Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 26latnia dziewica

lepszy prawiczek czy doswiadczony mezczyzna???

Polecane posty

Gość 26latnia dziewica

moje dziewictwo zamierzam ofiarowac w darze temu jedynemu.....jestem szanujaca sie i wartosciowa dziewczyna dlatego nie chce wydac sie za byle kogo:o z facetami do tej pory bylam na stopie kolezenskiej ale chyba nadszedl czas zeby sie zwiazac na powaznie.....obecnie jest mna zainteresowanych dwoch facetow--jeden jest prawiczkiem a drugi juz uprawial seks z kobietami...nie wiem ktoremu powinnam dac szanse na bycie ze mna bo obu ich lubie i mysle ze byliby dobrymi mezami....boje sie jednak ze jak wybiore prawiczka to zechce sprobowac tez jak to jest z innymi kobietami--a jak wybiore doswiadczonego to tez bedzie chcial nadal robic to z innymi bo to dla niego chleb powszedni... co mam zrobic???? ktorego wybrac???? prosze o opwazne odpowiedzi...z gory dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko to masz dylemat:) oczywiscie to prowokacja ale co tam ja bym wybrala doswiadczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
uciekamy,,to zenada..nie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj lepszy prawiczek w garści niż doświadczony na dachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman28
ofiaruj to swoje dziewictwo wibratorowi marki Massive Black Cocks, przynamniej nikt nie bedzie sluchal potem przez cale zycie twojego uzalania sie pt "ja ci dalam siebie a ty mi co" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latnia dziewica
prosilam o powazne odp. a nie smichy chichy....tych co powaznie odpowiadali pozdrawiam i dziekuje....czyli doswiadczonego mam wybrac???? w sumie tez po trochu uwazam ze doswiadczony wie jak postepowac z kobietami i jak je zadowalac....ale czy oni nie podchodza do tych spraw na zasadzie zaliczyc kolejna panne i pojsc dalej zaliczac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy oni nie podchodza do tych spraw na zasadzie zaliczyc kolejna panne i pojsc dalej zaliczac??? -------------------------------------------------- To juz musisz sama ocenić...my go nie znamy. Nie wiemy czy jest typem zdobywcy, że ciągle szuka nowych czy po prostu ma już doświadcznia z sexem, a może być fajnym facetem, który nadaje sie do związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latnia dziewica
a zebyscie wiedzieli ze ten ktory jest prawiczkiem pamieta o wszystkim...jest taki slodki i romantyczny mowi mi mile slowka jest czuly i troskliwy zawsze moge mu sie ze wszystkiego zwierzyc a on wyslucha i wspomoze...a tamten doswiadczony to taki troche niegrzeczny chlopak zimny dran i nie wiem niegdy czego sie po nim spodziewac zawze mnie czyms zaskoczy zawsze sa emocje...ale jak pisalam obu ich lubie... sory ze nie wstawiam przecinkow ale klawisz z przecinkiem mi sie zepsul...ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi...jakby co moge wstawiac kropki zamiast pzrecinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"obu ich lubie i mysle ze byliby dobrymi mezami\" super tekst :D Jeszcze się z żadnym z nich nawet nie spotykasz, a już ich oceniasz jako materiał na męża?? Dobre, dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest taki slodki i romantyczny mowi mi mile slowka jest czuly i troskliwy zawsze moge mu sie ze wszystkiego zwierzyc a on wyslucha i wspomoze" Gdy się już z nim prześpisz nabierze pwności siebie i stanie się macho. A jeżeli nie to bedziesz się z nim nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latnia dziewica
crazy woman.......wiesz trudno ocenic... poki co nie naciska na nic tak o sobie sie kolegujemy raz sie pocalowalismy ale to po alkoholu wiec to pewnie nic nie znaczylo...wiec wydaje sie w porzadku gosciem ale skoro mial juz kilka partnerek seksualnych to znaczy ze ich powaznie nie traktowal bo inaczej by nie zmienial....a glupio mi pytac dlaczego z nimi zerwal i jakie to byly znajomosci bo to niekulturalne a z reszta jesli to cwaniak to moze naciemniac ile wlezie zebym byla zadowolona z odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooommmggg
ja bym wybrała doświadczonego. Nie rozumiem tylko czemu pytasz czy prawiczek nie będzie miał ochoty na zaliczenie innych kobiet? A Ty nie dajesz sobie prawa do takich doświadczeń? A to czy facet będzie umiał Cie zaspokoić zależy tylko i wyłącznie od jego charakteru, bo nie chodzi o wiedze praktyczną, tylko o podejście do seksu i to czy mu zależy na Twojej przyjemności. Pozdrawiam i mam nadzieje że to prowokacja :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to radzę Ci lepiej ich poznać - obu. Bo z tego co piszesz to chyba nie znasz ich zbyt długo wiec nie ma co sie pakowac odrazu w jakies bliższe znajomości..a ty tu wspomniałaś o mężu - za wcześniej na to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ofiaruj to swoje dziewictwo wibratorowi marki Massive Black Cocks Z doświadczenia wiem, że największą rozkosz analną może dać tylko model Deep Anal Intruder, model Black Destroyer XXXL :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulawka
Matko! Na 100% doświadczony!Nienawidzę prawiczków za wyjątkiem mojego 8-mce synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latnia dziewica
klaudka 27.......przeciez spotykam sie z nimi już pisalam na stopie kolezenskiej....spacer piwko kino etc wiec ich troche poznalam....przeciez nie biore w ciemno nieznajomego mezczyzny a w obu widze kandydatow na meza bo chce stworzyc powazny zwiazek.....przeciez inaczej to by nie mialo sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coo to jest
doświadczony to brudna szmata wycieruchana przez gościnne krocza, to osyfiony i ociekający wydzielinami łachmyta, wymyć się tego nieda, to jest niezmywalne, trochę podleczyć można , bo część da się podleczyć..więc wyleczyć można i syfilis i trypra, ale nie wyleczysz HIV-a, nie wyleczysz HPV , nie wyleczysz opryszczki ani grzybicy czy innych chlamydii, a na tym doświadczonym jest wszystko, on tym ocieka, doświadczony to brudna zasyfiona szmata, bleee......co to za idiotka zastanawia się nad tym czy brudna szmata jest apetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooommmggg
z drugiej strony jak wybierze doświadczonego to za chwile pojawia sie posty "on miał tyle kobiet, a ja jestem o nie zazdrosna" :-o Na miejscu autorki poszłabym do męskiego burdelu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka 27.......przeciez spotykam sie z nimi już pisalam na stopie kolezenskiej...." nie no, to rzeczywiście zmienia postać rzeczy - to faktycznie możesz już ich traktować jak potencjalnych meżów :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latnia dziewica
nie jestem zazdrosna o jego poprzednie tylko boje sie ze i mnie wykorzysta tak jak je....prawiczki sa szczerzy w uczuciach a doswiadczeni wiedza jak oczarowac kobiete i wzbudzic jej zaufanie......rozmawialam z kolezankami na ten temat ale one sa antyprawiczkowe ale same juz nie sa dziewicami wiec trudno sie dziwic ze nie chca niedoswiadczonego mezczyzny najchetniej kontunuowalabym, z najomosc z oboma ale jeden z nich kazal mi wybrac wiec wybieram....oki to wybiore doswiadczonego...tylko czy uwazacie ze on bedzie w stanie poczekac z seksem do czasu az bede go pewna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×