Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! camisia- wydaje mi sie, ze jak porod sie zacznie to dziecka nikt samego w domu nie zostawi- na pewno zrobia wyjatek, a przez tel. nie chca pewnie dac gwarancji, bo nie moga. Ja przez cala ciaze liczylam tygodnie, tak jak Ty camisia, a w szpitalu na badaniach i w szkole rodzenia dowiedzialam sie ostatnio, ze zle to robie :P tym bardziej, ze sugerowalam sie stronami dla kobiet w ciazy:P czyli termin to pierwszy dzien 40 tygodnia Agatek-gagatek- zazdroszcze- juz niedlugo bedzie po wszystkich. Uszykuj sie spokojnie i jedz do szpitala- trzymam kciuki:) Jastro1- a moze dopiero teraz odchodzi czop, jezeli jestes pewna, ze jednak nie, to zadzwon mole do poloznej(jezeli masz mozliwosc) lub jedz do szpitala na kontrole- tym bardzej, ze jestes juz po terminie, a na pewno sie wszystko wyjasni i nikt nie bedzie Ci z tego powodu robic pretensji. A moze to resztka czopu? Skonsultuj to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek.... ciesze się, niedługo bedziesz ściskać maluszka!!! zazdroszcze!!!! powodzenie dzielna kobietko!!! czyli jest szansa, ze jak mąż wróci z pierwszej zmiany, dzidziuś juz będzie gotowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka, suri, musimy sie pospieszyć, bo nasz agatek nas wyprzedza!!! normalnie zaraz wysypie tone zapaek na dywan i bede zbierać;) mnie na razie boli brzuch, aż boli i ciągle tylko boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane wciąż 2w1:) Ja dziś miałam nie przespaną noc, bo mój dziub tak się wiercił że bolało tak jak na skurcze.. więc w sumie nie wiedziałam co się dzieje;/ teraz wciąż boli ale to nie skurcze więc nie wiem co myśleć. Pozostaje czekanie;) Gratuluje tym co się już zaczyna coś dziać:) Idę się doprowadzić do porządku:) Słońce za oknem gdy termometr pokazuje -1 :) Buziaczki dla Waszych maleństw i dla mam z brzuszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek- zabrałaś mi termin!!! :) swoją drogą to myśłałam że skoro mam termin na dziś, to może coś w nocy ruszy, ale tylko bolało mnie jak na okres przez kilka momentów :( na 13 idę do lekarza. zobaczymy co się tam dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtlin-moze to ciagle czop ale tamten to byl przezroczysty smark jak bialko kurze tylko bardziej gesty a dzis to poprostu brazowe plamienie.na szczescie dzis mam wizyte w szpitalu to moze sie czegos dowiem,a jakie postepy u ciebie?chyba tez masz dzis wizyte? agatek nas wyprzedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 wlasnie o tobie myslalam bo to dzis twoj dzien.ciekawe co ci lekarz powie.daj znac jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane ;) Agatek- powodzenia, oby szybko Ci poszło ;D Rumianella- ja wstaje co 3 godziny do malej a czasem co 2,5 martynka budzi się jak w zegarku i powiem że nie jest latwo, trzeci tydzien nocy zarwanej i marze o choć jednej przespanej. No cóz nikt nie mówił że będzie łatwo, ale najgorsze jest jak mala marudzi w nocy i nie chce spać, wtedy nawet tych trzech godzinek nie pośpię, dlatego czasem nerwy biorą górę i skarżę się po co mi to było :P ale kocham ją nad zycie i nikomu nie dalabym jej na noc, no jedynie męzowi :D Dzięki kochane za miłe komentarze odnośnie mojego szkraba, wygląda jak aniołek, ale zdecydowanie pokazuje swoje drugie oblicze :D Dziewczynki cierpliwości, korzystajcie z ostatnich dni ciszy i spokojnych nocy, bo potem nie bedzie już tak cicho! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
basiek---- ja masowałam brodawki i wogole wszystko wszystko robilam by przyspieszyc porod, urodzilam 10 dni wczesniej ale nie wiem czego to zasluga. moja gin. mowila ze wczesniej urodze a podczas masazu brodawek to caly brzuch mi sie napinal,byly to jakby skurcze ale bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal cisza- doslownie nic sie nie dzieje. Jastro1- skoro dzisiaj masz wizyte, to dobrze, to sie wyjasni, co tam u Maluszka- moze sie pcha i szyjke rozwiera i z tego to plamienie. Z polozna jestem umowiona na juro na badanie i w niedziele chce mnie zabrac na oddzial na swoj dyzur i wtedy mamy rodzic:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela - no wlasnie wszyscy mi mowia spij poki mozesz ,ale ja wlasnie nie moge bo budze sie co chwile ;)dzis o dziwo wyspana jestem bo szybko zasypialam po przebudzeniach ale bynajmniej nie czuje mega komfortu teraz ;) tak sie zastanawiam czy z tym brzuchemn juz tak zawsze bedziemy chodzic?? ;) u mnie bez zmian pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camisia – paskudna sytuacja z tym zalatwieniem opieki Poli. Mam nadzieje, ze uda się kogos załatwić na czas i żeby Pola nie musiala Cie widziec w tym stanie, bo przeciez nie zrozumie, a będzie się bala. Podejscie teściowej dobre – umow się z nia na konkretny dzien, czy to takie trudne!??!!? Heheh Z zabawkami masz racje :) Już czuje,co będzie jak się zaczna wszyscy schodzic ehehhe Pewnie ciuszkow tez przybedzie :) No i super pomysl z powitaniem rodzenstwa. U mojej siostry jak najbardziej zadziałało i starszy synek jest najdumniejszy na swiecie, kiedy przedstawia komus swojego młodszego brata, bo on ma teraz zawod: „jestem starszym bratem” :) Poza tym mowisz o przeterminowaniu i ze jest 2 tygodnie po terminie.. Wytlumacz to mojej rodzinie. Dzis rano spie sobie smacznie. Telefon. Moja mama. Wystraszony glos. Gdzie jestes????? Spie. Sama w domu!?!?!?!?!? (Maz jest po tele i ma z pracy do domu 10 minut!!) Sama. To dzwon jakby cos się dzialo, bo do szpitala nie zdarzysz! (Do najbliższego szpitala mamy 7 minut, do tego, gdzie będziemy rodzic, mamy 25 minut). Zalamka :) Wiec pytam mamy, o ktorej jej odeszly wody, jak mnie rodzila. O 24. O ktorej mnie urodzila?? O 17 hehhehe wiec jak widac, porod nie trwa pol godziny i dam rade :) Wiecie co? Nie denerwuje się porodem, tylko tymi wszystkimi telefonami i tym,ze ludzie lepiej wiedza niż ja jak ja się czuje :) AGATKO-- wlasnie przeczytalam twoja wiadomość!!!! H U R A!!!!! Będzie weekendowy dzieciaczek!!!! Trzymamy kciuki!! Rumianella— u mnie nikt nie pali w domu i nie mam ani jednej zapalki, ale wpadlam na pomysl, ze mam przeciez wykalaczki hehehehe albo zwirek kota hehhe rozsypie po calym salonie i będę zbierac heheh Trzymam kciuki za wszystkie „szpitalne” i te, które Czekaja. Buziaki dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI- no własnie teraz nie możesz, a jak dzieciaczek przyjdzie na świat to tymbardziej, ja w ciąży spalam jak zabita, a na końcowce to tylko spałam, jadłam i narzekalam jak mi cięzko. Dziewczyny bez brzucha jest super!! wreszcie można się połozyć w wygodnej pozycji :) mogę wypić nawet dwie kawki i już myslę egoistycznie że mogę zjeśc paskudztwo i nie będę mieć wyrzutów sumienia... Najbardziej drazni mnie to że wciąż mam zgagę a już 18 dni po porodzie co jest???? czy już mi tak zostanie??? chyba będę musiała to skonsultowac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinę wychodzę...:( dziewuszki trzymajcie kciuki żeby okazało się że mam rozwarcie jak brama floriańska, skurcze i wogóle- że dzidzia już wychodzi tylko ja nie czuje... :( nie chcę się przeterminować... suwaczek mi się skończy... i wogóle.... BUUUUUUU angela- ale ci zazdroszczę po tym jak napisałaś o tym "bezbrzuszkowym" komforcie spania i wogóle- życia ;) tak sobie pomyślę- położyć się na brzuchu... mmmm kiedy to było? dziś w jednej chwili myślałam że się zsikałam :) ale poleciałam do łazienki i na wkładce miałam conajmniej 2 łyżeczki śluzu. na czopa to nie wyglądało na pewno bo było "rozlane", ale może to ZNAK? :D świruję wiem, ale byłam przekonana że do 16 już będę mieć Olę, a tu się szykuje chyba czekanie... to gotuję zupkę pomidorową, ubieram się i spadam do lekarza... KCIUKI DZIEWCZYNY! KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 oczywiście kciuki są Camisia no troche nieciekawie z twoją Polą ale jak znam życie to się wszystko pięknie poskłada i będzie ok Renatinka jak tam twoje objawy nasiliły się troszkę ? Agatek no to powodzenia a ja dzwoniłam dzisiaj do położnej i kazała mi jutro albo we wtorek najpóźniej przyjeczhać do niej na dyżur ale juz z torba i strasznie się wystraszyłam , myślicie że ona może mnie rozkręcić ? nie wiem czy bym chciała czy nie lepiej poczekać na naturę , kurcze mam mętlik poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero do mnie doszło że Agatek miałaś termin jeden dzień wcześniej ale tobie przynajmniej czop wypadł w tamtym tygodniu a ja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja juz po wizycie.rozwarcie na 1 palec,a to plamienie to rozszerzanie sie szyjki,zbadala mnie wewnetrznie-bolalo,ale posmarowala mnie od srodka zelem ktory ma przyspieszyc otwieranie szyjki.dzidzia juz bardzo nisko.powiedziala ze do jutra moze sie zaczac a jak nie to mam miejsce zarezerwowane w szpitalu na czwartek.oby do jutra sie ruszylo.caly czas czuje efekt badania.powodzenia na wizytach dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro-- no to genialnie!!! moze bedzie kolejny weekendowy dzieciaczek?? Agatek-- tak wlasnie sobie pomyslalam,ze moze byc tak,ze maz po skonczeniu zmiany, zamiast obiadu moze dostac...ale corcie!!! Ale Ci dobrze, kochana! Trzymaj sie!!! 4sz4-- trzymam kciuki za Brame Florianska hhehehe Kasia444-- ciagle zapominam o tym powiedziec. Chcialabym zobaczyc twoja mine, jak siostra wpadla z "misiaczkiem" do szpitala heheheheh To musialo byc niezle! Moja objawy wciaz takie same. Ciagle skurcze, ale nie za bardzo bolesne. Najwazniejsze, ze caly czas sa :) A ja dostalam powera. Zupka juz ugotowana, kurczak podsmazony, kuchnia wysprzatana, pranie suszy sie na sloneczku. W taka pogode moglabym gory przenosic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastro1- super, ze wszystko w porzadku, no i ze szyjka zaczyna pracowac:) zadroszcze- ciekawe co mi jutro moja polozna powie :p lubila- ja tz mam sie stawic najprawdopoobniej w niedziele na dyzurze u mojej poloznej-chyba tez bedzie wywolywac, a ja nie wiem co lepsze- czekanie czy wywolywanie, a w sumie juz bede 5 dni po terminie. W sobote mnie zbada i zadecydujemy razem :) Agatek- daj znac co po wizycie- KCIUKI TRZYMAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie zdazylam nadgonic forum od wczoraj, ale widzialam, ze u Agatki sie zaczelo!!! Super!!! trzymaj sie dzielnie kochana! :):):) Ja od rana pakowanie takie na 100% i za pol godzinki jade do szpitala. Maja mi porobic badania (chyba glownie odnosnie wagi synusia) i jezeli cos im sie nie spodoba to zostaje i... albo sie zacznie (!), albo mnie poloza na sale. Zobaczymy, wiem, ze wszystko jest ok, bo juz w sr porobilam ktg itd, ale dzisiaj tez nie zaszkodzi, pod okiem mojego lekarza :) Mam nadzieje, ze wrocie dzisiaj, bo weekend wolalabym przelezec w domu (meza nie ma do niedzieli, wiec nie bardzo moge rodzic :D:D) Tak czy siak jak mnie dzisiaj odesla do domku to w pon mam sie zjawic juz na dobre w szpitalu. Trzymam kciuki za mamuski "po" i "przed" buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzisiaj dzień dziecka utraconego, myslę o naszej beagle i mam łzy w oczach, chociaż nikt nie zwroci jej Ani, to mam nadzieję, że będzie jej dane mieć swoją upragnioną coreczkę. Beagle- ściskam Cię mocno kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camisia - dzięki za odpowiedź, uspokoiłaś mnie:) Agatek - trzymam kciuki, oby poród był szybki i żebyś się nie nacierpiała Ja właśnie weranduję moje maleństwo. W przyszłym tygodniu już chcę wyjśc na spacerek. Czy wiecie czy można jeść jak się karmi ciasteczka z płatków owsianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUUUUUUUUUU :(:(:( byłam u lekarza, zbadał mnie i już po jego minie widziałam że coś nie tak. no tak, zgadłam- powiedział że u mnie się na poród wogóle nie zanosi i jedyny pewny termin to do końca 2009r... dowcipny się znalazł... robili mi KTG, siedziałam z mężem pół godziny (tzn ja leżałam) ale też nic nie wyszło, jakieś tam drobne skurcze, takie nico. Teraz znów mam przyjść na KTG w poniedziałek rano, ale pewno też wyjdzie wielkie (...). zalecenia położnej? seks rano, potem sprzątanie mieszkania i seks wieczorem. co im w tej przychodni tak humory dopisują? tak więc puśćcie już kciuki bo nic z tego. Ola czeka na sama nie wiem co, ale grunt że jej tam dobrze. a że mi nie dobrze... hmmm kto by się przejmował :P ale dziś mojego zmolestuję... podobno nie da się zgwałcić faceta. ja udowodnie że się da! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sz4 glowa do gory:) nie sugeruj sie tym co ci mowia. ile takich historii juz slyszalysmy ze nic nie wskazywalo na rychly porod,zadnych oznak a tu nagle dziecko sie rodzi.wszystko sie moze zdarzyc.zycze ci zebys nie musiala dlugo czekac-i sobie tez:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to ja wróciłam do domku i kazali przyjechac w poniedziałek ze już zostane jak mnie nie weźmie przez weekend eh ten mój maluch to ma dobrze zimno na polu to siedzi hormony mi tak buzują że płacze masakra jak bede wstanie to odpisze dziewczyny bo mam teraz załamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia-- nie smutaj :( Przynajmniej wiesz, ze jak przez weekend nic sie nie wydarzy samo, to w poniedzialek. Zobacz jak juz niedlugo bedziesz mama :) Glowa do gory kochana! Dorka-- co z Toba?? A moze ja o czyms zapomnialam?? To chyba jeszcze nie czas na Dorke,co? Rumianella-- co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×