Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

chyba mi się 2 razy wysłało bo za pierwszym razem coś szwankowało. lece na spacerek w deszczu ;) odezwę się potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia- mi kazał juz w ten wtorek co byl ze bedziemy rodzić ale ja ide do innego szpitala niz on pracuje tak wiec czekam jak mały wyjdzie sam po niedzieli jak mnie nie weźmie to pojade na ktg i zobaczymy co i jak a tobie kiedy kazał\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata xyz- taki kochany i malutki twój brzusio chyba nie masz problemu z ubieraniem butów tak jak ja:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata xyz brzuszek naprawde zgrabniutki, musze sfotografowac swoj bo mi sie wydaje ze jest olbrzymi dziewczyny mam troche głupie pytanie:o od paru dni czuje ze dziecko jest bardzo nisko i czuje sie takie parcie na odbyt, powiedzcie mi czy tez tak macie? bo ja sie czuje jakby dziecko miało dosłownie wyleciec (wiem ze to niemozliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agataa xyz---->śliczny brzusio:) 4sz4---->ale z ciebie laska:):):)Mąż pewnie dumny;)tylko nie myśl że jakaś ciepła jestem:):):) Życzę wszystkim miłego dzionka😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiek11
Mazia No ja mam się zgłosić do lekarza w poniedziałek po południu zrobi mi ktg i badanie łożyska czy coś i od tych badań zależeć będzie czy mam sie zgłisić do szpitala we wtorek rano ( brrr) czy w piątek bądź najpóźniej w sobotę rano więc mam mało czasu żeby zmusić małego do "normalnego" porodu bez wywoływania i czekania w szpitalu na swoją kolejkę .Właśnie idę odkurzać i piękę w-z kę :) aaa agatek też mam takie parcie na odbyt dziwne ale u mnie żadnych objawów porodu :( kopletna klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja to chyba naprawde do Bozego Narodzenia pociagne :P Jednego dnia czuje Dzidzie bardzo nisko i tez mam wrażenie, że zaraz wypadnie, a następnego jakby reką odjął :/ a termin mam na wtorek i we wtorek mam sie zglosic do szpitala na badania kontrolne- mam nadzieje, ze nie bede musiala miec wywolywanego porodu :( Agatek-gagatek: ja tez czuje parcie chyba nawet bardziej na odbyt niz na pecherz- ja juz sama nie wiem :/ Nawet juz maz mi zadaje pytania czy juz rodze, nawet w nocy jak sie przewracam, a ja juz nie wiem sama co myslec :/ myslalam, ze urodze wczesniej, a tu nic- natura rzadzi a nie my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 - dziekuje za zaproszenie :) i zaraz poogladam sobie fotki :) Basiek11 - na pewno sil nie braknie, jakby nam mialo sil braknac, to bylybysmy facetami, a nie kobitkami :D nie na darmo natura tak nas wyposarzyla ;) mazia112, agatek, nieznajoma - dzieki :* , buty ubieram sobie sama, ale zeby tak bezproblemowo to az tak rozowo nie jest :D Moj brzuch raz jest ogromniasty, a za chwile o polowe mniejszy... ciezko go obczaic, a tym bardziej to moje male adhd w srodku :). A jak macie z pepkiem, ja raz mam caly na wierzchu, a za chwile wklesniety. Ja myslalam, ze jak pepek wyskakuje to juz tak na stale :D, az do porodu, a pozniej stopniowo zanika. Agatek -- ja tez czuje takie parcie, z trawieniem nigdy nie mialam problemow, ale teraz to juz lekka przesada, latam co chwilke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się melduję 2in1 znowu bezsenna noc czyżby organizm przygotowywał się do takich nocy ja żadnych oznak porodu nie mam tylko ten ból jak na okres ,może wieczorem gin coś powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal podwójna... renatinka, moze u ciebie cos się szykuje... kochana spręż się do jutra, bo ja 5 dni po tobie, a bardzo mi pasuje urodzić w przyszły piątek ;)) pultaska, perełka trzymam kciuki,zeby to było u was juz pozdrawiam wszytskie brzuchatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam trzeci dzień głupiego,,rowerowego.. uczucia szczególnie po nocy-wstać nie mogę :( buuuuuuuuuuu tylko ja tak mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki szymuś skończył tydzień, u nas wszystko ok, ( tylko shreka przegapiłam :-( )ja czuje sie juz troche lepiej, przetrzymałam nawał, wróciliśmy do karmienia piersią i nawet mąż dziś rano myśłał że maluszek przespał całą noc :-) no powiedzmy z małym wycinkiem między 2 a 5.30 :-) ale on tego nie słyszał. wczoraj była u nas położna, troche mnie uspokoiła no i jak zobaczyła jak chodze to powiedziała ze nie wyjdzie poki mi nie zdejmie szwów no i tak zrobiła i jest o niebo lepiej. mazia112- ja tez spodziewam sie weekendowych bobasów,poprzedni weekend byl bardzo owocny Pultaska - mi sie imie Michał podoba najbardziej z tych trzech - moze dlatego ze jak byłam mała to sie podkochiwałam w Panu Michale Wołodyjowskim :-) Agatek -ja tez juz bym miała dosc tych pytań a nie mozesz powiedziec zeby go nie zadawali , ze jak sie cos zacznie to dasz znac.. agata xyz - w takim razie uwazaj z porzadkami jak masz czekac do poniedzialku z rozwiązaniem, sliczny brzusio, ja pepek od kwietnia na wierzchu miałam - teraz jeszcze też 4sz4- bardzo ładny brzuszek widac ze nie duzo przytyłaś chyba tylko wlaśnie na brzuszku. w tydzień chyba wrocisz do wagi sprzed ciazy, ja na razie zjechałam prawie 9 kg ale przy moich 22 na plusie to jeszcze długa droga ale jakos mam to gdzies; przynajmniej na razie :-) renatinka- ja takie bole miałam dzień przed porodem :-) takzę uważaj.. mam nadzieje ze z kotkiem lepiej MG29 dzieki za słowa otuchy!!! to na prawde duzo dla mnie znaczy lubila- ja tez mialam duzo bezsennych nocy przed porodem i tak to sobie tłumaczyłam dorka - roweroweuczucie to chodzi o to niewygodne siodełko? ja tez tak miałam , już niedługo.. Pozdrawiam WSZYSTKIE BRZUSZKI , MAMUSIE I DZIDZIE !!! Dziewczyny , które się nie odzywają dajcie znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444-tak właśnie -mam uczucie jakbym zeszła z niewygodnego siodełka:) wreście nie czuje sie samotna wiedząc że nie tylko ja tak mam:) Na długo przed rozwiązaniem miałaś to ,,dziwne ,, uczucie? i nie wiesz od czego to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczyny OŚWIADCZAM ze 8.10 2009 o godzinie 13-tej urodziłam Filipka . waga 2800 dlugosc53 cm dzis wrociłam po dwoch dobach do domku. nie zszywali mnie,nie peklam za to mialam okropne bole krzyzowe rodziłam okolo 7 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betix gratulacje wielkie!!!Super:)A już tak nie mogłaś się doczekac, wygląda na to że z terminu na 18 zostałam już tylko ja:) Jak będziesz mieć chwile to opisz nam swoje wrażenia z porodu i czekamy na zdjęcia maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekamy na weekendowe dzieciaczki...:) Dziewczynki którym minął termin trzymam kciuki żeby coś ruszyło :) Agata,4sz4-śliczne brzuszki Agatek-ja takiego parcia póki co nie odczuwam, za to mam to samo co Dorka jakbym jeździła na niewygodnym rowerze:) zwł.po odpoczynku mi się tak dzieje i wstaniu,potem jak rozchodze to troche lepiej Agata xyz-ja pępek juz od miesiaca mam na wierzchu i nie chce sie juz chowac :p Lubila-już mało która z nas przesypia noce, ja też tak wegetuję Kasia444-super, że z każdym dniem lepiej u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 widzisz tak sie doczekac nie mogłas a tu prosze juz jestes po, zdradz nam lepiej co zrobiłas ze wykrakałas sobie ten porod:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow... .....pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl.......pierwsze Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie . .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol .......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierwsz 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....Amelia......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie.....drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. .. ......1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ..........2700 Kliforka ....................38.........................SN........... 3240 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ......2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............ ................... Betix..............8.10...............Filipek..........SN...........2800/53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETIX- GRATULACJE!!! DORKA DZIEKI ZA SHREKA :-) zdazylam, odzywam sie teraz bo jest reklama :-) co do bólu siodełkowego to nie pamietam kiedy sie zaczał ale chyba tydzien przed wysłałam na poczte zdjecia Szymusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje tabelke raz jeszcze , bo Misiaczke wcielo w poprzedniej... :) PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Perełka1983......25......6.10.09......Pawełek...mazow......pierwsze JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl......pierwsze Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie.......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Irlandia...pierw 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzeszów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsze camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbourne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie Misiaczkaa.........22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze dorka572..........29......1.11.09......córka.......śląsk ie.....drugie Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. ........1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........3240 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC........2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............................ Betix...............8.10....39......Filipek..........SN..........2800/53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma- taaa mąż dumny... :O nie znasz facetów? nigdy im nie dogodzi :P a mój to taki typ psa ogrodnika- jak ktoś mnie komplementuje to się wydziera a sam nie powie miłego słowa. ale to tylko facet :P mazia, agata, kasia, anulka- dzięki za mile słowa. :)🌻 faktycznie mało przytyłam, 6kg, zrzuce to chyba już w czasie porodu. tyle dobrze :) betix- GRATULUJĘ Filipka! fajnie że poród był ok, dzidzia nieduża i cie nie porozrywało. 7 godzin to jeszcze nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia... on jest słodki, taki przystojny ten twój Szymuś... renatinka, czyżby twoje milczenie oznaczało, ze... rodzisz???? Pultaska tez zamilkła... moze ten szpitalny drink zadziałał... a ja pije te maliny i cisza... dziewczyny któr urodziły i piły maliny, jak długo i w jakich ilościach piłyście te liście zeby poskutkowało? na 17.30 mąż zabiera mie do kina, nie wiem jak wysiedzę, ale mam nadzieję, ze film znudzi małą i zechce opuścić mój brzuch;) ale by było gdyby mi wody odeszły w kinie!!! moze miałabym darmowe wejścia, przynajmniej na bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×