Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

witam wszystkie panie.chyba kiedys juz tu bylam ale nie jestem pewna bo z pamiecia to u mnie nie za dobrze.czytam regularnie ale pisac mi sie nie chce.dzis sie odzywam w zwiazku z zajadami-mi sie pojawily przedwczoraj a dzis juz nie mam. nieznajoma-kup witamin B kompleks i odrazu podwojna dawke to zawsze skutkuje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Angela --- cudne te Wasze dzieciaczki. :D Faktycznie jak sie takie szkrabki oglada to az sie cieplo na serduchu robi. :):) Ja tez juz chce!!! :D Pultaska -- nie denarwuj sie slonko, bedzie dobrze zobaczysz :) Ciekawa jestem ktora nastepna? :) Za wszystkie trzymam mocno kciuki :) Alla23 -- kurcze, jak pisalas o porodzie to tak az mi sie oczy zwilzyly. Poki co nie boje sie porodu i mam nadzieje, ze tez bede mogla napisac "w sumie nie bylo tak zle", teraz gorsze wydaje mi sie czekanie i czekanie :):) No i pocieszylam sie z ta waga dzidzi. Moze moj synus tez nie jest taki drobniutki jak mowil lekarz po usg camisa -- fajne to miejsce, super rozwiazanie, no i ten szybciutki powrot do domu :) Trzymam kciuki za Twojego M, ja tez jestem z mocno nikotynowej rodziny :( Sama nie pale, ale wszystkich terroryzuje i w wiekszosci nawet ze skutkiem :] U mnie w mieszkaniu nie pozwalam nikomu palic, a jak dzidzi bedzie juz z nami to juz w ogole palacze beda miec przewalone. :D:D:D Brzusiowa -- super, ze z Malinka w porzadeczku, powiem Ci, ze to jest naprawdę slodkie imie i mowilam ostatnio M o imionach dzieci z forum i jak wsponialam o Malince, to az sie usmiechnal i powiedzial, ze fajowe - a on raczej powsciagliwy jest w komentarzach :) No i zazdroszcze rozwarcia :D Agatek -- ja jestem chwilke po Tobie i tez nie chcialabym do 40tc sie turlac, trzymam za Ciebie kciuki i zyje nadzieja, ze chwile po Tobie wezme z Was przyklad :D Oki to ja ide lezakowac, coby dzidzia byla duza i zdrowiutka. Lekarz karze, pacjentka slucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja synka w 40tyg urodziłam dokładnie 50minut przed terminem:P i teraz bym prosiła wczesniej:D jeszcze meza pomolestuje wieczorem sie chłopina ucieszy bo mu połowe ciazy odmawiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę zmuliło mnie i jak poszłam do łoża to mi się spać odechciało....te hormony.....:)Brzusiowa ale ładnie wyszłaś na tych zdjątkach na nk:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela śliczną masz córeczkę nieznajoma- rozbrajasz mnie :-) brzusiowa- super ze z Malinkowym serduszkiem wszystko ok agata xyz - moj mąż tez sie boi :-( dziewczyny w jaki sposób badane jest rozwarcie- ręcznie czy na oko? ja mam znowu dziwne skurcze tylko tym razem bolesne ale do przezycia i znowu nie wiem czy to cos sie dzieje czy nie , siedze sama w domu i nie wiem czy dzwonic po meza. pomierze je troche , moze wezme ciepły prysznic i zobacze.. na razie zmierzylam 3 z rzedu byly po okolo 45 sek co 5 minut mniej więcej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole zaczely sie wczoraj tylko byly duzo lzejsze, dzis sa duzo mocniejesze ale byly nieregularne , a teraz sa juz dosc mocne i czeste .... tylko ja znowu jadlam sliwki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia444--> a moze cos sie zaczyna?? Posprawdzaj jak czesto je masz. Ja mam skurcze co jakis czas i do tej pory byly takie do zniesienia. Po poludniu wypilam herbatke z lisci malin i przeszlismy sie z mezem do sklepu. Jak mnie zlapal skurcz, to az mnie zgielo i zajeczalam. Az chyba sensacje wywolalam w sklepie hihi Na szczescie po jakims czasie puscilo. Poza tym ja tez ciagle sliwki wcinam :) A jak nie mam sliwek, to pije kompocik ze sliwek - wlasnorecznie robiony :) Mniaaamiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne dwa po 45 sekund w odstepie 5 minut zadzwonilam po meza bo troche sie boje brac teraz sama kapiel... jak po kąpieli nie przejdzie tochyba na wszelki wypadek sie przejedziemy do szpitala - wole zeby mnie odesłali niz zebym urodzila sama w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia444---> no to trzymam kciuki! moj gin mowil,zeby sie zglosic do szpitala jak bede po 30 s co 5 minut. Wiec jedz i daj znac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu444--->trzymam kciuki proponuję dzwoń po męża takie skurczę to chyba już to,częste i bolesne tak że twoja pora chyba:) Co od rozwarci to niezbyt przyjemne badanie mi pani doktor wsadziła 3 palce ale aż tak głęboko żeby sprawdzić czy szyjka miękka i chwile bolało ale sama nie próbuj to jak to twój czas to można samemu biedy se narobić:) Powodzenia kochanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, to mi sie weszlo akurat na topik :) Kasiu --- trzymam kciuki :) juz caly wieczor bede myslec o Tobie, kazde Wasza skurcze przezywam :):), bo poki co swoich nie mam hehe, ja mam z czestotliwoscia 1 na kilka dni... a to znaczy, ze jak tez chyba planuje porod na Boze Narodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przyjechal, juz po prysznicu - i teraz sama nie wiem niby sa ale jakby slabsze, poprosilam meza o golenie i jak zobaczyl moja wagine to powiedzial ze jest bardzo spuchnieta wiec chyba jednak pojedziemy, jakby co to dam znac ale smiesznie bo oboje w nerwowych sytuacjach dostajemy glupawki - wlasnie maz zaczal pakowac swoja torbe- same slodycze i nie mozemy ze smiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz waginy do glowy mi przychodzily same brzydkie wyrazy :-) ok no to jedziemy , ale jakos mi sie wierzyc nie chce zeby to juz takze moze za jakis czas sie znowu pojawie na forum a tak w ogole to dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka - trzymam kciuki! Lepiej dzisiaj, niż czekanie w nieskończoność! Nieznajoma - :-D :-D :-D ale ja mam dzisiaj głupawkę! Wiesz co! Miałyśmy być pierwsze, a tu nas wszystkie wyprzedzą! :-D :-D :-D I biorąc pod uwagę, że brzuszek cały czas rośnie, to nie powiem jak bedziemy wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale się tutaj dzieje ostatnio:) Kasiulka-powodzenia,trzymam kciuki za szybką akcję Angela,Kasia-wasze maleństwa są przecudowne !!!Też już chce swoją kruszynkę Ja po wizycie, dzidzia siedzi już nisko w kanale rodnym i dlatego mnie tak kłuje w wiadomym miejscu:) Szyjka skrócona,miękka,rozwarcie ponoć na opuszek palca i lekarz stwierdził ,że już wszystko przygotowane więc pozostaje czekać na jakieś skurcze,które nie wiadomo kiedy nadejdą :) Na wszelki wypadek postawiłam męża w gotowości i nakazałam abstynencję,już żadnego piwka wieczorkiem do filmu nie będzie.Patrycja waży około 3300 więc chyba kolosem nie będzie chociaż do terminu jeszcze 2 tyg . I tak jak ostatnio po badaniu dostałam plamienia :( :( Już sam widok mnie stresuje bo przypominają mi się początki ciąży kiedy to umierałam ze strachu o moje maleństwo,mam nadzieje że minie szybko. Łączę się z Wami wszystkimi oczekującymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia trzymam kciuki 👄 nieznajoma4303 i MG29 ja do niedzieli jeżeli nie urodzę, będę w Waszej szajce :-P Idę zaraz się wykąpać i pospać póki jeszcze można ;-) Dobrej nocy kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciuchutko tutaj... I Kasia nie wraca :) Mam nadzieje, ze akcja sie u niej rozwinela i niedlugo zostanie mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke.termin na 14.10 ale poki co cisza wiec podejrzewam ze dociagne do listopada.brzuch sie jakos nie chce obnizyc i zadnego czopa tez nie zauwazylam wiec po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-P Ja tylko na chwilke, bo michu wlasnie wyjechal, ma pomoc wujkowi, ma wujek wyczucie heh, dziś mój dzień :D Poki co kilka razy sie w nocy obudzilam ale nic specjalnego sie nie dzialo! Ale przyznam sie ze wczoraj napisalam, ze michu sie boi brykac a tu raptem o polnocy.... Buahahaha zobaczymy czy to cos pomoze hehe Nieznajoma i MG meldowac sie!!! Buziaki dla wszystkich na dzien dobry!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrzymałam bezsenność wczoraj zrobiłam rundę po sklepach czego efektem są pęcherze na stopach .Półbuty z ubiegłego roku wydają się być zdecydowanie za małe . Piszecie o paleniu wczoraj odwiedzili mnie rodzice moja mama ma 72 lata pierwszą rzecz o jaką prosi tj. popielniczka.Siedzi obok mnie i przeciągu 1,5h wyjara 5 cameli .Palacze są bezwzględni i nie liczą się z nikim . ANEGLIKA- Śliczna Twoja Martynka.Te dzieciątka są takie bezbronne ,kochane to jest miłość bezwzględna. Nie zazdroszczę Wam dziewczyny tego czekania po terminie .Każdy dzień ciągnie się jak tydzień. Kasia -chyba została na oddziale może to już jej dzień. Pultasko -Tylko 2 dni do porodu oj to już jesteś na wylocie . Nie wiem co się dzieje końcówka ciąży powoduję ,że nie mam ochoty na gości drażnią mnie odwiedziny .Potrzebuje spokoju a teraz jak nigdy nasilają się telefony .rozmowy na skype ,odwiedziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×