Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monisiak757

Dieta od dziś = 15kg w dół! Przyłączcie się i pomagajmy sobie w mobilizacji!!

Polecane posty

mm ... to ja nie wiem . A stosowałaś z ćwiczeniami ? czy porostu same tabletki? Jeszce przeglądałam teraz i zastanawiam się także nad bio cla z zieloną herbatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalm ze bio cla jest lepsze. Tak stosowalam z cwiczeniami, ale na kazdy organizm inaczej dziala. Mi nie pomoglo ale komus innemu moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja mam cytrynową czerwoną herbate, ale to i tak nie zmienia faktu że jest o-b-r-z-y-d-l-i-w-a :) ja po dzisiejszym dniu powinnam jutro głodowac, bo tyle tego wchłonełam ze szok :( ale co tam, jutro bieganko z rana i zobaczymy co sie da utargowac z moim apetytem :D dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja tam tylko płateczki fitnes z rana obiadek i się smaruje takim kremem slim 3d no i cwicze ale nie zabardzo moge bo miałam uraz kręgosłupa;p a herbate na ogół pijam bez cukru :) zielona kaktusową :D wszystkie oprócz zwykłek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj piekna pogoda wiec wybieram sie z kolezanka na rower lub pobiegac :) zobaczymy czy mamy pompke do roweru :D hehehe bo jak nie to zostaje nam bieganie :) dzisiaj caly czas bede w ruchu co dobrze mi zrobi, bo przede mna czeka mnie mycie trzech okien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) słuchajcie ja po wczorajszej wpadce w fast foodzie myślałam, że waga pójdzie w góre a tu niespodzianka ponad 0,5 kg mniej :D dzisiaj zaczelam trening... zeby zwiekszyc szanse na odchudzenie się. 40 min przed śniadaniem i czuje sie od razu lepiej! świetna sprawa :) załuje ze wcześniej tego nie robiłam ;) potem śniadanko i nie mam ochoty na żarcie, zostaje mi tylko woda ale jaka jestem z siebie zadowolona :P oby wytrwac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej :)) Tyle się u mnie dzieje moi znajomi warjuja ciagle chca sie gdzies spotykac wychodzic nie mam czasu nawet wejsc na komputer ;) Wiosna odbila im do głowy chyba he :) Ale jestem dumna z siebie bo dzis oni jedli zapiekanki a ja nic tylko woooda niegazowana :) Wogule dzi wypilam z 1,5 litra co uwierzcie na mnie jest prawie niemozliwe :) Wruciła motywacja i wogule 18 mam wazna impreze to niecale 3 tygodnie a chce schudnac 4 kg jestem umuwiona z kolezanka na bieganie mam nadzieje ze mi sie uda :) W świeta bede pracowac nad soba a nie jesc :) Therm Line II ? brałam kiedys własciwie jesli cos masz kupic i wiesz ze kupisz to polecam ale tylko wtedy gdy bedziesz cwiczyc bo fakt faktem mi dodawal energi do cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dalej latałam z rana :) lepiej sie czuje po takim maratoniku, o wiele lepiej :) juz jestem po sniadaniu, czarny chleb, tuńczyk i łosoś i jestem najedzona ;) zaraz czerwona herbata, blleeeee i do 14 wytrzymam na bank! a wtedy moze jakieś warzywka i koniec, po żarciu na dzisiaj :) miłego dnia wam życze M. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja dzisiaj jestem na jednej kanapeczce bo jakos wiecej nie chcialo mi sie jesc. Pozniej jade z moim chloptasiem sie gdzies przejsc w taka ladna pogode, wiec bede namawiac go zeby spacerowac jak najdluzej zeby dzis mniej zjesc :) no i potem postanowilam zjesc jednego grejfuta i straczy. Dzis moje jedzenie nie przekroczy 200 kalorii :D trzeba sie czasem poswiecic... :P 3majcie sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :( troszke se pozwolilam i juz 1 klio do góry :( ale cale szczescie nie wiecej. Kurcze dzisiaj zjem tylko dwa kotleciki mielone bo mama robi a tego se nie odmowie :) no i potem tylko jogurt naturalny bo nigdy nie osiagne swojej wymarzonej wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis757 głowa do góry ;) Mi jest teraz strasznie ciężkoi jeszcze idą święta i mazurki :( WESOŁYCH ŚWIĄT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sławka
monis ja jestem widzialam cie na innym topicu i nie moglam skojarzyc na ktorym wczesniej pisalas i wlasnie doznalam olsnienia:) u mnie ok kilogram w dol w koncu po miesiacu stagnacji.dzis jakby bylo jeszcze pol mniej ale to sie nie liczy bo jak sie przechylam troche na wadze to ginie wiec nie wiedaomo czy te pol jest czy go nie ma:) po swiatach znowu amerykanska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu cały czas jestem i czytam ;D Oj te przygotowania do świąt te wszystkie masy czekoladowe, kremy, mięska :) By się tylko jadło i jadło... Ale tu niestety nic nie można. Ale trzymajcie się !!! Wyobraźcie sobie facetów na plaży którzy bd się patrzeć tylko na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sławka
ja to mam wrazenie ze jako jedyna na forum nie mam obawy przed swietami;)co prawda upieke ciasta i zrobie pare smakolykow i salatki z majonezem ale nie kreci mnie to w ogole jakos jedzenie teraz rzeczywiscie jest dla mnie czyms byle tylko przezyc czyli jem zeby zyc a nie zyje zeby jesc.wiem ze jak bede miala ochote to rano zamiast sniadania zjem ciasto byle sprobowac i zrozumiec ze to przeciez nic nadzwyczajnego wiec samo sie odechce;) wiem ze nie przekrocze 1000kcal(dawka weekendowa)i wcale mnie te swiata tak nie martwia. a zapytam jeszcze,nie macie tak ze bardzo macie ochote np na frytki i jak w koncu je sobie zrobicie i zaczynacie jesc to nie myslicie ze to wcale nic nadzwyczajnego a tyle kalorii?ja tak mam ostatnio ze wszystkimi rzeczami ktore kiedys lubilam,zjem spaghetti mysle i co w tym takiego?tylko kupe soli w tym poczulam,zjem frytki- czuje sie jakbym jadla make na oleju i tyle niepotrzebnych kalorii.takie zjazdy mam ale mysle ze to dobrze bo nie bede tego jadla juz tak czesto po skonczeniu diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo wkoncu zyjecie :) tak mi teskno bylo :) Mi po ostatnim kilogramie ktory poszedl do gory, teraz spadly za to 2 kg :D Ja boje sie swiat ale postanowilam ze ciata nie rusze, jakos od dwoch tygodni nie mam ochoty na slodycze. Najgorsze ze tu barszczyk bialy, tam jajka itd... i jak tu zrobic zeby nie ruszyc nic oprocz barszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona sławka - dobrze mowisz, jakos jak przechodze obok kebabow to mowie "Nie, Fuuu" nie bede tego jadla a potem specjalnie zaczynam zartowac zeby sie do konca zniechcecic "a skad ty do cholery wiesz z czego jest te mieso co ci dadza" hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ja tak niemoę jak mam przejśc obok kebabów a mam pieniąde to ziemniam stronę ulicy/ korytarza.Postanowiłem sobie że przez całe święta mogę zjeść 5-6 kawałków ciasta a za każdy dodatkowy robię 500 brzuszków. Może pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja na święta już zaopatrzyłam się w mrożonki warzywne, soczki warzywne i musli, niestety jednak postanowiłam nie siadać do wspólnych posiłków z rodzinką żeby mnie nie kusiło bo mama zawsze takie szykuje ale na szczęście do nich nie zmusza ;) Moja dieta trwa 2 tyg i schudłam 2 kg ale jeszcze nic nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiado2.pl
a ja już 54 ważę czyli 3 g schudłam ?:) sama juz nie wiem ale kusi mnie tak czasem żeby sobie podjeść .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj słodyczy. A jeśli z kimś mieszkasz to poproś żeby tez sobie nic nie kupowali albo przynajmniej niech schowają i nie jedzą przy tobie :D Mi pomaga. Pozatym w każdy czwartek dostaję pasek ulubionej czekolady. Tak w nagrodę. A jeśli macie ochotę na słodkie picie polecam wam cole light z biedronki w 2l (jedna butelka) jest tylko 8 kcla! GDA (czy coś w tym stylu :) na 1 szklankę to 0% I wiem że tam są świństwa w środku ale trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sławka
hey no i wam cos powiem zjadlam na sniadanie ciasto i co? i nic! nie warte bylo tego calego czekania itp tylko kupa kalorii i poczucie winy oraz poczucie ciezkosci,nie bede tego jadla i koniec, nie uszczesliwia mnie to wcale wiec po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge sie pochwalic bo ja sie powstrzymalam i nie zjadlam ani kawaleczka ciasta :):) tylko troszeczke barszczu i jajeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdkasia
Ja tez zacczelam sie odchudzac.. od 3 dni.. biegam tak z 30 min, rano 100 brzuszkow + cwiczenia, wieczorek 100 brzuszkow, jem 3 posilki.. nic w miedzyczasie ;p waga sprzed 3 dni : 62 dzis 60 ca: 48!! uf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdkasia
sory za bledy xD mialo byc cel : 48 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×