Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A-N-N-A

Fotoodmładzanie

Polecane posty

Gość A-N-N-A

jestem ciekawa jakie macie doświadczenia,ile u was kosztuje,jakie są efekty,ile zabiegów?,itp.Piszcie dziewczyny:-) W Słupsku wygląda to nieciekawie na maszynie IPL+RF jedynie twarz kosztuje 1000 zł,cena mocno przesadzona,wszędzie jest po 400 zł,u nas tyle liczy sobie za szyje i dekold oddzielnie oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
nikt nie korzystał z tego zabiegu?Efekty są ponoć zadawalające,z cenami jest różnie.Może ktoś zechce podzielić się spostrzeżeniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu0
Cześć Anno, ja zrobiłam sobie serię zabiegów elos w warszawie. zapłaciłam 4000 z pewnym rabatem, ale były to za każdym razem 2 zabiegi w jednym- tzn pierwsza część fotoodmładzanie a druga lifting (nazywają to renew i refirme). Jestem bardzo zadowolona, udało mi się pozbyć naczynek i plam po słońcu a w zakresie liftingu - moje oczekiwania zostały spełnione - uważam, że było warto i jestem gotowa na zabieg przypominający za jakis czas. 1000 zł to dużo jeżeli jest tylko fotoodmładzanie, ale może sprawdź dokładnie jaki jest zakres zabiegu i ewentualnie popytaj na miejscu co masz za tą cenę. (Seria to u mnie 5 zabiegów). Pozdrawiam Zu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Dzięki Ci bardzo za opinie,cieszę się,że jesteś zadowolona. Też mam problem z naczynkami po solarium,dobrze,że można je pozamykać przy fotoodmłodzeniu :-).Pozdrawiam ZuO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
U mnie jest to 1 zabieg na twarz+maseczka; fotoodmładzanie szyja+dekold kosztuje 800zł,po 400.Może dlatego,że jest tylko jeden gabinet,nie ma konkurencji,stąd ceny z kosmosu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu0
To może warto pojechać do warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu0
To może warto pojechać do warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Tak właśnie sobie myślę,że bardziej się opłaci jechać dalej,bo nawet z kosztami podróży nie wydam tyle. Warszawa jest dość daleko znalazłam w Gdańsku i Sopocie za 600 zł i napewno się zdecyduję,może uda mi się połączyć z weekendem w SPA,tak mi się maży odrobina relaksu:-) Dzięki ZuO,napiszę jak będę po,jakie wrażenia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
marzy-byka zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaZ1961
Ja jestem po 2 zabiegach w salonie 15-115 w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Skóra rzeczywiście ładnie się wygładziła. Dodatkowo po pierwszym zabiegu ładnie pozamykały mi się naczynka na twarzy i na pierwszy rzut oka byłam przez to bardzo blada. Sam zabieg poleciła mi ich kosmetyczka, kiedy robiłam u nich mezoterapię bezigłową. Ich stronka www.15-115.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Dzięki za wpis,liczy się każda opinia,więc kolejna zadowolona osoba,super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Sprawdziłam ceny,są atrakcyjne,a utarło się,że Warszawa jest droga,u nas niestety jest drożej ,mam nadzieję,że pomnożą się takie gabinety z podobnym asortymentem i cenami jak w W-wie,Gdańsku,czy Sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Jestem umówiona na pierwszy zabieg 3.02.,wybrałam Sopot,już nie mogę się doczekać:-p,jestem ciekawa efektu. Koleżanka robiła tam złote nici,też wygląda ładnie i młodzieńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Niewiarygodne,że tak mało osób karzysta z tego zabiegu,myślałam,że jest bardziej popularny :-( Jestem po pierwszym zabiegu i jestem zadowolona,wracam do Słupska,następna wizyta za 4 tygodnie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofR
Ja zafundowałem ten zabieg mojej mamie i efekty rzeczywiście bardzo dobre - nie tylko wygląd jest lepszy, ale też na skutek poprawy wyglądu, poprawia się też nastawienie psychiczne do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkkaaa
To wspaniały zabieg. Robiłam 7 zabiegów co miesiac. Skóra jak niesamowicie wypoczęta. Wygładziły sie drobne zmarszczki. Nie trzeba zadnej ingerencji, zeby poprawic wygladg twarzy. Niapięta, elestyczna i nawet jak nie prześpie połowy nocy ( mam małe dziecko) to tego wcale nie widać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaZ1961
Widzę, że w salonie 15-115 mają w tym tygodniu promocję na fotoodmładzanie. Szkoda, że co tydzień tak nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Tak,dzięki za opinie,też wolę ten zabieg,niż np złote nici,a już plastyczne operacje mnie przerażają. chociaż nie zażekam się napewno nie chcę wyglądać kiedyś jak pomarańcza,dlatego uważam,że godne polecena jest właśnie fotoodmładzanie. Mam 2 zabiegi za sobą i cera poprawiła się znacząco.jeszcze 2.może 3 zabiegi,raz w miesiącu sobie zafunduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
za fotoodmładzanie w Lublinie - twarz ok 100zł jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
a tak wogóle co tak często masz te zabiegi mi dermatolog powiedział raz na 6 tyg. ale ja nie stosuje na twarz tylko na rozstepy chociaż nie wiem czy to coś da...za probę z wizytą zapłaciłam 70 zł.próba była wykonana na łydce gdzie mam bardzo duży czerwony rozstęp. po jednym zabiegu moge powiedzieć że stał się mniej widoczny ale zobaczymy czy efekt się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Co tak tanio,to niemożliwe,?chyba,że zapomniałaś zera jednego,zabiegi powinny być raz na miesiąc,z tym,że ja jadę ze Słupska do Sopotu,tam o połowe niższe ceny i wachlarz usług szerszy i terminy jakoś tak się układają,że albo jest mniej niż miesiąc,albo więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
nikk27 w Słupsku cena 1000 zł jeden zabieg,więc ogromna rozbieżność cenowa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
A-ha jak masz czerwone rozstępy to laser usunie,bo białe to nie znikną za nic,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e75r86t7yubino
Ja też chce ale faceci chodzą na takie zabiegi?jestem po 30-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e75r86t7yubino
czy może inaczej troche zadbać o cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Może cię zdziwie,ale faceci naprawdę dbają o siebie i nie ma wtym nic złego,byle tylko nie siedział u kosmetyczki więcej od kobiety,wiele jest sposobów na poprawe cery,może zacznij od mikrodermabrazji,fajnie oczyszcza i ujędrnia skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojlikuhg
mój facet chodzi ze mną na fotoodmładzanie ,mamy po 38 lat,jest skóra w dużo lepszym stanie.W Poznaniu koszt twarzy 600zł,we dwoje mamy upust 100zł,maszyna ta co ANNA opisuje. pierwszy raz ciągnęłam go,teraz sam chce iść-spodobało mu się,cieszę się bo razem rażniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Super pomysł,szkoda,że mój małżonek nie jest tak otwarty,on tylko krem NiVea a też ma trzydyszki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetxfdugvhjbknlm
A ja potym mam taki czerwony ryj,to chyba niedlamnie!Piecze,boli i co tu polecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna lasencja
ja jeszcze nierobiłam,ale kumpela 3 razy w Chojnicach,koszt 7oo zł,maszyną niewiem jaką,ale efektów aż takich niewidze,może gładszą ma twarz,a może musi więcej zabiegów zrobić.robiła 1xna miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×