Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Dagar co do śliniotoku wymiotów mdłości to odeszły już nawet zapomniałam że takie były tak od początku maja wszystko ustąpiło nawet kiedyś pisałam na kafe że tak do końca kwietnia i powinno być z dnia na dzień coraz lepiej i jest Od 3 dni czuje się jakaś wzdęta czy wy też macie takie twardsze podrzusze nie mocno Dziewczyny jak miałyście te skurcze jak to czułyście tz: te napinania w dole brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... i mój brzusio został przemilczany... Mery, ja właśnie od trzech dni tez mam jakby twardsze podbrzusze. Co chwile sie macam po tym miejscu. Moze to wynik tego ze dziecko się inaczej układa... Nie wiem. Ale nie czuje żadnych skurczów, więc myslę, że nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czuje żadnych skurczów ale cały czas dotykam się i stresuje może to dlatego że już coraz większa ciąża większy maluszek sama już nie wiem a już zapomniałam jak to był w ciąży z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianela gratuluje że już brzusio taki widoczny ja już od 3 miesiąca mam wyraźny brzusio teraz już jest całkiem duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - mi brzuszek tez jakos takz dnia na dzien wyskoczyl :) taki ciazowy to chyba jest lekko twardawy,nie jak kamien ale tak troche,wiec chyba ok ja dzis dzien zaczelam od gimnastyki i rozruszania sie i jakos lepiej sie czuje,szczegole takie cwiczenia na kark sa dobre bo mialam takie dziwne uczucie jak ruszalam glowa ze jakby tak cos chrupalo miedzy glowa a kregoslupem (trzeba chyba naoliwic kosci ;) jak czytam ten kalendarz ciazy na edziecko.pl to prawie wszystko mi sie zgadza,dobrze ze jest takie cos w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie też twardy brzuszek, czasem mam wrażenie że jakby się napinał, nie wiem czy to są skurcze, przy pierwszej ciąży tego nie miałam.Moja koleżanka, która niedługo rodzi też miała takie napinania i w 6 m-cu zaczęła jej się skracać szyjka, więc miała przykaz leżeć.Ja sobie nie wyobrażam takiego długiego leżenia, mam nadzieję ze wszystko będzie u mnie ok.Jutro do lekarza, więc się dowiem. Mój brzuszek powiększał się stopniowo, więc nie było tak,że od razu mi wyskoczył, ale już się nie da ukryć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na podlasiu tak ładna pogoda, aż się chce na spacerek iść, a ja muszę leżeć. Dziś opierałam się trochę na ugiętej ręce i w zgięciu popękały mi chyba naczynka. Pojawiło się dużo czerwonych kropek i teraz mi brązowieją... Wcześniej chodziłam w bluzce która lekko drażniła rece i w tych miejscach też mam plamy, które nie chcą zejść. Macie może coś podobnego? Co z tym zrobić żeby wyblakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella bardzo sie ciesze z Twojego brzusia :) Jak tak Was czytam, to mam nadzieje, ze mnie w ktorys ranek tez tak brzusio milo zaskoczy... troszke sie juz zaczynam przejmowac... mam nadzieje, ze w srodku wszysciutko w porzadeczku :D:D:D A i co najwazniejsze! Dzisiaj w koncu przestala mnie bolec glowa - taaaaaka ulga :D migotka200 ja niestety nie mialam niczego takiego :( ale wiesz, my teraz jestesmy slabsze, bo dzieciaczki z nas ciagna wszystko co najlepsze, wiec to moze przez oslabienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata mnie tez od dzis rana przestala bolec glowa,wreszcie mozna normalnie funkcjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI normalnie funkcjonowac to malo powiedziane :), ja mam ochote skakac do wysokosci lamperi!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata - mnie tak od wtorku meczyla glowa,nawet 1 apap wzielam i amolem smarowalam nawet kark, czlowiek dopiero po takim dlugim bolu docenia jak cos przestanie bolec smarowalas czyms?mialas tez taki bol pulsujacy w glowie? oby juz wiecej bol glowy nie wrocil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) U mnie dzisiaj parno i duszno :-( Z niecierpliwoscia czekam na burze. Zaraz ide na lezaczek poczytac sobie prasówke ciązowo-dziecieca ;-) Teraz popijam Inke i wcinam żulik ;-) migotka-------> moze sprobuj posmarowac te miejsca oliwka dla dzieci albo jakims kremem. Ja za to mam na udach duzo czerwonych kropek. Pojawiaja sie wtedy ,jak zbyt długo siedze. Kiedy uniose nogi do góry, znikaja. Dziewczynki, pytam ponownie. Kupowałyscie pasy ciażowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byłam u kosmetyczki i kazała mi kupić krem z jak najmocniejszym filtrem żeby nie mieć przebarwień od słońca, mam nadzieję że na twarzy plam nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka--------. takie uroki ciazy :-( Moze pokaz je lekarzowi przy najblizszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar, ja tez myślałam o tych pasach, ale tak naprawdę nie wiem, czy mi sie przydadzą i czy to na zywo głupio nie wyglada. Nie wiem czy kupic, czy nie. A na mieście tez nie widzę babeczek w tych pasach, żebym sie mogła przyjżeć. Moja kolezanka kupiła i cala ciąże przeleżał w szafie i potem oddała szwagierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ----> bol mialam rozny, nad ranem pulsacyjny, a pozniej ciagly bol bokow i tylu glowy, tak jak pisalam wczesniej, rozczesywanie wlosow wyciaskalo mi lzy... dla mnie to bylo bardzo ciezkie, bo nie przypominam sobie, zeby mnie kiedykolwiek w zyciu bolala glowa. Niesamowita ulga, nawet maz zauwazyl, ze mi sie poprawilo, bo nie drecze go dzisiaj :D:D:D:D Dagar ---> mi sie pasy ciazowe podobaja. Mowie o takich pasach jak np http://www.9fashion.com.pl/go/_info/index.php?id=635&item=1#menu :) - nie o tych majtkowych :) Widzialam dziewczyne na miescie i ladnie wygladala, ubranie bylo stonowane, a pas z wzorkiem, ladnie i ciekawie to wygladalo. Tylko wydaje mi sie, ze one zdaja egzamin tylko przy nie za duzym brzuchu, bo tak juz kolo 8 m-c to chyba nie za fajnie to wyglada... Ja chce sobie jakis kolorowy, wakacyjny pas kupic, mam pelno koszulek o długosci \"na styk\" do spodni, a przy przyszlym brzusiu pewnie zrobi sie luka :), wiec to jest fajny trik na laczenie spodni i koszulek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata----->ja chcialabym sobie taki kupic,ale najchetniej biały lub czarny ew. beżowy:-) Dziewczyny, kupowałyscie juz spodnie ciążowe. Myslicie,ze one wystarcza do konca ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar, ja kupiłam spodnie na allegro rozmiar 38, bo taki noszę, przyszły w tym tygodniu, ogólnie w porządku, na razie pas ciążowy bardziej przeszkadza, bo mi się zwija, ale chyba już niedługo.Natomiast boję się ze jeżeli przytyję w biodrach( spodnie są z nierozciągliwego materiału, jedynie pas za streczu) to w nie nie wejdę:(.Myślę ze jeżeli nie przytyję powyżej 12 kilo, to spokojnie w nich obchodzę ciąże, no ale czas pokaże, bo waga cały czas w górkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle, ja tez sie zastanawiam nad ta nierozciagliwa czescia spodni. Na razie kupilam sobie takie dzianinowe ( masz tez takie z H&M), wiec spokojnie sie w nie zmieszcze, ale musze sobie kupic dlugie i z najchetniej z lnu lub bawełny.Jutro pojade do Manufaktury, jest tam sklep Niveny i wtedy zobacze co i jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam sobie na allegro świetne rybaczki ciążowe i juz je noszę od miesiąca. Są super wygodne i nic mnie nie uciska. W końcu czuję ruch dzieciątka, takie łaskotanie. Myślicie, że to właśnie ruchy dziecka? Też tak czułyście na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie spodni nie kupowałam mam ogrodniczki ciazowe(ale ich nie lubie) i spodnie z golfem po pierwszej ciazy a poki co chodze w swoich biodrowkach a w domu w dresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella ja dokładnie miałam tak samo , nawet pisałam tutaj o tym wieczorem prawie nic a rano normalny piękny brzuszek ciążowy do przodu. Ja spodnie i rybaczki ciążowe mam już kupione z miesiąc temu ale jeszcze nie chodzę ,bo teraz są na mnie dobre ubrania z czasu zanim schudłam więc cieszę się że ich nie wyrzuciłam. Dzisiaj mam dobry humorek miałam dzień dla siebie byłam zrobic sobie paznokietki u rączek i nóżek bo czas sandałków a i jeszcze jutro doktorkowi niech też będzie przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że będziemy chodziły z brzuszkami latem, to jakąś sukieneczkę ładną nałożymy. Będziemy miały mniejszy problem z ciuchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune, ja też na początku nie byłam pewna czy czuje na pewno ruchy dzieciątka, takie delikatne łaskotanie, ale jak się zaczęły pojawiać częściej i mocniejsze to wiedziałam ze to na pewno jest to:):):) Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki,Lubila Ty też się denerwujesz przed jutrzejszą wizytą? Bo ja okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beagle nie denerwuj się, wszystko napewno będzie dobrze, a stres nie jest wskazany w naszym stanie. Będę jutro trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spodnie ciążowe już noszę dość długo, ale i tak kupiłam XS i myślę, że mi starczą do końca ciąży :-p Do tego dresiki i tak sobie pomykam :-) Dzisiaj się napracowałam, rano już biegłam na ryneczek po kwiatki i wsadziłam je przed naszą kamienicą i tak sobie patrzę na nie z okienka :-p Ale nie wiem co o tym myśleć, bo nie czuję dzisiaj maleństwa zbytnio :-( A wczoraj to cały dzień.... Ból gardła nadal ogromny :-(( byłam w aptece i jak zwykle jakiś niedouczony i dał mi cholinex i nawet jak zapytałam czy w ciąży można, to przeczytał przy mnie ulotkę, po czym stwierdził, że mogę bez problemu. Mam siostrę, która pracuje w aptece i mówiła mi na początku ciąży, że mogę jedynie homeopatyczne, ale nie wiedziałam jakie to są, a skoro twierdził, że mogę to poszłam do domu. Na szczęście zanim ją wzięłam, przeczytałam sama tą ulotkę i jak byk napisane, że ciąża oraz karmienie piersią ---- DECYDUJE LEKARZ!!! Poszłam się na niego wydrzeć, a jeszcze czytał przy mnie :-p że nie zauważyłam, żeby miał jakieś uprawnienia lekarza i ma mi dać homeopatyczne!!!!!!!!!!!!!! I nareszcie dał, ale zmieszany był, bo mu mówiłam czy miałam sobie coś narobić, skoro już biorę tabletki na podtrzymanie!!! Co za nieuki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
brzusiowa czuła nie martw sie ja też z 2-3 dni nie czuje mojego maleństwa a poźniej jest taki dzień co go cały czas czuje. A i moja dzidzia kopie mnie w nocy bo sie budze i mi bryka w brzuszku. a co do bólu gardła to tamtumverde można i odrazu przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Wczoraj mój syn wrócił znad morza z zielonej szkoły a dziś byliśmy u lekarza, bo rano dostał gorączki. Lekarka powiedziała, że to infekcja wirusowa, dała mu antybiotyk i zaleciła siedzenie w domu. Ciekawe czy też podłapię choróbsko - zobaczymy. Moje badanie połówkowe dopiero w czwartek, chciałabym być już po ech... Pozdrawiam Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×