Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Angela, Malogrzata - dobrze ze przeszlo... a robilyscie cos, dzwigalyscie, ze Was tak rozbolalo? Malgorzata - ja chyba juz nie bede szla na 4D... Lalune - ale super prezent! Ja tak mysle ze zrobimy szybko chrzciny i takie rzeczy zazyczymy sobie w prezencie ;-) Tymczasem- fajnie ze jestes, ale lepiej zwolnij juz moze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj chłodniej, można pooddychać :) {Beti} ja też zaczynam wariować jak pomyślę o porodzie :-P Też uspokoiłam się gdy mam tę pewność, że położna będzie pod ręką i tylko moją :) {Angela} mam nadzieję, że już lepiej :) {Małgorzata} ja nie byłam wcale na 3/4 d i teraz też się nie wybieram :) {Lalune} kochana to fakt, remont mnie ocalił :-P Mój mąż też twierdzi, że obcy atakuje :-P Dostał już kilka porządnych kopniaczków ;-) Widocznie się należało :-P Śliczny prezencik na imieninki :) {Mewka} ja mam kołderkę i pościel w rozmiarze 100x135 :) {Agata_xyz} dobry ten tekst, że wody płodowe wyparują :D:D:D:D:D {dagar} ja też się zastanawiałam :D:D:D:D:D Nie chciałam nic mówić, bo wiesz..... Obecnie mózg dzielę na dwoje i mogłam coś przeoczyć ;-) Buziaki dla reszty usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie dzisiaj przyjemny chłodek, wlasnie byłam na balkoniku z poranna cappucino mniam ;) Mewka- ja komplet 13 cześciowy pościeli dostałam na standardowe łozeczko czyli 120/60, ale kolderkę i poszewkę na nią mam większą i po zmierzeniu ma gdzieś 135/100 więc drugi komplet pościeli na zmianę zamówiłam większy i jest OK, a kolderka lepsza chyba większa, na dlużej starczy. Dagar- no to wreszcie pospalas :D Małgorzata- ja raczej już nie idę na usg 4d, poczekam już do narodzin :) (kurcze to mówisz, że tak zaczyna się poród takim bólem??? no to ladnie!, fakt trzeba teraz na siebie dmuchać) K_Z_kasia- ja nic nie robiłam, nic nie dżwigalam, samo się zaczęło, tak nagle... brzusiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dzisiaj też chłodek! Od razu lepiej! Wczoraj niespodziewanie złapał mnie dół, tak poprostu, znikąd. Byłam taka wściekła i jeszcze przechodząc spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że przytyła mi twarz. Poszłam więc do pokoiku uspokoić się i poukładać ciuszki małej. Ale przyszedł mój mąż i zaproponował sprzątnięcie szafek w przedpokoju - to mnie uratowało!!! Ja prawie całą noc nie mogłam spać. Ale znalazłam fajny prezent dla maluszka - ja sobie zażyczę od mamy: http://www.allegro.pl/item685339636_album_moje_pierwsze_5_lat_zolty_anne_geddes.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i u mnie chlodek :D ! czyli dziewczyny wy tez boicie sie porodu!? myslalam ze tylko ze mna tak to jest, ja to wogole mowie Wam mysle ze zebdzie strasznie i wogole szczerze to nie mam w sobie pozytynych mysli np. ze pojdzie szybko albo ze nie bedzie AZ tak bolało. ale to wszystko przez ten moj pierwszy porod na same wspomnienie o tamtym to boje sie strasznie. no widzicie? juz panikuje! a jak wy radzicie sobie z tym strachem? pewno staracie sie nie myslec o tym? ale mi to nie pomaga ten strach i mysli same przychodza, juz słow nie mam na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moze jest ktos kto nie boji sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo! Lalune: super prezent dla Nadii!!!! A ten album widziałam na żywo. moja koleżanka dostała w prezencie, jak urodziła w maju. Rewelacja! Tymczasem: Witam podróżniczkę. Spokojnie, wszystko zdążysz kupić. AGATA - wózek nie jest lekki jak piórko, ale nie jest tez bardzo ciężki, wage tez brałam pod uwagę. Ponoć ten model sd 2009 jest lżejszy. I fotelik można mocować do stelaża jako mini wózek. migotka: rozumiem cię, ja tez muszę siedzieć w pracy, a moja szefowa myśli, ze zacznę rodzic w pracy i dopiero wtedy pójdę na zwolnienie. mewka: super że usg ok. ja tez czasem wcinam pasztet, choć nigdy nie lubiłam pasztetu! k2: fajne łóżeczko, ja przymierzam sie du kupna w przyszłym tygodniu. nieznajoma: jaka ulga, ze to nic poważnego. nie pozostaje ci nic innego jak sie wyluzować i wcinać magnez. Tylko nie zbliżaj sie do metalowych rzeczy, bo się przykleisz;) Suri: ciesze się, ze mój wózeczek ci się podoba. Na razie stoi u moich rodziców, a ja przychodzę go sobie chociaż pobujać, dotykać, powozić... ACha, mam pytanie co do łóżeczka. Moi teściowie po tym jak moi rodzice kupili wózek - dali nam kasę na łóżeczko, materac, pościel i przewijak;)))) Czy któraś z was kupowała takie łóżeczko, co się ściąga jeden bok i starsze dziecko może spać? Czy to jest w ogóle praktyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix - ja tez sie boje porodu, ale na razie oddalam od siebie tą myśl, choć wiem, ze to nieuniknione;) a wiecie co mi się śniło! Ze miałam bliźnięta: chłopczyka i dziewczynkę. Tacy maleńcy i śliczni. I... Trzymałam te moje bobasy w wersalce!!!!!!!!!!!!!!! Co za sen!!!! To chyba dlatego, ze nie mam jeszcze łóżeczka, dlatego muszę w końcu na jakieś się zdecydować i kupić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix --- ja chyba jestem z tych co sie nie boja :) Niewiedza paralizuje to fakt, a to dla mnie pierwszy raz. Bylam na spotkaniu z polozna w szkole rodzenia, we wrzeniu wybieram sie na takie osobiste. Polozna nie mowila, ze to cudownie przezycie i ze np kobieta ma orgazm (taki ostatnio wpadl mi w rece artykul - na bank pisal to facet), wiem, ze bedzie bolec, ale im ja sie lepiej nastawie tym bedzie szybciej. Z natury jestem panikara, a tu tatalny spokoj. Wazne bylo dla mnie, zeby poznac wszystkie etapy porodu, wiedziec wczesniej co robic, zeby sobie pomoc. Masaz meza, oddychanie, zeby nie krzyczec i nie gadac. A najbardziej dalo mi do myslenia to, ze dzidzi tez czuje bol i stwierdzilam, ze nie bede mogla cackac sie z soba tylko pomoc szkrabkowi. Bardziej sie boje, ze maz nie zdazy na czas... pracuje z dziecmi i nie moze tak sobie wyskoczyc z pracy. Moze idz porozmawiac z polozna, to naprawde uspakaja, moze pokaze Ci oddzial. Ja zwiedzilam caly, bylam w sali poporodowej, no i noworodkow - to uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella - w wersalce??!! :D:D:D:D:D:D:D dobre Ja ostatnio mowilam mezowi, ze jak nie zdazymy z lozeczkiem to wsadzimy dzidzi do komody. :) Tez nie mam lozeczka, mam stare meza, trzeba je wyczyscic i pomalowac, tylko zawsze sa wazniejszcze rzeczy do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tymczasem -skąd bierzesz te nadprzyrodzone siły?Chciałabym mieć tyle energii. Dzisiaj czuję się strasznie od rana mam mdłości ,kręci mi się w głowie ,koszmar. Wokół domu mam ekipę remontową robią drenaż domu odkopują budynek aż do fundamentów.Ziemi brudu fuuuuuj.Nie wiem czy zdażą za nim urodzę będą kłaść jeszcze kostkę brukową usypywać garaż .NIe wiem jak z tym wszystkim zdążą .Mieli być w czerwcu później lipiec i są od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix - super ze Dawidka wybralas :), moj M tez jeszcze ciagle oswaja sie z tym imieniem :) lalune - dzisiaj zaopatrze sie w magnez :)i chyba wapno do rozpuszczania tez, gin powiedzial ze uszczelnia naczynia krwionosne a ta moja suchosc nosa to wlasnie tym spowodowana,te upaly jeszcze swoje zrobily :( sliczna ta karuzela,ktora kupilas :)taka wesola :) migotka - zacytuje Ci tu mojego gina,ktory stwierdzil ze w pracy i tak nikt mi nie podziekuje za to ze chodzilam,jesli nie daj Boze cos mi sie stanie!!!i tego sie trzymam, nie leze w domu jak francuski piesek ale tez nie pracuje za 2 angela - to pewnie byly te skurcze Braxtona,ale dobrze ze minely :) mewka - ja kupuje komplet na 120/90 razem z poduszka i kolderka ja juz nie chce takich upalow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzisiaj ledwo zyje po wczorajszym,nawet wypad nad jeziorko nie pomogl bo co to za przyjemnosc kiedy do wody nie mozna wejsc, w te upaly to bym najchetniej lezala w wodzie jak hipopotam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie jeszcze troche pospac, ale i tak nie czuje sie najlepiej. Ostatnio mi sie cos slabo robi ... Lalune - Twoj maz ZAPROPONOWAL sprzatniecie szafek w przedpokoju?? Gdzies Ty go znalazla (juz Ci to mowilam chyba) ;-) ;-) Nie to zebym na swojego narzekala, co to, to nie! Po prostu sie dziwie ;-) Fajny ten album Betix - przestan juz straszyc ;-) Bedzie cudownie, wszystko pojdzie jak z platka ;-) ;-) Tez sie boje, ale co zrobic Rumianella - w moim bok sie nie opuszcza, nie mam doswiadczenia... Ale sa wyjmowane 3 srodkowe szczeble. Kup kochana to lozeczko, w wersalce bedzie im niewygodnie ;-) Agata - orgazm podczas porodu?? O jaaa ale by bylo fajnie, hihihi A tak poza tym to super nastawienie masz, podbudowalas mnie, dzieki ;-) SURI - moj gin mowi dokladnie to samo!!! Od nikogo slowa dziekuje w pracy nie uslysze. Mnie tez mecza upaly, dobrze ze dzisiaj chlodniej Dziewczyny jaki najlepszy termometr dla noworodka? Do ucza, czoła czy zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - chyba kazdy termometr lepszy niz ten zwykly,ale jeszcze dokladnie sie nie zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no wlasnie sama nie wiem,ale boje sie rteciowego,spytam bratowej jaki ona ma i czy dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy bylby chyba taki bezdotykowy jak w szpitalach maja, ale one kosztuje ok. 400 zl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje zastaw 5 cześci z carrera u mojej ciotki sprawdził się 100% i tam jest termometr w smoczku, a jak dzidzi będzie większe to będę mierzyć w pupci elektronicznym - najdokładniejszy pomiar Ten zestaw tez wam polecam: elektroniczna niania, smoczek z termometrem, sterylizator do butelek, podgrzewacz do butelek i fajna torba to link do allegro: http://www.allegro.pl/item697816858_carrera_5w1_sterylizator_podgrzewacz_niania_gw24.html a u nas w sklepie jest z torbą za 189zł i nie muszę płacić za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki wlasnie tez mam ten problem jaki rozmiar poscieli wziasc,ale chyba wezme te wieksza. Ubranek juz troche nazbieralam i kosmetykow, w sobote pojdziemy lozeczko zamowic, wozek upatrzony. Dzis mam wizyte u gina i sie stresuje troche,jak zwykle przed kazda wizyta, maluszek mi strasznie bryka chyba denerwuje sie razem ze mna. Dziewczyny zamawiacie sobie polozna?, zaplacona zawsze lepiej sie zajmię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja tam nie zamawiam żadnej poloznej, bo i po co? ważne że mąż będzie przy mnie, a polozna i tak jakaś musi być, a zresztą mnie już przesladuje wizja cesarki, bo mala dalej nogami w dół, jakoś to będzie. Rumianella- fajny sen :) i ten zestaw też fajny, a niania mi się bardzo przyda. SURI- mozliwe że to te skurcze, ale cholernie bolesne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem ty to jesteś udana, zazdroszcze energi Kolorowa parasolka witamy, pisz z nami Kasia dobrze że z małym ok i tak ładnie rośnie Betix fajnie że Dawidek, a co do porodu to ja panicznie się boję brrrrrrrrrrrrrrrr Migotka pamiętamy, pamiętamy a co do pracy to olej kierowniczkę bo i tak orderu nie dostaniesz Angela dobrze że juz ok Małgorzata uważajcie na siebie , dobrze że przeszło mnie też dzisiaj w nocy dopadł jakiś ból że aż mnie obudził i się wystraszyłam, z robotnikami niestety tak jest u nas na tyle ekip dopiero ta obecna jest oik a tak cała reszta to niesłowna masakra, na usg 4d nie ide ale mój gin ma 3d i mi robi Mewka ja jeszcze pościeli nie mam to nie doradzę Agata dobre z tym odparowaniem wód ,szkoda tylko że ja orgazmu podczas porodu nie miałam:) Dagar to nie ja tylko Lalune kupiła dla Nadusi prezent Brzusiowa dobrze że remont cie ocalił przed teściową , ja mam remont od kilku miesięcy a jakoś to moojej nie przepędza:) Lalune ja też mam wrażenie że mam wielką twar4z brrrrrrrrrrrr Rumianella ja tez nie mam jeszcze łożeczka,musze poczekac do końca remontu SUri ja to i bez wody czuje się jak hipopotam Alla daj znać jak po wizycie KZ ja jeszcze nie mam termometra i też się zastanawiam jaki najlepszy nianie elektroniczną potrzebuje ale taką z wideo bo będę pracowała w domu i musze niunię obserwować może ma któras jakieś fajne namiary U mnie po weekendzie ok ,wprawdzie w sobotę małżonek tak mnie wk...że myślałam że go zabiję i wczoraj się nawet mało z nim komunikowałam i miałam doła i tak sobie myślę może z nerwów miałam ten skurcz w nocy możen dzisiaj będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dzisiaj fajnie chlodniutko i tak mogłoby zostac;-) Sorki Lubila, pomylilam cie z Lalune.....,ale w koncu nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyc brzdacowi tez kupila taka karuzele:-P Wyprzedziłam twoje mysli :-P Niestety, dzisiejsza noc nie byla juz taka fajna:-(Nie moglam spac, moze to tez przez burze.... Malgorzatka---->ja dzisiaj tez jestem jakas snieta i rano tez mnie troche mdliło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moglam spac Dagar. Jestem nieprzytomna dzisiaj. Wzielam sie za robote zeby sie obudzic, wysprzatalam wszystko na blysk i tak mnie plecy bola ze ledwo chodze :-( Lubila calkiem mozliwe ze to z nerwow ten bol Ja karuzeli nie kupuje, poczekam az ktos kupi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri -zmienił Ci się termin po badaniach prenatalnych w 20 tyd? Ja miałam określony na 22 Ty również a po badaniach mam na 16 -stego A,lekarz prowadzący twierdzi ,że może być szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×