Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolunio

zupki chińskie

Polecane posty

Gość JUZ TO KIEDYS SŁYSZAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spróbuję tego. Dzięki za rade. Ja ćwicze w domu brzuszki, rowerek i nozyce i 6''weidera'' oprócz tego dby poćwiczę to nabieram energi i cały czas się rucszam wszędzie. To jest biegam po schodach skacze na skakance itp. Jeszcze chodze na treningi w piłkę nożną. Sporty naprawdę pomagają. Jak kiedyś jadałm zupki chińskie to starszni mnie bolał brzuch i teraz nikiedy boli mnie wątroba. Kolunio jak chcesz schudnąć to zastosuj dietę i ćwiczenia. Nie zapomnij o radzie ''taa jedzcie sobie zupki chinskie'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejedzona studencina
ja moge potwierdzic ta teorie z przezuwaniem. warto sobie wyrobic taki nawyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym musi być na bank
juz kiedys tak właśnie próbowałam przez około miesiac, efekty zaczeły sie pokazywac ale potem jakos tak zapomniałam o tym:P ale to prawda ze nakładałm na talerz tyle co zwykle i kiedy przeżuwałam nie dawałam rady zjeść całej porcji tylko około połowy !Bo to jest tak ,ze po kilku minutach do mózgu dociera sygnał pt. "jestem najedzony" i jestes syty ....ot co! A prawdą jest też ze musimy jednak jeść wszystko .Dodam jednak ,ze przez żucie potraw odrzuciło mnie od niektórych ....bo podczas tego mielenia po prostu czułam ze nie tego potrzebuje i juz.Bardzo smakowały mi warzywa i rózne surówki im mniej gotowane tym lepsze ....a jedząc np piechonego kuraka to czułam wręcz to czym ten ptak był karmiony wierzcie mi fujjjjjjjjjjjjjjjjj~!:O efekt był u mnie imponujący! polecam wszystkim bo to jedyna dieta bez wyrzeczen a naprawde pr\ynosi efekty ! Uwierzcie mi ze żadne tabletki ,krople czy inne świństwa nie opłacają sie SZKODA ZDROWIA!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Moi kochani zupki chinskie nie sa zle raz na jakis czas natomiast wiem ze swojego doswiadczenia ciezko kazdej kobiecie zrzucic zbedne kilogramy ja postanowilam wyprobowac moja diete rano sniadanie obowiazkowo czyli platki caly talerz lub 2 bulki porzadne i do pracy wracalam szykowalam obiad jak w codziennej diecie dla calej rodziny no i do godziny 18 ej jadlam warzywa marchewke w reke jablko kwasne woda z cytryna uwierzcie mi nie czulam glodu a schudlam w przeciago 6 miesiecy 19 kilogramow czy ktos mi wierzy czy nie warto sprobowac bez zadnych wspomagaczy nie jestem zwolenniczka tabletek herbatek nic w tym stylu warto!!!!! Moje samopoczucie jest dzisiaj cudowne chce sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Nadmieniam rowniez nie cwiczylam moje cialo nie jest zle pilam duzo wody niegazowanej najlepiej dzien wczesniej przegotowac wode z jedna lyzeczka miodu wymieszac i odstawic do rana przykryc rano na czczo wypic ze wzgledu zeby nie mniec problemow ze stolcem pozdrawiam wszystkich kobiety do roboty nie jest zle a mozna osiagnac sukces .Przyznacie mi wszystkie racje jedynie wieczorm jak glod ogarnie pamietajcie NIE WOLNO MI NIC RUSZYC tylko woda woda woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×