Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Czesc! jastro1- rozroznia sie 3 stopnie dojrzalosci lozyska, pod koniec ciazy dojrzewa do III stopnia (jest podobno mniej wydolne, chociaz nie zawsze i jest to prawidlowosc). Wazne sa tez wody plodowe- ich ilosc. Mi nie powiedzialam ile mam ich jeszcze, ale mowil, ze jeszcze jest w porzadku- tylko to bylo ponad 2 tyg. i teraz sie nakrecam, pewnie niepotzrebnie. A co do wywolywania porodu- to jest to sztuczna ingerencja z zewnatrz i podobno idzie wolniej i bardziej boli. Chociaz ja tego nie wiem z doswiadczenia, tak znajome czy kolezanki mowia. W sumie to natura jest chyba najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune piękna ta Twoja Nadusia Perełka trzymamy kciuki , może juz nawet tulisz swoją dzidzię dziewczyny mam pytanie bo w sobotę gin już mi się nie kazał umawiac a ja z tych nerwów tez zapomniałam i nie dał mi skierowania do szpitala , czy wszystkie macie skierowanie bo nie wiem czy zapomniał czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila-ja nie mam skierowania i też już mi gin nie kazał przychodzić.Gdzieś czytałam, że już skierowanie nie jest wymagane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam Was dziewczyny wpadłam na chwileczkę. tyle stron jestem do tyłu ....ze nie mam kiedy tego nadrobic. biegam za starszym synkiem no i teraz juz na oku mam malutkiego. wiec juz obowiazkow mi doszło. no wiec moze opisze swoj porod bo ktos cos wspominał bym napisala wiec posluchajcie. termin mialam na 18-stego. ale dwa dni przed porodem to juz cos mnie pobolewalo ale tak konkretnie,wiedzialam ze to skurcze i ze niedlugo urodze. no wiec juz jak mnie wzielo to cala noc meczylam sie ze skurczami byly tak do 10 minut nie regularne, byly co 5,co 10 ,co 8 roznie. pojechalam do szpitala w czwartek nad ranem o 5.30 zbadali mnie(strasznie niemiala babka) i okazalo sie ze mam dopiero rozwarcie na 2 cm,a bole juz straszne!' no i wzieli mnie jakby z laski na porodowke. zrobili wczesniej lewatywe,poszlam pod prysznic i zaczelo sie. oj mialam strsznie bole krzyzowe(tego sie obawialam) myslalam ze mi ktos kregoslup na zywca wyrywa!! darłam sie niemilosiernie. bole coraz silniejsze tylko ta szyjka macicy jakos leniwie sie rozwierała. kroczek po kroczku najpierw 2 pozniej 2,5 pozniej 3 i 3,5 . przebili mi wody plodowe ale i tak wszystko szlo leniwie. bol wielki,postepu malo. i w koncu zlitowala sie jedna polozna zeby POTAJEMNIE dac mi dwa czopiki na przyspieszenie ,zeby ta szyjka szybciej sie rozchodziła. i podzialalo-nie odrazu ale podzialalo. pozniej to juz bylo 6cm,8cm i nagle 10cm i filipek pchal sie na swiat niemilosierni. skurcze parte byly okropne!!bolaly jak cholera ( a jak pierwszy raz rodzilam to byl to dla mnie najlepszy etap porodu!) teraz bolalo,pieklo ,...wszystko naraz po wielu skuraczach partych w koncu filipek wyskoczył na swiat. na porodowce lezalam 3 h. moglam odrazu siadac ,chodzic pełam tylko w srodku(mam jeden szew) a tak to wszystko jest ok. takze dziewczynki---------do przezycia to jest!! i juz planuje kolejnego maluszka -moze tak za 3-4 lata;) teraz mam dwoch chlopcow cudownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no fakt chcialam miec maluszka jak najszybciej przy sobie, robilam wczesniej przysiady,mylam podlogi ,sex juz dwa razy dziennie byl obowiazkowo i wogole duzo duzo robilam by wczesniej urodzic ale nie wiem czy to cos pomoglo. chyba nie........ale moze a zreszta moja gin mowila juz dano ze wczesniej urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anulka---------u nas w szpitalu zawsze moia ze nie ma znieczuleń. bo podczas pierwszego porodu blagalam ich a oni tak mi powiedzieli a teraz wiedzialam ze bez znieczulenia musze urodzic. u udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja podczas swych porodow mialam za pierwszym razem kroplowke z oksytocyna i faktycznie dla mnie te skurcze byly o wiele sielniejsze,mocniejsze brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr teraz dostalam czopik na szybsze rozwieranie sie szyjki macicy i nie bylo az tak zle! cala akcja szla do przodu tylko te plecy tak bolaly ze mowie Wam kochane................. uciekam juz. zajrze jak czas pozwoli innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem 2w1 z słyszałam ze nie trzeba juz skierowania ja tez ide gdzie indziej niz mój gin pracuje RENATINKA- prosze sie meldowac bo nic sie dzis nie odzywałaś chyba ze na porodówce:) 4sz4 tez sie nie odzywa perełka pewnie juz rodzi pultaska tez sie nie odzywała Basiek11 to kiedy idziesz do tego szpitala mniejmy nadzieje ze cie weźmie i nie bedziesz musiała mieć wywoływanego porodu agatek-gagatek-🌼 lalune nadusia prześliczna taka słodziachna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki... anulka- nie, nie urodziłam jeszcze a bardzo bym chciała. a nie piszę bo właśnie czuję się tak fatalnie, że nawet żalić się nie mam siły. boli mnie wszystko od szyi do kolan. za 4 dni mam rodzić, a nagle tyle obowiązków i rzeczy do zrobienia że ch... by to strzelił :( tatuś jak zwykle wpadł z odwiedzinami, zaraz musze z teściem jechać na przegląd samochodu, przywiozą nam znajomi meble kuchenne wieczorem bo oni zmieniają a stare mają dużo lepsze niż nasze więc wzięliśmy... no i obiad dla samca i jakieś porządki jakbym miała rodzić... paputkowi klatkę wypucować, poprać na zapas koszule do pracy samcowi... NO SZLAG BY TO. teraz pewno będe gary i suchy prowiant przenosić do pokoju bo stare meble zaraz mi wyniosą do piwnicy... ale czytam Was regularnie...tylko siły brak by odpisać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia--> dzieki za pamiec. Jestem, jestem, ale taki dzien dzis spiacy, ze chyba w jakas spiaczke wpadlam. Rano wstalam z mezem, odwiozlam go do pracy,a sama pojechalam na wizyte do poloznej. Posluchala serca Filipka, powiedziala,ze wyniki mam jak sportowiec i moge brac udzial w maratonach hehe. Szczesliwa wrocilam do domku i poszlam spac :) Niedawno wstalam, wzielam prysznic, zupka sie gotuje. U Was tez tak deszczowo i zimno?? Brryyy i jak tu z maluszkiem na spacery chodzic :( Lalune--> Nadia przesliczna :) Agatko--> mam nadzieje,ze to nie byl powazny wypadek! Jesli chodzi o wywolywanie porodu, to polozna ze szkoly rodzenia mowila,ze bardzo czesto podaje sie oksytocyne w czasie porodu,zeby przyspieszyc. Skurcze wtedy bola o wiele bardziej, ale krocej. Chyba marne pocieszenie jak dla mnie.... W szpitalu, gdzie bede robic, nie ma niestety znieczulenia. Moga dac mi tylko jakies proszki, itd. Wiec trzeba zacisnac zeby... Boje sie tego, bo mam raczej niski prog bolu... Zobaczymy jak bedzie :( Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, ktore moze wlasnie sie mecza na porodowce!!! Buziaki dla Was kochane!! Brzusiowa dzis sie odzywala, ze mamy trzymac kciuki,zeby ich w koncu wypuscili do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko na chwilke z super wieściami od Perełki Pawełek jest już na świecie, urodził się dzisiaj przez CC po 12 h trudów porodu siłamu natury. waży 3940 g i ma 61 cm. Pozdrowienia dla wszystkich ciotek z forum. Jeszcze raz gratuluję.!!! Kawał chłopa! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Dzieki Kasia za te super wiesci!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Perelko, gratuluje z calego serca!!!!! Kawal chlopa bez dwoch zdan!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Camisia--> potwierdza sie to,co mowilas: Pawelek jest lzejszy niz wychodzilo z usg, ale jaki dlugasny!!!!!!! Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier JoG.................27......9.10.09.....Patrycja....doln ośl......pierwsze Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierw 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsz DORKA572..........29....26.10.09....Nikola.......ŚLĄSKIE .....drugie camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie Misiaczkaa.........22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. ........1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............ ................ Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. .........2800/53 Perełka1983.....11.10....41.....Pawełek.........CC..........3940/61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka gratulacje Agatakek mam nadzieje że to lekki wypadek i nikomu nic sie nie stało Renatinka u mnie też nie ma znieczulenia i tez się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam tabelkę i spadam, bo zaraz się rozbeczę, a tak to zajmę się czymś... :( babyblues 4 dni przed porodem. super. :O Perełka- gratuluję i zazdroszczę. mimo bólu już możesz zapomnieć o wszystkim. i przytulić maleństwo. :( beczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka-super wieści,wielkie gratulacje ale duży chłopczyk:) Szybko dochodźcie do siebie i wracajcie do domku i czekamy na FOTECZKI :) Szkoda tylko że Cię najpierw tak wymęczyli ,ale teraz będzie już tylko lepiej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
**************SUPER********** ja tez płaczę, jeszcze na stronie www.porody.pl obejrzałam sobie poród naturalny i łzy same mi ciekną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka GRATULACJE🌼🌼🌼 4sz4- nie smutas sie tak bedzie dorze zwolnij troche tepo. Wiem ze chciałabys już miec swoją krószynke tak jak kazda z nas ale pomysl sobie że jej jest jescze tam dobrze;) agatek-gagatek- dobrze ze sie nic poważnego nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Gratulacje Perełko i Pawełku :):):):):):) Wymiary jak malutki Gortat, kariera sportowca go czeka :) Widze, ze u Was tez tak ponuro i mokro. Ehh nic sie nie chce... Oczy same sie lepia, ale co chce bardziej do poziomu przejsc to mnie synus kopie... po kim on taki zadziorny to ja nie wiem :D Wozio, ktory rano dostarczyl mi kurier jest sliczny, juz jest poskladany i wietrzy sie, bo troche zalatuje... :) Zamowilam ten z elementami kwiatkowymi -- jak pamietacie mialam dylemat (kwiatki - chlopak), ale sa one stonowane i bedzie idealny dla malego rozbojnika :) jastro -- ja tez nie orientuje sie o co chodzi z tym lozyskiem, ostatnio lekarz powiedzial "lozysko ladnie wysoko i dojrzale", hmm ciekawe co powie teraz. slowo "ladnie" uspokoilo mnie i o nic wiecej sie nie pytalam :) kejtlin -- dzieki za wytlumaczenie :) a co do wod lekarz nigdy mi o nich nie mowil, ale to chyba oznacza,z e sa ok. W srode mam wizyte i tez sie troche stresuje Basiek11 - z tego co mi na szkole mowili i znajomi lekarze, znieczulenia wcale nie sa super, tak jak pisze kejtlin - to sztuczna ingerencja, no i nie za dobre dla dziecka sa znieczulenia, bo dzidzi rodzi sie "wiotkie", otlumanione - cokolwiek mieli na mysli, nie brzmi to fajnie. Nie wglebialam sie w temat, bo u nas nie ma szans na znieczulenie :( Dzidzi tez odczuwa skurcze i tez chce sie jak najszybciej wydostac. Ja licze na szybka i owocno wspolprace z synusiem, a jak bedzie to czas pokaze :) Lalune - cureczka cudowna, miodzio :):):):) betix -- dzieki za opis porodu, dzielna jestes :) dobrze Ci, ze juz jestes po :) ja tez juz planuje kolejne, choc jeszcze nie wiem co to porod... ciekawe co bede mowic za pare dni :D:D Agatek --- na szczescie nikomu nic sie nie stalo ufff, nie denerwuj sie kochana :) 4sz4-- widze, ze masz dzien na pelnych obrotach, pomysl sobie, ze juz po 14 i za chwilke wieczor, a wtedy nogi do gory i relaks :) Jeszcze raz Perelka sciskam Ci wirtualnie, ciekawe ktora nastepna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wreszcie dotarłam! w pierwszej kolejności dziękuję za pamięć, trochę udało mi się dzisiaj poczytać co tez się działo przez te około 30 stron jak mnie nie było. Gratuluje nowym mamom a pozostałym cierpliwości w oczekiwaniu i teraz nowa tabelka: PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Pultaska...........30......5.10.09....synek....kuj-pom/N iemcy...pier Basiek11...........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05...23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie kejtlin.....................13.10.09....synek......wielk opolskie..pierwsze jastro1...........29.....14.10.09.....synek...kuj-pom/Ir landia...pierw 4sz4 ...............20.....16.10.09......Ola........Śląsk........ ...pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja...małopol skie..pierwsze Renatinka.........26.....19.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze Jenny06............29....20.10.09....Kacperek....śląskie ........drugie RUMIANELLA.......27....22.10.09...Larysa.....dolnośląski e...pierwsze SURI.................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze Małgorzata 39 ...........22.10.09.... RAFAŁEK... ŚLĄSKIE............... agatek-gagatek..24....24.10.09....córka......dolnośląski e...drugie lubila................32....25.10.09.....Ola........Rzes zów......drugie agata_xyz.........28....26.10.09.....synek.......śląskie ......pierwsz DORKA572..........29....26.10.09....Nikola.......ŚLĄSKIE .....drugie camisia.............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle...............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze madzik.............21.....29.10.09.....???????......lube lskie...drugie Misiaczkaa.........22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....CC. ........1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ...3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... .. 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ... .3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .. ...3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... ......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. .......3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula..............6.10......41......Malinka............ ................ Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. .........2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN..........3520/54 Perełka1983.....11.10....41.....Pawełek.........CC...... ....3940/61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, laski dawno nie czytałam topiku a tu już taki wysyp dzieciaczków GRATULACJE dla mamusiek :) ja byłam właśnie 12 dni w szpitalu z Zuźką ze względu na przedłużającą się żółtaczkę i przy okazji wykryli zakażenie dróg moczowych które trzeba było wyleczyć antybiotykiem. Ale na szczescie już w domku dziewczyny karmicie dzieci piersią? bo moja lala wisi mi na cycu prawie non stop, jest marudna bo chyba kolki się zaczęły, a poza tym ładnie rośnie, waży już 3400. Termin porodu miałam na wczoraj a Zuzia jutro skończy 4 tygodnie :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam i o zdrówko was pytam:):) Perełka----->gratuluję,świetne wiadomości zdrowy i silny mężczyzna w twym brzuszku był:):) Tak wam powiem że ostatnio mała wogule nie pokazuje że jest śpi i je albo je i śpi:)ale doszliśmy z mężem do wniosku że kąpieli to ona nie lubi bo płaczę i drze się w niebo głosy a jak śpi to aniołki jej się śnią bo uśmiecha się ciągle:)W sobotę mieliśmy pępkowe i niby fajnie bo dużo znajomych i wesoło ale ja po 23 się zawinełam do pokoju i do 5 na rączkach nosiłam bo kolkę miała biedactwo moje:)No i oczywiście musiałam pofatygować się po męża bo pewnie do dziś by pił i spał w salonie:)Impreza się udała i zaraz na drugi dzień Blanka zgubiła resztkę pępka:) A jak wy się wszystkie czujecie co ??Trzymam za was wszystkie kciuki i całujemy was serdecznie😘wysyłam nowe fotki mojej Księżniczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś moja mała też ciągle ciągnie cyca jak już widzi że wyciągam to buzka jej się sama cieszy,i powiem szczerze że mi też się papa cieszy jak ona tak ciągnie nawet nic nie czuję już.Szybko się przyssała i bez problemów więc jej pasuję.No bo nie mam co najlepiej u Mamy:):) A dziś kończy już tydzień a dopiero co na porodówce leżałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu444--->moja Blaneczka to wygląda dosłownie jak twój Szymuś tylko innego koloru ciuszki mają:):):):)na pierwszym zdjęciu akurat ziewała:) Lalune----->Piękna ta twoja Dama:):):):)A jaki tatulek zadowolony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoG--> gratulacje serdeczne!!! Tak sie wlasnie domyslalysmy, ze zostalas juz mamusia :) Czekamy na zdjecia pociechy! Duzo buziakow dla Was!! Marta--> rosnie to twoje szczescie jak na drozdzach! Dobrze,ze juz jest lepiej. Nieznajoma--> cudownosci!!!!! Jaka masz mala krolewne! Az sie poplakalam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam też łzawy dzień, choć byłam dziś u kosmetyczki - henna i te sprawy, a jtro fryzjer... perełka!!!! gratuluję, cieszę się, że wreszcie masz swoje dzieciątko!!! jest co tulić;) Jog, skubana, ty juz mamusią? gdzie rodziłaś w końcu? gratuluję malutkiej;))) marta dz - dobrze ze juz w domu z dzidzią, pozdrawiam. agatek, mam nadzieję, ze nic groźnego. ten wypadek gdzies pobliżu nas? betix, dzięki za opis porodu, pocieszyło mnie ze kobieta moze tyle wytrzymać. byłaś dzielna. tez bym chciała taka być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betix- fajnie ze poisałaś poród każdy inni i niewiadomo czego sie spodziewać;) JoG- GRATULACJE🌼🌼🌼 opisz jak to było u ciebie. Ty przynajmniej nie musiałs tak czekac do ostatniego dnia bo urodziłas dzień przed;) ja to nie wiem jak długo bede chodzić w srode mam zamiar jechac do szpitala tam gdzie bebe rodzić żeby sprawdzić czy jest wszystko dobrze(jak nie urodze do środy:P ) MartaDz- dobrze ze wszystko już ok. juz 4 tygodnie ale masz fajnie:D nieznajoma- to super ze malutka jest grzeczna:) rumianella-to przez ta pogode takie jetesmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×