Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

witaj Malgosiu! jestes kochana ze sie odezwalas do mnie! to prawda jestem na wylocie ale chyyyyba jakos sie nie zanosi Co do butow to Ci wierze bo ja zaloze ale jak sie but konczy to wychodzi mi baleron czyli tak jakby mi ktos noge napompowal. Znowu co do gosci to u mnie sa tylko sasiadzi wokolo ktorzy trzymaja kciuki i tylko meile bo my tu mieszkamy od niedawna i co prawda mam znajomych ale jakos tak nie na tyle zaprzyjaznionych.... a czemu nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu-jeszcze raz! to ja! pamietaj ze nie wazne ze jest to Twoja Mama nie pozwol przy dziecku ani przy sobie palic! sorki ze sie wtracam ale widze ze sie z tym meczysz i dlatego patrz tyko na dobro dziecka i nie przejmuj sie osobami ktore sie Toba kochana nie przejmuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... ..ktore dziecko Nieznajoma4303..22....01.10.09...Blanka.....pomors...... ..pierwsze MG 29..............31.....01.10.09...Igorek......wlkp.......... drugie czuła...............25.....03.10.09 ...córcia.... pomors.......pierwsze Pultaska..........30.....05.10.09....synek....kuj-pom/Ni emcy...pierw Perełka1983......25.....06.10.09...Pawełek...mazow...... ..pierwsze JoG..................27....09.10.2009...Patrycja...dolno śl....pierwsze mazia112..........22....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze KASIA444..................14.10.09....SZYMUŚ....pomors.. ....pierwsze 4sz4 ................20....16.10.09......Ola........Śląsk........ ..pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopo lskie..pierwsze Betix.............…23.....18.10.09....synek....... kuj-pom......drugie Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Lalune..............27.....19.10.09....Nadia......warm.- maz...pierwsze Jenny06............29.....20.10.09...Kacperek...śląskie. ........drugie RUMIANELLA......27......22.10.09...Larysa...dolnośląskie ....pierwsze SURI................30.....22.10.09....Dawid......śląsk ie......pierwsze Małgorzata39.....39.....22.10.09....Rafałek....Jastrzębie ...drugie agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32.....25.10.09....Ola..........rz eszów......drugie agata_xyz.........28.....26.10.09...synek........śląskie .......pierwsze camisia.............35.....28.10.09...Hania......Melbour ne...drugie smalle...............27.....28.10.09....synuś........UK .........pierwsze madzik.............21......29.10.09....?????........lube lskie....drugie dorka572..........29......01.11.2009 ..córka......śląskie......drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28...Maksymilian.....CC... ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ....Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.......................SN.........3240 /53 Tyśka............24.09....38.... Emilka..........CC.........3500 monia_monia....24.09...39.....Marcel.........SN......... .3750/54 alla23.............24.09...38.....Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.....Kornelka.......CC...... ..2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39......Kubuś..........SN...... ..3330/56 Angela24........29.09....39.....Martynka......CC........ 3100/55 Mewka..........30.09.....39.....Maja...........CC....... .3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem -Nie chcę się kłócić z mamą rzadko się widujemy .Jak się urodzi dziecko nie pozwolę zapalić w pokoju w którym jest dziecko . Z tymi butami to problem sandały były ok ,ale półbuty poraniły mi całe stopy. Ja tak codziennie budzę dzisiaj i tak wytrzymałam jakoś przed 5 wstałam .A,jak się czujesz pultasko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis obudzila zgaga mimo ze spalam na wznak na prawie siedzaco. Przez te niewyspanie zaczela mnie bolec glowa ale ja odsypiam w dzien. Co prawda na raty ale jakos sobie trzeba radzic:) masz juz moze objawy zblizajacego sie porodu bo ja bylam w ten wtorek to nic sie nie dzialo.... a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak patrze ze Ty kochana dopiero na 22 oj to jeszcze:) ja juz pojutrze????????????aaaaaaaaaaaaaa! ale co tam i boje sie - najbardziej to o zdrowie Maluszka i zebym dala rade a tak poza tym to ciesze sie jak glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam objawów czasami coś mnie zakuję albo czuję lekkie skurcze i przechodzi .Cały czas czekam na czop być może to będzie jakiś znak :) Choć wiem ,że nie wielu udało się go zobaczyć. A,Ty pultasko będziesz rodzić w Polsce ,Niemczech ?W Niemczech porodówki wygladaja podobnie i podobne panują zasady?Czy różni się to jakoś .Wybrałaś poród ze znieczulenie ,CC czy SN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede rodzic Malgosiu w NIemczech poniewaz tu jes lepsza-nie ukrywajac-opieka. Mozesz w kazdej chwili w czasie porodu powiedziec ze chce inaczej rodzic i to nie kosztuje bo pokrywa koszty kasa chorych...tak samo nie kosztuje ginekolog tylko chodzac do lekarza - obojetnie jakiego- placisz raz kwartalnie 10 EUR. Wlasnie...co to jest to SN? ja bede starala rodzic naturalnie,a le to sie wszystko okaze w praniu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłami Natury SN .Trzymaj się kochana ja uciekam do łóżka córka wstała chce potrenować testy na komputerze .Odzywaj się jakby coś się zaczeło dziać . Całuje kochana pogłaszcz brzuszek .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede powoli kladla sie bo Maluch sie buntuje ze go cisne...siedze tu jakies dwie godziny.. postaram sie jeszcze wykorzystac te chwile .... a Tobie zycze udanego dnia ja postaram sie odezwac potem, paaaaaa, buzka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:-) Moja niunka spi,wiec postanowilam tutaj zajrzec i zobaczyc, co slychac:-) Nigdy nie myslalam,ze kupka dziecka moze sprawic tyle radosci.Ostatnio przez prawie 2 dni nic nie robila, zamartwialismy sie z mezem, a tu w nocy prosze, kupka jak marzenie;-) Z radosci o 3 nad ranem przybijalismy piątkę;-) Poza tym Kornelka to taki słodziak,ze hej:-) Uwielbiam jak stroi minki, zlosci sie i slodko spi:-) Kurcze, jakie to wspaniale uczucie byc mama. Mam jeszcze problem z karmieniem.Mam bardzo malo pokarmu i na razie trenuje cycki elektrycznym odciagaczem ( medela- mini electric POLECAM).Mala, kiedy przystawiam ja do piersi i widzi,ze tam nic nie leci, zlosci sie co niemiara, wiec na razie jest na mieszanym: rzadziej moim, a czesciej butelka. Całuje was mocno i zycze jak najszczesliwszych rozwiazan:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. :( ja mam humor tak zjebany że nic mnie dziś nie rozweseli, nawet zakupy :( tak więc chciałam wczoraj wieczorem po 5 dniowej przerwie dorwać w końcu mojego (przedwczoraj coś tam było ale nic specjalnego), no a mój M od razu źle się poczuł. odwrócił się i "umiera". no to ja prosto z mostu- "śpisz? bo mi się chce..." a on 1000 wymówek. w końcu jednak jego "ego" dało znak i zaczął się do mnie dobierać, jednak... TAK BEZNADZIEJNEGO SEKSU NIE PAMIETAM w całej karierze. tak wymuszonego i na siłę. pytam się potem co ze mną nie tak, a on że coś tam "w środku" jest i jest mu nieprzyjemnie... macałam się i faktycznie jestem "tam" jakby dużo "krótsza" dziewczyny, co to może być? bo chyba nie główka dziecka. czuję się jak gimnazjalista, który myśli że przez pocałunek można zajść w ciążę. nie mam pojęcia co to jest a chcę wiedzieć... do porodu 2 tygodnie, ja chciałabym często a czuję że do Sylwestra nic z tego :( może to wszystko brzmi głupkowato i dziecinnie, ale musiałam się wygadać i zapytać... kuźwa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4🌼 ja o dziwo wczoraj z moim.... Aż się zdziwiłam, bo odkąd mu powiedziałam, że mała jest już nisko, to mnie tylko CZASAMI przytulił na dobranoc, a jak wczoraj wieczorem oznajmiłam, że mam rozwarcie, to myślałam że pójdzie spać do drugiego pokoju buahahaha :-P Ale jak się nadstawiłam z szanowną :-P to nie omieszkał nie skorzystać ;-) I zapytałam go czy coś czuje, czy w ogóle jakoś tak inaczej... Coś Ty!!! Mówi, że normalnie, to ja już wtedy też nie wiem... A może Twój po prostu się przestraszył, wiesz faceci różnie reagują... Ale napisałaś, że sama coś wyczułaś, co to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( przestałam się czuć jak kobieta, a zaczęłam jak inkubator czy coś w tym stylu. staram się jak mogę, dbam o siebie a tu taki psikus. coś co nie zależy odemnie... :O 2 tygodnie do porodu potem 6 tyg połogu = 2 miesiące. bym powiedziała bardzo brzydko ale przy dzieciach nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa now łasnie nie wiem. po prostu nie ma tam teraz tak miękko jak było tylko jest twardo i dużo "krócej" tzn powiedzmy kiedyś było dajmy na to 15cm w głąb a teraz może 7... głupio o tym gadać ale dziwnie mi z tym. mój nie może się przemóc jak gin powiedział że główka nisko. Mąż pomyślał chyba że mi dziecko już wystaje spomiędzy nóg. ale go przekonałam że NIE! jednak wczoraj to był dramat. czułam się jak stara krowa do której z patykiem wstyd podejść ale że mąż no to musi... rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się tak czułam __PRZYTULAM__ Bo przez kilka miesięcy w ogóle zasypialiśmy obok siebie jak obcy i mający wstręt!!! Wtedy tak myślałam, ja mu obiecałam, że będziemy brykać w ciąży, ale najpierw te plamienia, potem zakaz, a najgorsze było to ja nie czułam satysfakcji :(:(:(:(:( Rozumiem, chociaż wczoraj było ok, nie to co w zeszłym roku, nie było tego ognia, bo cały czas myślami byłam przy małej.... No ten połóg musimy przetrwać!!! Mam nadzieję, że po nim będzie już wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dołek widzę masz totalny!!! Ja mojemu np wczoraj podstawiałam pod nos książkę jak jest widać główkę dopiero i drugie zdjęcie jak widać całą główkę, a drugą książkę z pozycjami w ciąży!!! I tam akurat jest jego ulubiona :) to widziałam jego błysk w oczach!!! Kurcze jak my mamy przerypane, jeszcze jak facet jest troskliwy, w porządku, to ok............ Ułoży Ci się wszystko na pewno 👄 To dla Was obojga trudna i nowa sytuacja, także.... Czas__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanko jakby któraś była miła, bo że ma szefa ciamajadę to już wiecie:-P Ale dzwonię do niego i pytam czy muszę coś mu wypełnić jakiś wniosek na macierzyńskie, bo mam do dzisiaj chorobowe, a on że nie wiem... Załamka Miał do wieczora oddzwonić i cisza... Jak wiecie to dajcie znać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem. a myślę że po porodzie SN nie zamienię się w wiaderko i będzie wszystko ok. teraz to jest dramat. do tej pory było super. nawet miesiąc temu były takie akcje że szkoda słów. a teraz... wiem że staję się mamą, ale nie przestaję być chyba kobietą nie?! czas czas czas wiem że będzie lepiej. postanowiłam jednak że nie będę mojego do niczego zmuszać bo jak widziałam wczoraj że mu to wogóle przyjemności nie sprawia... już chyba wolę abstynencję do sylwestra. okropne uczucie. dzięki brzusiowa 🌻 zazdroszczę że Twój zrozumiał i macie frajdę w te ostatnie dni bycia we dwoje. ale narzekać nie mogę bo piszesz że wcześniej miałaś przerąbane, a ja znowu fajnie. więc chyba każda musi przejść jakiś trudny okres. nikt nie mówił że będzie łatwo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację słonko 🌼 nikt nie mówił, że będzie miód.... On po prostu już chyba nie mógł wytrzymać hehe i dlatego, podejrzewam, że do końca nie zrozumiał :D Ja też mam nadzieję, że nie będę miała wiadra!!! Ale jak się rozstąpiło to się i wstąpi hm??? ;-) Zawsze możesz poprosić lekarza by założył jeden szew więcej :D żeby było ciaśniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On po prostu już chyba nie mógł wytrzymać hehe i dlatego, podejrzewam, że do końca nie zrozumiał" idealny opis naszych facetów... zero myślenia, za to jakieś instynkty, głupkowate domysły. po prostu oddałaś sedno sprawy. :) jeden szew więcej... nie wiem czy w moim szpitalu na to pójdą, bo różni sa lekarze, a nie chcę znowu być dziewicą jakby mi dał za dużo tych szwów. :)może niech zrobi mnie taką jaką jestem bo mi to pasuje ;) a jak okaże się że po porodzie mam tam czarną dziurę którą można badać teleskopem, to chyba się załamie... no i znów problem. ja dziś też nie mogę za dużo myśleć bo jestem totalnym czarnowidzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa- lecę coś zrobić z twarzą bo zaraz mój ze studiów przyjedzie i nie chce żeby widział we mnie nie dość że "nie nadającą się do seksu" to jeszcze paskudną z ryja :) a tak tusz, puder i będę "niezłą dupą z wielkim brzuchem nie nadająca się do seksu" zawsze to coś :D miłego dnia 🖐️ dzięki za pocieszenie i nawet chwilowe wywołanie uśmiechu 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie też rozbawiłaś z tą dziewicą hehe :D:D:D:D:D Ja też muszę już spadać, bo muszę dziś całe mieszkanie ogarnąć ;-) Bo michu pewnie tylko na to liczy, że zanim pójdę do szpitala to mieszkanko wyliżę :-P Diacheł mój jeden hehe Ale będę pewna, że jakby co to mogę z Malinką wracać, bo jest czysto :D Miłego dnia kobitki, zajrzę pózniej!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny!! ja nadal mecze meza z seksem niby wszystko gra. a dzis to mialam w nocy przez dwie godziny takie juz prawdziwe skurcze a plecy mnie bolaly jak cholerka. ale pozniej zmeczona tym bolem usnelam a rano znowu nic mnie nie bolalo juz. a juz sobie w nocy pomyslalam ze MOZE!! sie cos wczesniej zacznie. dzis z rana znowu byl seksik-ale znowu jak do tej pory nic sie nie dziej. tylko plecy bola i bola. a jaka u Was pogoda?? nie wiecie moze czy w lesie sa grzyby?? powiedzcie kochane jak ubieracie swoje malenstwa na wyjscie ze szpitala?? prosze o szczeglowy opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba są grzyby w lesie rodzice wczoraj mi przynieśli co prawda kupne ,ale na targowisku ,ale skoro pojawiły się w sprzedaży to muszą być w lesie . Niemowlę na wyjście ubieram standardowo :Body ,pajac ,kombinezon ,czapka .Zawijam w koc na twarz pieluszka i do fotelika i do domku .:) Pogoda u nas październikowa ładna jesień chłodno ,ale słonecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×