Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 26latnia dziewica

lepszy prawiczek czy doswiadczony mezczyzna???

Polecane posty

Gość 26latnia dziewica
jesli to juz wszystkie opinie to dziekuje za wszystkie odp i pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka prawiczka
wybierz, tego które zdołasz dłużej przetrzymać z dopuszczeniem do twego łona. Przetrzymasz frajera, to będzie jadł ci z ręki i chodził na smyczy, a zarazem zrobisz postępy w prostytucji małżeńskiej, za dupkę będziesz miała wszystko, od kiecy, po najbardziej bzdurne zachcianki. Strategia bardzo polecana przez kościół katolicki. Musisz być tylko czujna, bo mogą ci wyrosnąć rogi jak stąd do Kairu, a rok po ślubie żebrać o to by mężuś cię pogłaskał po pleckach. Ale się nie martw, polecisz do kościółka klepać zdrowaśki to się wszystko odwróci jak dasz na tacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kogo w końcu wybrałaś? Minęły cztery lata od ostatniego wpisu, więc już pewno coś więcej możesz powiedzieć na temat tego jak Ci się życie potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety zawsze wybierają doświadczonego bo jest doświadczony niedoświadczonego skreślą bo jest niedoświadczony ot cała filozofia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem Wiola, moją fotkę znajdziesz na http://www.sexphone.pl/5.html uwielbiam uprawiać gorące igraszki przez telefon, jeżeli jesteś zainteresowany rozmową ze mną to zadzwoń, obiecuję, że Cię nie zawiodę, będę dla Ciebie ile tylko zechcesz kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chcą tylko prawiczka bo tylko taki się szanuje i nie k***i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem bezpruderyjna, mam na imię Marta, najgorętsza laseczka na http://sextelefon.org.pl/ i zapraszam na sex telefon lub luźne pogawędki.Jestem dostępna o każdej godzinie ! zapraszam panów i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks sam nie przyjdzie trzeba poszukać. Ja na nimfomanki24.pl niezłą niunie zapoznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×