Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Plutasna---->witaj kochaniutka:) Nie wiem co mi dziś jest spałam cały dzień,teraz zrobiłam sałatkę,obiad na jutro nawet ziemniaki obrane,deser gotowy to ja nie wiem co jutro będę robić :):):)Chyba a raczej na pewno wezmę przykład z Brzusiwej i poczekam na męża dam deser szybciej i jakieś brykanko by się przydało na lepszy sen bo od niedzieli cisza ja to jestem nie wyżyta:):):)) EEEe Brzusiowa nie przejmuj się znaczeniem imienia jak wiecie mój mąż wybrał-Blanka- a po angielsku to oznacza blank czyli-puste:):):)Także jak tutaj zacznie szkołę to ksywę będzie mieć Pustak:):):) Mazik112-allllleeee długo cię nie było,ta internet znudziło ci się narzekanie wielkich grubasek wiecznie coś nam nie pasuję(żartuję kochana nie gniewaj się czasem:):):) K_Z Kasia----->czekam na teściową i ufarbuję mi włosy i nie boję się o dzidzie i czy kolor się przyjmie tylko co ona po złości zrobi mi na głowie :):)no wiesz tak jak mówisz dmuchać na zimne:) Małgoś39---->racja wpadły byśmy do MG na wizytę i wszystkie by nas położyli już na zaś ale by było wesoło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma - to moze nie ryzykuj z ta tesciowa? ;-) Brzusiowa - jesli tylko Wam sie podoba to imie to nie patrzcie na nic. A moze Jagoda? Tez owocowo ;-) Moja kolezanka nazwala core Pola Jagoda, niezle co? Pola nie jest skrotem od niczego, po prostu Pola. Wlasnie wrocilam ze spaceru z psem, nalal nam kolo lozka, gnojek jeden. Ma szczescie ze i tak spac nie moge ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! widzę, że ja dzisiaj pierwsza ;) witam nową koleżankę MG29 trzymaj się! będzie dobrze! jestem po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia :) wczoraj był omówiony przez położną poród etap po etapie, w sumie nic nowego się nie dowiedziałam :P ale może mężuś coś skorzystał ;) życzę miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzusiaste :) Witam nową brzuchatkę ;) MG- powodzenia kochana i trzymaj się dzielnie Brzusiowa- Malinka?a czemu nie? Maz przykazal mi ograniczyć komputer, bo osatnuio mój wzrok się bardzo popsuł i chyba ma racje, bo za dużo filmow na komputerze oglądam. :O a w niedzielę, jadę zwiedzić mój szpital :) ..ostatnio też mam koszmary związe z operacjami, ciągle ta cesarka mnie przesladuje...a jutro mam wizytę u gina i ciekawe czy sprawdzsi ile mala już wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no to ja miałam dzis następną noc nie przespaną tak mnie zgaga piekła ze nawet mleko ani renni mi nie pomogło a wczoraj to mnie tak biodra bolały ze myślałam ze mi odlecą;)ah mysle ze wytrzymie he he;) nieznajoma- he he sama lubie ponażekać:) witam nową koleżanke pultasna K_Z Kasia- no pęknie tak w nocy sie szlajaćhe he;) mój tez miał dzis czkawke super uczucie brzusiowa - jak ci sie podoba to imie to czemu nie znaczenie imion nie ma znaczenia:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek🖐️ witam kolezanke 🌻 dopisz sie do tabelki mg 29 daj znac co u ciebie i trzymaj sie bo wiadomo szpital do najprzyjemniejszych miejsc nie nalezy angela moze twoje dziecko jeszcze sie obróci, ja mam nadzieje ze moja sie obrociła bo ta wizja cesarki tez mnie przeraza, ale dopiero za tydzien mam wizyte to sie dowiem i jak jest głowa na gorze to dopiero zaczne panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;-) Dopiero wstalam, musialam odespac nocke - prawie jak z dzieckiem! MAzia - tez mialam zgage w nocy, dlatego spac nie moglam. Najlepiej by bylo nic nie jesc wieczorem - ale czasem to mam zgage nawet jak sie napije czegos Czekam na paczki z rozkiem i z biegunami do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Cały czas już od rana michu mi gada, czy będzie Malinka :D:D:D:D:D Nie wiem sama :) Muszę jeszcze z rodzinką pogadać jak ich zdanie. Na drugie chcę dać ANNA po mojej mamuni :) Apropo mamuni, od rana jest w szpitalu, właśnie rozmawiałyśmy, jest po gastroskopii, w miarę dobrze, jutro wycinek :( To jest to najgorsze, gdzieś za tydzień wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze Brzusiowa, badz dobrej mysli. Moja mama ma za tydzien operacje kregoslupa -tez sie martwie, ale jestem nastawiona pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinkę będę mieć kuriera z moim wózeczkiem :D :D ale fajnie!!! Agatek- ja to mam uparciuszka chyba w brzuchu i wydaje mi się że dobrze jej się siedzi glówką do góry...cały czas kopie mnie na dole...na 100% się nie odwróciła, no jeszcze trochę czasu ma, zobaczymy, ciekawe jak tam Twoja mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki! wlasnie oblalam sobie twarz zimna woda zeby sie doprowadzic do stanu uzywalnosci:) mnie tez meczy zgaga. Ostatnio milam taka ze mi slina sama wyplywala z buzi jak lezalam na boku i po paru nieprzespanych nocach stwierdzilam ze mam tego dosc bo mi sie Synek nie rozwinie i zajrzalam do neta! i odkrylam ZWYKLE MIGDALY ZE POMAGAJA! sluchajcie trzymam je przy lozku w nocy i jak tylko poczuje ze mnie bierze to jem dwa trzy ziarnka i mi pomagaja. to samo w dzien!!!! Co prawda nie jest to dobre na nasze zeby ale co zrobic spac trzeba! Ja mam problem ze spaniem bo mysli mnie juz nachodza jak to bedzie? ale staram sie myselec pozytywnie..... a wlasnie kiedy Dzidzia powinna sie przewrocic glowa na dol? jak bylam u mojej gonekolog to powiedziala ze sie przekrecila glowa do dolu ale skad mam pewnosc ze zostanie tak? no nic mam wiele pytan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha!! mialam cos napisac o sobie. To jest moja pierwsza Dzidzia. Mam 31 lat (co prawda jeszcze nie skonczone) wiec mowie ze 30;P mieszkam w Niemczech od 2 lat i tu tez oczywiscie chodze do ginekologa! Musze Wam powiedziec ze leakrzy nie ma co porownywac, bo opieka jest lepsza chocby nie placi sie....ale ! tak mi teskno mimo wszsystko zeby pogadac sobie z ginem po polsku.Tu nie wszsytko rozumiem zwlaszzca slownictwo ginekologiczne:( Jak pierwzsy raz poszlam to ze stresu zapomnilam jak sie nazywam! ach mowie Wam! Ja wogole chcialam rodzic w Polsce ale maz powiedzial ze musi byc przy mnie...a on pracuje i tak to jest.... i co jeszcze o sobie? pomysle zaraz,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znow po dlugiej nieobecnosci :D Skonczylismy remonty i teraz co weekend mamy imprezki to znajomi to rodzinka to inni znajomi i tak od miesiaca. Jest fajnie wesolo, ale to przygotowywanie troche sie odbija na mnie i na dzidzi, mimo, ze mezus dzielnie pomaga (chyba nawet robi wiecje niz ja). Ostatnio bylo ponad 20 osob w mieszkaniu - smiejemy sie, ze to juz jak chrzciny :D:D:D:D:D No i przez te imprezki ciezko mi topik nadgonic, bo zamiast czytac to leze :D:D:D:D:D Brzusiowa -- trzymam kciuki za Twoja mamuske, no i mi sie Malinka baaardzo podoba ;) takie oryginalne a nie wymyslne za bardzo, no i chyba wszystkim milo sie kojarzy My dla naszego synusia wymyslilismy Emil :) Co o tym sadzicie? Mialo to byc robocze imie do czasu narodzin, ale jakos juz i my i znajomi, rodzina mowia mi do brzucha "co tam Emilku?" wiec chyba juz nie bedziemy zmieniac. Znaczenie imion nie jest jakies rewelacyjne dla Emila, ale nasz bedzie najwspanialszy i najkochanszy :D:D:D A wzielo sie to stad, ze strasznie imprezuje mi tam w brzuchu, taki maly rozbojnik i smialismy sie, ze jak urodze, to bedziemy go w drewutni zamykac, zeby sie wyszalal (oczywiscie w zartach), a w drewutni to wlasnie Emil caly czas przesiadywal. Pamietacie ten serial Emil z Norymbergi??? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultaska jeszcze sie z Toba nie przywitalam, wiec witaj Mamusiu :):) :) Fajnie, ze tyle dziewczyn tu jest :):) A co do tabelki to skopiuj ja sobie, jest chyba na wczesniejsze stronce, skopiuj i wklej to tresci wypowiedzi, no i dopisz sie :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_xyz 🌼 Mi się Emil też podoba, film pamiętam ;-) A co do mojej Malinki, to tak sobie myślę, że Lepiej Malinka niż kolejna Dżesika..... Chciałam Oliwkę, ale gdzie nie idę, to słyszę to imię i w przedszkolu pewnie się okaże, że jest pół grupy Oliwek :-P No to masz próbę przed chrzcinami hehe U mnie remont się wleczeeeeeeeeeee Właśnie wychodziłam do miasta, ale szwagier napisał, że za pół godziny będzie i wymaluje to co zostało do skończenia w łazience :) Zaś nadzieja, że to się kiedyś skończy :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki i ich Sloneczka:-) Dzisiaj w nocy po raz pierwszy spalam jak zabita, juuuuupi:-D Witaj Pultasko, fajnie,ze do nas dolaczylas. Co do zgagi mnie pomagało picie schlodzonego rumianku małymi łykami lub jedzenie białego sera. Zgaga bardzo meczyła mnie na poczatku ciazy,ale jeszcze nic straconego ;-) Slinotok miałam tez na poczatku ciazy, jak kładłam sie spac, to obok łozka stawiałam miske.Meczył mnie 2 mce. Angela---------> a jaki to bedzie wózek?:-P Brzusiowa---------> prosze lezec i nie przeginac;-)Malinka piekne imie:-) Potem bedzie pani Malina:-) Mg--------> kochaniutka, bedzie dobrze.Zobacz,ile jest nas i policz trzymane kciukasy:-) K_Z_Kasia------->piesek jak widac dba o twoja kondycje;-) perełka------>mysle,ze szkola rodzenia przede wszystkim przyda sie mezom;-) agata_XYZ---------->dzidzia na pewno bedzie tez imprezowiczka;-):-P Do mojej niuni prawie wszyscy sie juz zwracaja po imieniu:-) Kornelka:-) Jak mnie sie to imie podoba:-) Zaraz lecimy na kontrole do lekarza,ale bez USG:-) USG za niecałe 2 tygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze tu nie było :-P Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia Monia_monia.....24....02.10.09..MARCEL...mazow.....pierw sza dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia czuła...............25....03.10.09 córcia....pomor.....pierwsza dzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny? a Wam TWARDNIEJE BRZUCH; BO JA CZESEM CZUJE TAK JAKBY MI SIE ORES MIAL ZACZAC TAKIE JAKBY LEKKIE SCIAGANIE. i jak zaczelam latac z mopema albo dzis w nocy jak wstawalam to mialam taki twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- Jumper X, mam już rozpakowany, teraz tylko czekam na męża, bo ja się nie zabieram za skladanie bo jeszcze coś zepsuję, albo urwę hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pultaska nie gniewaj sie ale wpisze cie zgodnie z terminem porodu bo tak mamy ułozona tabelke Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg trzymaj się Pultasku witaj Malinka fajne imię bardzo mi się podoba a dorosła Malinka też będzie Malinka DZiewczyny może mi któras podac linka do tej mustelli taniej na allegro bo mój dostawca ma urlop a moja się kończy?będę bardzo wdzięczna Pultasku ja mam też takie twardnienia brzucha ale podobno jeśli nie jest ich więcej niz 5 na godzinę to nic strasznego , niby że macoica się przygotowuje do porodu wzruszające te wasze historie , ale tak to juz jest że życie samo pisze scenariusz nie zawsze da sie wszystko zaplanować U mnie apogeum remontu wszędzie pokłady białego kurzu kiedy to się skończy? pojechaliśmy z mężem do sklepu oglądać x landera i mój mąż zakochał się przez przypadek w coneco mustang kolor jagodowy , a ja nie jestem przekonana ,na szcęście nie ma fotelików w kolorze bo juz by kupił ale mają pod koniec sierpnia być i zaś dylemat pozdrawiam mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie:) Deszczowo i ponuro u mnie dziś ale da się żyć jak nie jest tak duszno:):)Nic mi się nie chcę najlepiej to bym przespała cały dzień i tak już do samego porodu czuję się wyczerpana fizycznie zwłaszcza nad ranem ale nic nie poradzę,ahhhh dam rade jeszcze tylko niecałe 50 dni:):) 😘Buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-gagatek - niee ma sprawy w sumie awansowalam ;) na poziomy wczesniejsze:) ja Wam moze opwiem tez moja historie tylko ze jest strasznie dluga dlatego postaram sie skrocic jak umiem:) Jak juz pisalam jestem od jakiegos czasu w Niemczech. Na poczatku uczylam sie jezyka, w domu i na kursach. Od zeszlego roku szukalam pracy ale bezskutecznie bo nie mialam pozwolenia na prace o ktorym tez nie wedzialam:( pewien niemiecki pracodawca obiecal mi prace ale skonczylo sie na obiecankach i terminie podjecia pracy za pol roku!!!!!!!!!!!!!! to mne dobilo bo nie mialam zadnej pewnosci na to ze bede pracowac! Postanowilam porozmawiac z mezem ze ...powiennismy postarac sie o dziecko w tej sytuacji. Jesli bedzie pierwsza praca to pojde do pracy jesli Dzidzia to bede w ciazy. Od listopda zeszlego roku juz jechalismy na calosc:) ale ze moj Tomek jezdzil czesto wtedy w delegacje a ja jechalam do Polski to nic sie nie udalo.... i w koncu po sylwestrze a dostalam okres 1 stycznia zrobilam sobie test 24 gdyz bolalo mnie strasznie podbrzusze. ale nic!!! okres mialam dostac 28-29 stycznia! ja obrazona na testy i caly swiat ze ma efektu postanowilam czekac na okres ktory bylam pewna ze bedzie. W koncu namowila mnie kolezanka zeby zrobic test bo juz jest 29 ...iiiiiiiiiiiiiiiiiii...............zrobilammmmmmmm........ pamietam ze wtedy przyszly do nas meble do kuchnni. Nasiusialam polozylam test na pralce zeby dostal mocy i moszlam szorowac garnki. Po paru minutach zniechecona zapalam swiatlo a tam dwie kreski, z tym ze jedna slaba!!!!!! nigdy ale to nigdy tak sie nie trzeslam:) nie wiedzialam co robic do kogo dzwonic!!!!!!!!1 zadzwonilam do mamy i plakalam ze szczescia z emocji a Mama ze mna! do Tomka nie dzwonilam bo balam sie ze nei przyjedzie caly do domu (samochodem) potem zrobilam 4 nastepne testy ....i tak to jest w skroecie...... ale teraz ide jesc ,,,,,bede niedlugo!:X paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, w końcu coś napiszę bo już mi głupio że ciągle was czytam a sama nic nie skrobnę :) znów byłam w szpitalu w zeszłym tygodniu przez 3 dni, powtórka z rozrywki: krwawienie i do tego ktg pokazało skurcze. na szczęście z Zuzią ok. Ważyła w 30t5d 1600 g. Po wyjściu ze szpitala zajechałam do poradni diabetologicznej i jak pokazałam wynik glukozy to od razu doktor stwierdziła cukrzycę :( na czczo 101 a po 75g 156, idę jutro po glukometr mam już wszystkiego dość, ciągle coś mi się musi doczepić, od samego początku ciąży: krwiak, łożysko i teraz cukrzyca Witam nową koleżankę brzusiowa: czemu cię nie ma w tabelce? ale się wkurzyłam, kupiłam na allegro wózek używany w bdb stanie technicznym, a jak przyjechał to tylko go na szrot wywalić :( zwróciłam, a gość do mnie dziś dzwoni i mówi że coś popsuliśmy w mechanizmie i obciąży nas naprawą. teraz będę kupować boldera 4 sd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×