Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Masz racje poleniuchuj sobie troszeczkę,a powiedz ja Marta cieszy się że będzie starsza siostrą ma już jakieś plany na spacerki i zabawę w nianię?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek nie martw się bratem i mamą. Do chrzcin się wszystko wyjaśni, a jak nie to spróbuj ich wziąć lekkim szantażem, wkońcu nie idą dla siebie tylko dla Twojego dziecka! Poza tym nie masz co odrazu się denerwować- zazwyczaj przezywamy coś co nie okazuje się być później takim problemem jakby się wydawało na początku....Do chrzcin się pogodzą, a jak nie to ich strata. Muszą zrozumieć oboje, że krzywdzą tutaj Ciebie i dziecko, a nie samych siebie... Twardy brzuch------ja mam prawie cały czas, jest miękki tylko gdy nic nie robię i Mała cichutko siedzi, ale wtedy się stresuję czy oby wszystko w porządku i jednak wolę się męczyć przy tych kopniakach i z tą twardą piłeczką.... Mnie oczywiście rozpiera energia i powalczyłam trochę w dzień w ogrodzie, trochę zrobiłam porządek "poszkolny"-wyrzuciłam sporo kserówek i innych materiałów. W czerwcu się obroniłam i chciałabym na długi czas zapomnieć o nauce....! A teraz miłej nocki i mam nadzieję, że jak jutro zajrzę to nam się któraś rozpakuje! buziaczki brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek--- Ja też usłyszałam hasło od teściów że jak zaprosze kuzyna męża to oni nie przyjdą .Na początku sie przejmowałam, ale teraz...... w nosie to mam to są chrzciny mojego dziecka jak nie przyjdą to właśnie do dziecka i to dziecku zrobią przykrość Nie będe dobierać gości tylko pod nich-nie przyjdą to nie jak przyjdą w innym dniu to dostaną kawe i nara Nic sie nie przejmuj bo cie brzuszek będzie bolał 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Właśnie odeszły mi wody, mam lekkie skurcze i bolą mnie krzyże. Na 23.00 mam przyjechać do Eskulapa. Coś mi się wydaje, że jestem następna w kolejce :-) Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem- powodzenia! nieznajoma- masz jeszcze 3,5godz żeby mój zakład że dziś urodzisz wszedł ;) ruchy ruchy! :)a tak poważnie to Ty chyba masz najgorzej- inne mamusie to często zaskakiwało, czekały godzinę, dzień, a Ty już się tak męczysz kilka dni... ale to już dosłownie finał. Ałłłł ale dostałam kopa! :) czyli chyba mama ma się położyć i mecz oglądac zapijając... mleczkiem, a nie siedzieć przed monitorem. Ajjj znów. dobra dziewczyny- Ola mi grozi więc musze do łózia :) dobranoc. TymczaSEM, Nieznajoma- trzymajcie się i powodzenia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem--> trzymam kciuki za szybka i bezbolesna akcje :) :) :) Mewka--> nie pogratulowam Ci jeszcze! Z calego serducha zazdroszcze Ci, ze masz juz swoje serduszko przy sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem - powodzenia!!! Nieznajoma - ja nawet nie robię sobie nadziei, że urodzę w ciągu najbliższego tygodnia. Tak mnie wszystko wkurwia, że tylko podczytuję i nic nie piszę . Dzisiaj byłam u kosmetyczki, zrobiła mi stópki i henne - w razie czego będę ładnie wyglądać na porodówce :-) Możesz sobie jeszcze masować brodawki, tylko że jak już zaczniesz, to żeby był jakiś efekt, to nie przestawaj przez godzinę. Ja przy tym mam skurcze, tylko jak przestanę, to po następnej godzinie przechodzą :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem--> na kiedy Ty masz termin? Nie ma Cie w tabelce.. Bedziesz pierwsza pazdziernikowa mamusia na to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG29----> a ja mam to samo chyba zmienię termin na 31 LUTY :):)a jak proszę męża o małe co nie co to gada że nie bo się szczepimy:):)ale będzie sam se w brodę pluł jak urodzę i 6 tygodni cisza jak nie lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki :) kupiłam sobie maść do depilacji...........no wiecie mam to zapalenie mieszków włosowych myśle sobie wypróbuje ...no i gów..o obsypało mnie teraz gdyby przyszłuy skurcze to siedze w domu:( mam wielką krope na środku katarzynki co te położne będą sobie myśleć jak ja taka zapryszczona pójdę:( a jak zarośnięta to jeszcze gorzej:( buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. A przydałoby się, może by coś ruszyło. Jakbym miała rozwarcie, to by i wywołali poród w sobotę, ale bez rozwarcia, to mi powiedzieli, że nic mi nie zrobią. No i jak co, to następna próba w środę, tylko, że od środy to już będę musiała zostać na oddziale. Zobaczymy - w sobotę jadę rano do szpitala spakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, tak was podczytuje, niestety nie wszystko mogę nadrobić bo czasu brakuje przy maluchu :) Ja jakoś nie wierzę w te wszystkie przyspieszacze porodów, jak ma się zacząć to się zacznie :) niestety to maleństwa decydują kiedy chcą wyjść na ten świat. Co do szykowania (upiększania) na porodówkę :) wierzcie mi, że wszystko wam będzie jedno jak wyglądacie, będziecie tylko chciały szybko urodzić :) Jak mi mąż zrobił zdjęcie z synem od razu po porodzie to się załamałam :) byłam cała brudna i poczochrana :) ale szczęśliwa. Ogolona całkiem też nie byłam, bo miałam dwu dniowy zarost :) ale jak się wszystko zaczyna to człowiek nie myśli o goleniu :) w szpitalu nie mieli nic przeciwko i już mnie nie dogalali. Tak więc dziewczynki co ma być to będzie :) życzę Wam szybkiego rozwiązania, bo wiem jak czekanie może doskwierać. Pozdrawiamy Monika i Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do golenia-to ja nie mogę być zarośnięta:( mam mieć cięcie i włoski tylko przeszkadzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam szycie, bo mnie nacinali i wcale nie przeszkadzają króciutkie włoski ( nie mówię o kłaczkach ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam pytanie czy doktorzy wam mówili czy macie dojrzałe łożysko ze już jest gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziia---->ja to wszystko słyszałam i już miałam dziś rodzić a tu masz jeszcze 2 in 1 przygnębiona jestem bo nie wiem co robić!!!czekać czy nie,a może jechać na porodówkę ahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem-Trzymaj się dzielnie czemu do kur......nedzy dopiero na 23 masz tam być ? Ja bym chyba oszalała a co masz ze sobą robić do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma-Marta cieszy się ,że będzie starszą siostrą .Byłą zachwycona jak byliśmy na usg w 20 tygodniu .Badania prenatalne tak bardzo pokazują dziecko było w szoku krzyczała jaki ładny :) Bardzo mnie to wzruszyło a co do spacerków pewnie na początku coś tam podziała a później zabawy ograniczą się do piaskownicy w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - czemu akurat katarzynka? :-) kasia - Kubuś jest prześliczny własnie probowalam troche ogarnac ale musialam zrobic przerwe ufff ale ja jestem powolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim :) tymczasem - trzymam kciuki mazia - ja nic takiego nie uslyszalam od gina nieznajoma, mg - wspolczuje wam, te oczekiwanie pewnie najgorsze dorka - co o golenia to ja mialam 2 dniowy zarost. jak wody odeszly poprosilam meza zeby mnie pogolil ale dalismy spokoj. na porodowce nikt nic nie mowil. a te krostki zejda nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem-Miała termin na 5 paźdz. Tak ,że prawie termin trafiony jak o 23 ma być urodzi się pewnie 2.paź. Jeju ,ale trzęsę porami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem, powodzenie, dzisiejsza noc nalezy do ciebie;) dziewczynki, czy te liście malin faktycznie pomagają? i kiedy zacząć pić, zeby było bezpiecznie dla dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... ..ktore dziecko Nieznajoma4303..22....01.10.09...Blanka.....pomors...... ..pierwsze MG 29..............31.....01.10.09...Igorek......wlkp.......... drugie czuła...............25.....03.10.09 ...córcia.... pomors.......pierwsze Pultaska..........30.....05.10.09....synek....kuj-pom/Ni emcy...pierw Perełka1983......25.....06.10.09...Pawełek...mazow...... ..pierwsze JoG..................27....09.10.2009...Patrycja...dolno śl....pierwsze mazia112..........22....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze KASIA444..................14.10.09....SZYMUŚ....pomors.. ....pierwsze 4sz4 ................20....16.10.09......Ola........Śląsk........ ..pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie..pierwsze Betix.............…23.....18.10.09....synek....... kuj-pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27.....19.10.09....Nadia......warm.- maz...pierwsze Jenny06............29.....20.10.09...Kacperek...śląskie. ........drugie RUMIANELLA......27......22.10.09...Larysa...dolnośląskie ....pierwsze SURI................30.....22.10.09....Dawid......śląsk ie......pierwsze agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32.....25.10.09....Ola..........rz eszów......drugie agata_xyz.........28.....26.10.09...synek........śląskie .......pierwsze camisia.............35.....28.10.09...Hania......Melbour ne...drugie smalle...............27.....28.10.09....synuś........UK .........pierwsze madzik.............21......29.10.09....?????........lube lskie....drugie dorka572..........29......01.11.2009 ..córka......śląskie......drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28...Maksymilian.....CC... ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ....Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.......................SN.........3240 /53 Tyśka............24.09....38.... Emilka..........CC.........3500 monia_monia....24.09...39.....Marcel.........SN......... .3750/54 alla23.............24.09.............................SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.....Kornelka.......CC...... ..2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39......Kubuś..........SN...... ..3330/56 Angela24........29.09....39.....Martynka......CC........ 3100/55 Mewka..........30.09.....39.....Maja...........CC....... .3200 dziękuję za wpisanie mnie do drugioej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×