Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika........Martynka......... olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
Moje gratulacje zdrowych pociech:) Ja dziś w pracy dałam czadu i teraz mam efekty. Ledwo siedze i pisze. Tak mnie kręgosłup rozbolał ze jak sie poloze to chyba nie wstane;( Do tego zaczeło mnie coś kłóć w podbrzuszu i strasznie się wystraszyłam. Na szczęscie szybko przeszło. Kurcze zawsze szybko szybko wszystko robie, teraz musze zwolnic tempo bo widze efekty. Musze uważac na mojego maluszka. Nie ma mnie jeszcze wpisanej w tabelce. Więc jak juz dziś prawie kazda ją wkleiła to ja tez się dopisze:) A co tam....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
No to wklejam:) NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika........M artynka......... olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ........... Marta24.10........22...........24października...na 60%chłopczyk..... lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
gratuluje dziewczyny zdrowych pociech:) renatinka miał być chłopczyk a bedzie dziewczynka ciekawe czy u mnie też tak bedzie he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też już dopisuje poprawke NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nicola.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ Gratuluje zdrowych dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja też już jestem po badaniu połówkowym. Moje dzieciątko ma się dobrze, wszystko w normie, waży 0,5kg, no i będziemy mieli synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszę do tabelki NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika.....Nico la.......... MG 29.............30...............1października..........synuś ........ Beagle.............35..............2pazdziernika....... dziewczynka ..... Alla23..............24...............3pazdziernika...... chłopiec.... czuła..............25...............3pazdziernika.....Ol iwka-99%.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........ chłopczyk tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika.......Paw ełek ... Angela24..........27..............7pazdziernika.......Martynka olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika......chło pczyk ......... MartaDz........30............ 11października.........???........ MERY27...........27.............8/12pazdziernika.......? ??..... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........c hłopczyk..... kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... córeczka Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... Lalune.............27.............19 października.........???.......... SURI.............30...............22pazdziernika........ chłopczyk........ Małgorzata.........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik........chło pczyk....... aadaa..............27............26 października........???............. edziorek1111...................28 październik..........???........... kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........ dziewczyny wklejajcie ostatnią tabelkę, bo moja aktualizacja znów zginęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Ja też mam połówkowe badania za sobą. Piotruś waży 0,475kg i ma się dobrze. Wszystkie organy ma na swoim miejscu. Tylko taki troszkę leniuszek z niego - słabo kopie, no ale może się jeszcze rozkręci z czasem. Jest dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24.10.09
No własnie bo ja tez juz zginełam i znowu mnie nie ma w tabelce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej mamuśki wróciliśmy dzisiaj i powiem wam że z mojej dzidzi będzie niezły podróżnik bo tak dobrze jak w chorwacji to od początku ciąży się nie czułam, bylo po prostu cudownie ,szkoda że to tylko 4 dni ale w lipcu jedziemy na dwa tygodnie to sobie odbije:) na razie nie wpisuje płci do tabelki bo jakoś nie mogę uwierzyc że to będzie dziewczynka i poczekam na 4d , to byłoby zbyt piękne.Wprawdzie mój mąż już cały czas mówi do brzuszka Olusia i znajomi z ktorymi byłam też kilka razy dziennie pytali jak tam Ola, to ja jakoś kurcze czuję chłopczyka ,miała tak któraś z was czy tylko ja taka dziwna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję zdrowych dzieciaczków i...widzę że jednak słabsza płeć górą, coraz więcej dziewczynek:D Ach te ogonki, gdzieś po drodze przepadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
lubila ja też takie miałam przeczucie że bedzie dziewczynka a jednak chłpoiec ale jest jeszcze trosze coś co mi podpowiada że to może być dziewczynka zobaczymy za 2 tygodnie mi to obojętne co ale tak mi podpowiada instynkt;) tymczasem a czujesz bardzo że cie dzidzuś kopie bo mój też jest chyba leniuszkiem bo tylko co 3-4 dni go czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wpisz się jeszcze raz do tabelki ;) Lubila- ja miałam przeczucia że będzie chłopczyk. a tu takie zaskoczenie i dziewczynka :D chyba te przeczucia płaytają nam figle ;) A mój dzidziuś strasznie ruchliwy, ze 3 razy w ciągu dnia kopie :) ma to chyba po mnie bo moja mam mówiła że też byłam strasznie ruchliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczorkiem to kopniaki obowiązkowe :D taka to mała figielka tam siedzi 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ,Tymczasem Gratuluję zdrowych chłopaków . Tymczasem u mnie ruchy też są \"leniwe\"najbardziej na wieczór jak położę się spać w ciągu dnia ciężko coś zauważyć . Ja mam badania prenatalne 02.czerwca we wtorek chodzę już jak na szpilkach bardzo czekam na ten dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjaoma4303
Heja dziewuszki:) Hej Angela24 zapomniałaś o mnie w tabeli Nieznajoma4303 wiek 22 termin 1 pażdziernika płeć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznjaoma4303 sama skopiuj tabelkę i wpisz dane :)chyba wszyscy tak robią . Nie mogę spać codziennie wstaje o 4 masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno mnie tu nie było ale z czytaniem jestem na bierząco. Co nadrobię zaległości i chcę coś napisać to Karolinka mnie woła i nie mam jak :) Ale dziś muszę coś skrobnąć. Wczoraj byliśmy na usg połówkowym. Nasze maleństwo rozwija się prawidłowo, waży ok 319 g i niestety tak się ułożyło że ciężko było sprawdzić płeć. Lekarz stwierdził że gdyby miał obstawiać to bardziej skłania się ku dziewczynce, ale niestety nie ma pewności bo widok zasłania stopa :) Cieszę się że wasze dzieciątka też mają się dobrze :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a powiedzcie mi jak znosza wasza ciaze mężowie wasi??? pomagaja wam? dbaja? sa na kazde wasze zawolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a wstajecie jeszcze po nocach do ubikacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja co noc obowiazkowo 3-4 rano na siusiu. Nie da sie inaczej, bo jest to pora,kiedy moje malenstwo skacze sobie po moim pecherzu, wiec musze wstac :) A moj mezus jest wspanialy. Bardzo angazuje sie w ciaze, przejmuje sie wszystkim, dba o mnie i nawet nie zadaje juz pytan, dlaczego robie cos tak i tak, bo sie przyzwyczail do mojego zakrecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, gratuluje córeczek i synusiow. Ja tez biegam w nocy do łazienki i nawet sie wystraszylam, ze mam może coś z pęcherzem, ale skoro wy też nawet w nocy wstajecie, to znaczy że to norma. LUBILA!!! Mam prośbę, napisz mi w której części Chorwacji bylaś i jaka tam pogoda, bo ja jade na 2 tygodnie w najbliższy wtorek. A nigdy nie byłam w Chorwacji. może masz jakies rady, co powinnam zabrać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! gratuluję zdrowych pociech! :) co do wstawania w nocy to ja bardzo rzadko wstaję, chyba dlatego, że okropny ze mnie śpioch ale za to rano jak się obudzę to pędzę do łazienki... :P mój mężuś też się stara jak może :) i to jest całkiem sympatyczne, wyręcza mnie przy różnych obowiązkach no i strasznie ostatnio pilnuje co ja jem... żebym przypadkiem mu synusia nie truła jakimiś świństwami :P a jeśli chodzi o kopniaczki dzidzi to też mam różnie ale raczej maluch należy do ruchliwych dzieci bo są dni, takie jak np wczoraj, że czułam go praktycznie co chwilę, aż mi brzuch cały skakał, chyba miał tylko małe przerwy na sen... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mężów.... To mój jest wspaniały, wyrozumiały, gada i tuli sie do brzucha stara sie pomagac w domu, mimo ze sam ciężko pracuje i bardzo na mnie uważa. Nie spodziewałam się nawet aż takiej troski. Choc chwilami bywa nadopiekuńczy - nie moge narzekać. Mam nadzieje, że wy tez tak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze niedawno biegałam nawet dwa razy w ciągu nocy do toalety, teraz już trochę lepiej, bo albo raz, albo wcale :) A jeżeli chodzi o męża, to z nim coraz lepiej. Nawet mi obiecał, że jak będę się bała, to on codziennie będzie kąpał maluszka, a wczoraj sie położył na brzuszek i słuchał jak bąbelek tam sobie skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje zdrowych slicznych malenstw w brzuszku :) angela - Martynka jest sliczna na tym usg :) a powiedzcie,czy wiecie juz z kim zostawicie malenstwa jak do pracy wrocicie??????? wczoraj az mi sie plakac chcialo jak ciotka sie mnie o to spytala a bratowa mnie uprzedzila z odpowiedzia i mowi,ze duzo jest teraz starszych emerytowanych poloznych,ktore chetnie sobie dorobia przy pilnowaniu dzieci. Przykre to bylo bo moja mama byla przy 3 dzieci mojej bratowej i praktycznie je wychowala,lacznie z gotowaniem im a mi sugeruje platne nianki :( moja mama mowi ze sama by sie nie zgodzila na szukanie obcej kobiety do nianiczenia,jak ona jest, ach ludzie to czasem wyczucia nie maja w tym co powiedza a co do nocnego siusiu,ja dalej latam conajmniej 2 razy w nocy,tzn bardziej nad ranem ok 4-5,czasem to nawet dobrze krazenie pobudzic bo budze sie z lekkim bolem lydek i jak przejde sie do tego wc to bol mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
u mnie mężulek jest wyrozumiały ale czasem to już nie wytrzymuje ze mna;) ale już sie nie kłucimy tak jak na początku chyba sie już przyzwyczaił. A ci do siusiu to ja już mniej chodze 2 razy a przedtem 4-5 masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Gratuluje Wam Mamuski zdrowych i slicznych pociech :-) Juz sie nie moge doczekac 8 czerwca:-) Ja w ogole nie mam przeczucia. Moze powiecie mi,jak sie to przeczuwa :-P????? Ja w nocy nie moge zasnac, długo sie rzucam w łóżku nim zasne.Chyba sobie sprezentuje te poduche :-P A siusiu wstaje po polnocy i rankiem, ale rankiem to juz lece jak rakieta. Moj maz mnie zawsze rano budzi i mowi: Idz siusiu i zrob miejsce dzidziusiowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×