Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tijaaaa

boje sie jutrzejszej rozmowy o prace

Polecane posty

Gość tijaaaa

zaczynam sie bac potrzebuja pracownika biurowego ze znajomoscia angielskiego bylam w Uk wiec troche jezyk znamdogadywalam sie ale gorzej z akcentem ktorego nie mam i zapale sie chba ze wstydu jak beda przeprowadzac rozmowe po ang pewnie zrobie sie czrwona sparalizuje mnie strach i nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tijaaaa
zaczynam watpic w to:( boje sie ze przeprowadza rozmowe po ang a ja nie bede rozumiec:( ale wstyd bedzie zrobie sie zcerwona jak burak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee tam, dziewczyno uwierz w siebie, powiedz sobie: świetnie znam angielski, żadna rozmowa mnie nie rozwali, jestem THE BEST :))) więcej wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tijaaaa
nie wiem co sie ze man dzieje w sumie w uk sie dogadywalam poza tym to moja 1 rozmowa od ..miesiaca powinnam sie cieszyc a ja zaczynam watpic poza tym szybko mi odpowiedzieli wyslalam cv o 19 o 20 juz mnie zaprosilina rozmowe ale bedzie wstyd jak bede dukac albo nic nie zrozumiem:( mam stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam jutro rozmowe
Ludzie boje sie.Mieszkam za granica,wyslalam cv po angielsku,nie boje sie,ze sie nie dogadam,ale boje sie,ze jak mnie zobacza to mnie niezechca,bo jestem baaardzo gruba..praca moze malo ambitna,bo jako sprzataczka:-o ale boje sie,ze sobie pomysla,ze nie jestem szybka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mko67
wymagania maja a zapytaj ile placa bo diopiero spoloniesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×