Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek_motek

Co to może być??

Polecane posty

Moją mamę od tygodnia bolio ręka. Myślała na początku, że po prostu ją nadwerężyła. Ale to raczej coś poważniejszego, w przeciwnym razie już dawno ból by ustał. Zamierza iść do lekarza, tylko nie wie za bardzo do jakiego. Podpowiedzcie, co to może być. Boli ją tak wewnętrznie, jakby od nerwów albo żyły. Ból z ramienia promieniuje na całą rękę, tak że czuje dyskomfort nawet w dłoni. Z tego co mówi wynika także, że w jakimś stopniu straciła czucie w ręce - nie ma siły otworzyć słoika, nie może robić precyzyjnych czynności, nawet musiała odłożyć rozpoczętą robótkę na drutach;) Pójdzie do lekarza, już ja tego dopilnuję. Tylko niepokoję się. Miałyście kiedyś coś takiego? Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może, ja nie wiem... nigdy ani mi, ani jej nic poważniejszego nie dolegało, więc nawet nie bardzo się orientujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Ci pomóc lecz niestety nie mam pojęcia co to może byc.. moja mame tez tak bolala reka ale jej z czasem przeszło.. ale lepiej się upewnic i isc do lekarza.. idzcie najpierw do pierwszego kontaktu moze a on Was skieruje dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×