem !!!to zycze wam powodzenia !!!! bawcie sie dalej !!!!moze macie jakies urazy z dziecinstwa i teraz to sobie rekompensujecie!!!!!!mozecie sie dalej smiac a mi sie chce ryczec bo z czyms takim pierwszy raz sie spotykam i moze dla tego jest to dla mnie tak trudne i niezrozumiale a przedewszystkim obrzydliwe !!!!!!!!!Ale dziekuje tez za mile glosy i pozdrawiam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek252
ewach bardzo dziekuje Anulka ur. 02.12.2007 pozdrzwiam cieplutko i dziekuje za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zagłosowała
ale ten link nie otwiera się na Twoim dziecku... jak mam ją odnaleźć... przy 634 stronach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×