Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfekcyjna

PERFEKCYJNE PANIE DOMU - ŁĄCZMY SIĘ

Polecane posty

Gość janiu a kiedy do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie ...super jest
jania-masz tak zajebiste poczucie humoru. szacunek kobieto czy tez chlopie...to akurat nadal pozostaje nie-zbadane janiu masz bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika lolla
U mnie perfekcji zero:D Nie gotuję zbyt często, bo długo pracujemy i on najczęściej jakiś ciepły posiłek na mieście zjada. U mnie z tym gorzej, zwykle jadę na kanapkach, sałatkach itp. Ale jak już ugotuję...mmm Sprzątamy najczęściej razem jak mamy wenę, trochę rzeczy staram się robić na bieżąco. Ale szczerze mówiąc wolę wybrać kino albo kolacje niż porządki, czasem nam się po prostu nie chce ...bywa że mamy bałagan:) W lodówce często pustawo... Pierzemy na zmianę, jak się nazbiera po prostu któreś z nas ładuje do pralki. Koszule sobie sam prasuje. Jestem uśmiechnięta, nie zrzędzę, nie czepiam się o skarpetki, mam czas dla siebie, basen, jogę, przyjaciółki. Jestem perfekcyjną nieperfekcyjną panią domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy fachowcy z ladniemieszkaj.pl pomogli mi w urządzeniu domu jestem/a właściwie staram się być perfekcyjną panią domu:) Uwielbiam dbać o swoje otoczenie- nie zapominając o sobie. Z gotowaniem nie jest u mnie jeszcze najlepiej ale powoli się uczę. dla mnie dom to miejsce gdzie wypoczywam i nabieram sił przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"perfekcyjna pani domu to taka, która nie tylko umie gotować , sprzątać i zajmować się domem/rodziną, ale również dba o swój (i rodziny) rozwój duchowy i intelektualny, kształci się, interesuje światem, spełnia w zyciu zawodowym, dba o wygląd, urodę, i ma w sobie dużo "intelektualnego seksapilu" i taką właśnie perfekcyjną panią domu staram się być" czyli gotuje, szydełkuje, daje dupy i prasuje.he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie staram
"perfekcyjna pani domu to taka, która nie tylko umie gotować , sprzątać i zajmować się domem/rodziną, ale również dba o swój (i rodziny) rozwój duchowy i intelektualny, kształci się, interesuje światem, spełnia w zyciu zawodowym, dba o wygląd, urodę, i ma w sobie dużo "intelektualnego seksapilu" i taką właśnie perfekcyjną panią domu staram się być" czyli gotuje, szydełkuje, daje d**y i prasuje.he, he i czemu hehe? Tez tak robie, oprzy czym to co wymienione poza gotowaniem i sprzataniem jest cenniejsze , bo do sprzatania od biedy mozna babe wziac. A d.. dawac trzeba, nie tlumaczyc sie,ze jest sie zmeczonym po prasowaniu, chlop woli nie uprasowane niz brak d.. i zrzedliwa babe w domu. A ze ladnie w domu tez miło miec, to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
ja powiem krotko to sie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasgkgfjg
a gdzie sie leczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzmy do tematu bardziej sensownego,bo w googlu wystarczy wpisać hasło-,,pediatra i psycholog"... czy macie panie może taki przykładowy grafik dnia dla perfekcyjnej pani domu bo z zorganizowaniem się to u mnie trudno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×