Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

tam ci było najlepiej z filmu cesarskie cięcie

Polecane posty

nie wiem czy oglądałyście wczoraj polską komedię \"cesarskie cięcie\" film średnio mnie rozbawił ale na końcu usłyszałam cudny utwór krystyny prońko do muzyki krajewskiego \"tam ci było najlepiej\" wzruszająca opowieść matki do narodzonego dziecka! niestety nigdzie nie mogę tej piosenki znaleźć, nawet tekstu... jeżeli ktoś ma ten utwór albo chociaż tekst lub sam film będę wdzięczna za kontakt!!! graminis@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz..chyba nie znajdziesz tej piosenki w necie:(z ciekawosci probowalam i natknelam sie rozne fora gdzie ludzie prosza na namiary tej piosenki i nic.jeden chlopak nawet kontaktowal sie z pania pronko i ona odpowiedziala mu ze tej piosenki nigdzie nie znajdzie bo byla ona tylko na potrzeby filmu:( moze sprobuj sobie sciagnac film z internetu,moze ktos ma i jak juz bedziesz miala film to pokombinuj sama i nagraj sobie -sa rozne programy do tego-tylko tyle przyszlo mi do glowy. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc. problem w tym, że z filmem też jest problem. więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł na odnalezienie starej polskiej komedii czekam :-) graminis@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudna... ale tamta też jest magiczna... uwierzcie. i jeśli tylko macie dostęp do tego filmu dajcie znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarlen
piosenka jest już na wrzucie- jakość niespecjalna ale zawsze to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×