Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Ja dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu dla siebie:) Od samego rana śniadanko,obiad na dwa dni z dwóch dań,zakupy i prasowanie zaległe z tamtego tygodnia:p A dziecko śpi i posłużyłam się rada jednej z was i wykąpałam małą o 19:30 i spała cała noc tylko na cyca pobudka:):)miło:) Nie wiem skąd ona to ma ale jak tylko nakryję się kołdrą albo przyniosę coś do jędzenia to ona oczka otwarte i cyca szuka:):)łłęęe daję radę. Dziękuję dziewuszki za odpowiedz odnośnie tych potówek😘 Camisia------>gratuluję!!!!!!!!!!!!!!zazdroszczę porodu:) Misiaczka---->trzymam kciuki:):):):) dorka---->u mnie od niedawna się sprawdza(odpukać:) w dzień o 11 tak do 17 mała nie śpi ale jak już uśnie po 17 to do rana śpi i pobudka tylko na cyca nawet oczu nie otwiera nawet jak ją przewijam,spróbuj! K_Z Kasiu----> u mnie tez wieje nawet tylko szybkie zakupki tyle co w foteliku była to pooddychała świeżym powietrzem:) 4sz4---->moja mała po spacerze tez śpi długo i cały spacer prześpi,jak tylko zakładam jej kurtkę to ma odlot już chyba wie czym to pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie wkleić:):):): Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ SIĘ Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny🌼 pomóżcie:) mojej małej urosły piersi są twarde-któraś coś takiego miała u córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka ktos juz kiedys o tym pisal...ale nie pamietam kto? Nieznajoma - dobre to , juz to kiedys czytalam, ale niezmiennie smieszy:) Ja dzisiaj tez mialam wychodne, poszlam szukac plaszcza na zime ale nic nie znalazlam :( byla dzisiaj polozna, wszystko w porzadku, we wtorek idziemy na szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka fakt juz któraś o tym pisała i podobno to nic strasznego] dobre te teksty Agatek jak dajesz cyca tylko w nocy to jak sobie radzisz z pokarmem w dzień i jakim mleczkiem dokarmiasz bo moja ciągle głodna a moja niunia dostała dzisiaj od moich przyjaciólek piękne kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka -- podobno to normalne, ze dzieciaczkom rosna cycuszki :) To on naszych hormonow. Polozna mowila, zeby nic z tym nie robic. Moze tez sie pojawic wydzielina, ale z tym tez nic nie robic. Nieznajoma -- ja tez karmie o 19.30, ale moj maly nie przesypia calej nocy. Po kapieli jest tak wykonczony, ze je tylko troche, po godzinie budzi sie na kupke :) i cyca i wtedy spi 4 h. Potem 2 h chce gadac i dalej kima do rana z przerwa na cyca. Zazdroszcze Ci tych przespanych nocy... U nas prawdziwa zima. Napadalo duzo sniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u nas wszystko rozregulowane, fakt ze budzi sie mniej wiecej co 3-4 h ale roznie to wypada, raz zasypia szybciej, raz pozniej. Tylko kapiele mniej wiecej o stalej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewzyny pomóżcie mój mały smerf drugi dzień ne zrobił kupki strasznie sie napina wiatry puszcza ale z dużym wysiłkiem polećcie coś. A co do tych cycusiów to mój synuś też ma i położna mówiła że to hormony żeby sie nie przejmować nieznajoma- ale sie uśmiałam:D A my z M zawsze stosunek przerywany nie wiem jak teraz bedzie bo bede sie bac żeby nie zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wieści od Misiaczki: "..wczoraj o 23.20 przyszła na świat moja córcia Kinga, waży 3900 i ma 56 cm! Poród nie był łatwy .. ale dla małej istotki było warto! Ściskamy Was mocno!" my was też mocno ściskamy. GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miało być z kwiatkami :-) kasia dzis u nas tez juz snieg ale topnieje , na spacer wychodzimy okolo 12 wiec moze nic juz nie bedzie dzisiaj noc ciezka maly sie napinal od 3 do 7 , troche pospal ale ja mam tak lekki sen ze nie spalam za kazdym razem jak sobie stekal. zrobil mega zieloną kupkę. a ja sie balam ze ma jakies zatwardzenie a on po prostu mial duzo do wydalenia. korcilo mnie żeby go po tym zwazyc i moze nie bylby takim klopsikiem :-) ile wasze niunie już przybraly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Misiaczka:)gratuluje nareszcie!!! Mazia112---->słyszałam że czasem dzieci tak mają że kupki 2 dni nie robią,natomiast moja siostra jak jej niunia kupki nie robiła to używała termometru.Smarowała końcówkę wazelinką albo innym kremem i na długość 2 cm wkładała(na zasadzie wkładasz i wyciągasz aż kupka wyjdzie)i kupka szybciutko wychodzi,ważne aby dzieciątko było spokojne i się nie wierciło bo można podrażnić pupkę w środku.Pomogło,zapytaj mamy albo babci napewno coś poradzą:) Miałam taki piękny sen w nocy:):)(wybaczcie słownictwo)Grzmociłam się z mężem całą noc-w tym śnie:):):)i jak tylko wstałam mówię do męża że w sobotę to jest cały mój i zaczęłam go namiętnie całować i jazda z tematem i słyszę łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęee i od razu mi sie odechciało i soboty i wszystkiego:p w obawie że poczniemy drugie,czekam do wizyty u gin i jak już będę mieć wkładkę to wtedy ogień:):):):) PSEUDO.........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Basiek11.........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze Gabrysia04.05.23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie smalle..............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze Misiaczkaa.......22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....SN. .....1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ..3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... ... 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ......3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .....3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... .......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. ........3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula...............6.10....41......Malinka.........SN.. ..........3100/53 Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. ............2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN... ..........3520/54 Perełka1983.....12.10....41.....Pawełek.........CC...... .....3940/61 Pultaska...........12.10....42....Michaś............CC.. .........4150/55 Jenny06...........15.10...40...Kacperek..........SN..... .......4050/51 agatek-gagatek..16.10..39......Amelka..........SN....... .....3700/54 kejtlin.............17.10....40......Rafałek........SN.. ..........3670/53 Jastro1.............18.10..41....Beniamin............... .........3350/54 Małgorzata 39 ...19.10..... ....RAFAŁEK..........CC............4000/56 Renatinka..........20.10....40....Filipek..........SN.. ..........3380/51 Anulka81...........20.10...........Patrycja.......SN. ...... .....3300/56 agata_xyz.........20.10....40...Emilek...........SN .............2800/52 lubila................20.10....40....Ola..............SN . ............3200/56 S.U.R.I..........22.10.........40........Dawid.......SN. ............3700/57 4sz4.................22.10.....40.....Ola............SN. .............3500/56 mazia112......22.10.......40....Miłoszek....CC.......... .......3550/57 rumianella.........26.10....40...Laryska.........SN..... ..........3150/52 Dorka572...........28.10....40..Nikola.........CC....... .3890/57 Camisia............31.10.....40...Hania......SN......... .....3805/51 Misiaczka........04.11.......40...Kinga....SN............3900/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was dziewczyny! Wczoraj zrobilam tak jak mowilyscie: polozylam malego spac, swiatlo wylaczone - mam tylko taka malutka lampke, ktora wlacza sie jak jest ciemno, karmienia na lezaco - nawet oczu nie otworzyl, tylko jedno przewijanie i tez po ciemku, bo pierwszy raz zdarzyla sie noc bez kupki :) Super, super noc!! Nie chce zapeszac, ale takie noce chce miec kazdej nocy :) Polozylam go o 20.30, karmienie o 0.30, 4 i 7 :) CUDOWNIE :) Rano bylismy na pobraniu krwi. Pobrali mu z paluszka :( Ale byl dzielny!! O 14 wyniki, wiec czekam z niecierpliwoscia! Misiaczka - GRATULACJE!!!! Sliczne imie! Jak nie wiedzielismy, czy bedzie chlopak czy dziewczyna, to wybralismy imiona Kinga albo Hania dla coreczki :) No i my dzisiaj po pierwszym spacerku! Tyle,ze FIlipek grzecznie spal, a mamusia zmarzla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. Synus jest juz ze mna...urodzilam w poniedzialek o 18.05,mierzyl 51, a wazyl 3200... moj porod byl fatalny, ale ciesze sie ze juz jestem w domu i tutaj dojde do siebie..npisze wiecej potem..bo teraz lece do Mikolaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO.........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Basiek11.........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze Gabrysia04.05.23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie smalle..............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze Misiaczkaa.......22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....SN. .....1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ..3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... ... 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ......3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .....3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... .......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. ........3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula...............6.10....41......Malinka.........SN.. ..........3100/53 Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. ............2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN... ..........3520/54 Perełka1983.....12.10....41.....Pawełek.........CC...... .....3940/61 Pultaska...........12.10....42....Michaś............CC.. .........4150/55 Jenny06...........15.10...40...Kacperek..........SN..... .......4050/51 agatek-gagatek..16.10..39......Amelka..........SN....... .....3700/54 kejtlin.............17.10....40......Rafałek........SN.. ..........3670/53 Jastro1.............18.10..41....Beniamin............... .........3350/54 Małgorzata 39 ...19.10..... ....RAFAŁEK..........CC............4000/56 Renatinka..........20.10....40....Filipek..........SN.. ..........3380/51 Anulka81...........20.10...........Patrycja.......SN. ...... .....3300/56 agata_xyz.........20.10....40...Emilek...........SN .............2800/52 lubila................20.10....40....Ola..............SN . ............3200/56 S.U.R.I..........22.10.........40........Dawid.......SN. ............3700/57 4sz4.................22.10.....40.....Ola............SN. .............3500/56 mazia112......22.10.......40....Miłoszek....CC.......... .......3550/57 rumianella.........26.10....40...Laryska.........SN..... ..........3150/52 Dorka572...........28.10....40..Nikola.........CC....... .3890/57 Camisia............31.10.....40...Hania......SN......... .....3805/51 Smalle.........02.11..........40...Mikołaj....SN.............3200/51 Misiaczka........04.11.......40...Kinga....SN........... .3900/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jak wasze maluszki pzesypiaja noce?? czy jak sie najedza to odrazu zasypiaja??moj filip ma juz miesiac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia- moj maly 2 dni kupki nie mial a na 3 dzien dzis taka mega kupe zrobil ze szok :)od razu spokojniejszy jest z nocami to jest roznie,czasem na krotko sie obudzi z 2-3 razy,nakarmie go i zasnie a czasem nawet 5 razy sie budzi rano jak sie obudzi to zasypia dopiero o 12,wczesniej lezy,fika i patrzy co sie dookola dzieje juz chyba z 4kg bedzie mial a ja niedlugo muskularna bede dzieki niemu ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma dzieki, ale dałam mojemu małemu herbatke z koperku włoskiego z hippo i zroibił takie dwie kupy że do pampersa sie nie mieściły:D. A moj Miłoszek IDZIE SPAĆ KOŁO 20 i śpi do3- 4 nad ranem także ja mam tylko jedną pobudke w nocy misiaczka smalle GRATULACJE w końcu sie doczekałyście swoich kruszynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowych mam🌻 lubila powiem ci ze przez cały dzien piersi mam miekkie dopiero poznym wieczorem robia sie twardawe, nie wiem albo mam mało pokarmu albo tak juz mi sie unormowało, tylko jak gdzies wychodze to wkładam wkładki do stanika zeby w razie czego nie miec plam, a dokarmiam mlekiem hipp1 plus i mała mi zjada 80-100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka---z cycuszkami normalne bo to wynik naszych hormonów. Mnie lekarka powiedziała, że mogę smarować Altacet żelem, zejdzie lekko opuchlizna, ale to nie jest konieczne. Wkońcu samo zejdzie. Smalle, Misiaczka---->gratuluję i szybko wracajcie do zdrowia i do nas oczywiście!! Betix---u mnie ze snem nie ma Mała problemu, ale tylko w nocy. wtedy zasypia szybko, pielucha to wielokrotnie na śpiocha, ale w dzień jest gorzej bo chce już być przytulana, żeby ją trzymac na moim brzuszku, całować i tak może przez kilka godzin. I czas kiedy dobrze śpi to spacer i godzinkę przed kąpielą to dziecka nie ma. Moja Patrysia nienawidzi jak sie jej zdejmuje górę ubrania. U mnie się pojawił problem z pieluszką. Wczoraj pisałam, że takowych nie mamy, ale teraz ja przewijając zobaczyłam kilka czerwonych krostek koło dupki i wyżej. Córcia nie ma żadnych ranek, często ją myję i wietrzę ile się da, poza tymi krostkami to ma śliczne ciałko. Czy któraś z was ma może coś takiego??? Niestety próbowałam znaleźć coś w necie, ale piszą bardziej o zapaleniu a Malutka poza tymi krostkami ma ładne ciałko, nie jest czerwone czy podrażnione. Dziewczyny pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma---mój M to żebym tylko rzuciła hasło chodź to by nie patrzył na dziecko..Wczoraj już jęczał, że nie może ze mną spać i niemal musiałam go błagać żeby został w sypialni bo chciał iść do salonu spać. Ale my dopiero 4 tygodnie po porodzie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe JoG, Nieznajoma- to widzę że nie tylko mój cienko piszczy :P ale JOg- ja jakbym była 4 tyg po porodzie to już bym pewno (nawet na pewno) fikała w łóżku, ale u mnie dziś mija dopiero dwa tyg. i na razie to mogę sobie pomarzyć albo śnić jak nieznajoma o porządnym seksie :( :O jutro idę się zapisac do lekarza i po tabletki. smalle, Misiaczka- wpadnijcie jak najszybciej i opiszcie swoje porody! no i gratulacje! nieznajoma uduszę Cię... 😠 starałam się nie myśleć o ten tego a Ty napisałaś o ten tego i teraz ciągle myślę o ten tego i mam DOŚĆ TEGO! 😡 :D co za masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilismy z dlugiego spacerku i załamka bo pod nami coś wiercą , całe mieszkanie sie trzesie , mały płacze i tak ma to ze 4 godziny jeszcze potrwac! ponowię pytanie ile wasze pociechy już ważą? smalle - gratulacje!!! renatinka - daj znac jak wyniki, mój Szymuś przwie je o tych samych porach co Filipek :-) s.u.r.i. - mój fazę aktywną też ma gdzieś do 12 wtedy idziemy na spacer i zasypia :-) brzusiowa - jestem ciekawa ile ten twój pulpecik ma ;-) jog- może to potówki? agatek- moje piersi też prawie cały cza miękkie , aż się bałam na poczatku ze tracępokarm ale mały przybiera na wadze więc chyba ok mazia- super ci śpi maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Moj M tez juz powoli daje znaki, ze mu czegos brakuje :p Jeszcze troche musi poczekac, bo minely co prawda ponad dwa tygodnie, ale ja i popekalam, i pocieta bylam i duuuuuuza opuchlizne mialam, ale powoli dochodzi do siebie :) Pisalyscie cos o charczeniu- moj Maly tez czasami tak ma. Dzisiaj byla polozna i mowila, ze to sa suche sluzowki i klasc blisko glowki dziecka mokra pieluszke lub recznik- najlepiej na poreczy(my mamy takie plastikowe ochraniacze, wiec mokre mozemy polozyc). Na kaloryferze podbno za duzo nie daje, wazne zeby blisko glowki dziecka, aha no i nawilzac nosek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 🌼 Mała ma 4080kg ale w pełnym pampersie, bo akurat zrobiła kupę :-P I pani doktor więc odjęła te 80 dag, ale mówiła, że dużo, ale dobrze :) Bo ona przytyła kilo od wyjścia ze szpitala, około 3 tyg, jutro Malinka ma swoją pierwszą MISIĘCZNICĘ hehe :D:D:D:D:D Lecę robić obiad, bo dziś z opóznieniem Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy o ten tego :D:D:D:D:D:D:D Ja się boję :( Najpierw pójdę do lekarza za 2 tygodnie i potem pomyślę, bo ja ze względu na poród kleszczowy jestem strasznie poszyta :( Nieznajoma 🌼 a Ty miałaś dużo szwów??? I jak z ten tego??? Mam jeszcze pytanie do mam, które mają córeczki :) Bo mała od początku przy swojej pindzi :-P miała taki biały śluz, mi w szpitalu dziewczyny mówiły, że się tego nie wyciąga, ja nie wiem... A teraz ma przy wargach już nie taki śluz, ale takie białe grudki i ja nie wiem czy to wyciągać i zmywać chusteczką, czy przy kąpieli??? A Wasze córcie też mają coś takiego??? Zapomniałam wczoraj pytać położną i dziś lekarki i jestem o to wściekła, bo nie wiem co to jest i żeby to jakiś :D brudek nie był.... Napiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- moja miała 3500, po 2 dobie spadła do 3480, a teraz po 2 tygodniach ma 4kg. brzusiowa- moja Ola też czasem ma taki sluz, zwłaszcza po wieelkimpłaczu. jeśli jest to już "na wierzchu" to po prostu wycieram chusteczką, ale warg sromowych rozchylać nie wolno więc tylko wycieram jak widzę. ze 3 razy tak miała. grudek zadnych nie ma. no ja mogę pomyśleć wcześniej o bzykanku (chyba?!) bo ani mnie nie cieli, ani nie szyli, ani nie pękłam... więc tylko "środek" musi dojść do siebie :) ach już się nie mogę doczekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×