Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska2103

do dziewczyn mających długie włosy

Polecane posty

Mam długie włosy prawie do pasa! nie są w najlepszej kondycji...nie chce obcinać bo chce jeszcze troche zapuszczać...ale chyba nie mam wyjścia! :( jak wy utrzymujecie swoje włosy w dobrej kondycji...jakie szampony, odżywki? jak pójde obciąć włosy to nigdy ich nie zapuszcze... musze poprawić ich stan ale jak? po umycie włosów puszą się ;/ strasznie! a na 2 dzien już są tłuste u nasady :/ HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz obciąć bo ci sie zaczna łamać i kruszyc koncowki i na to samo wyjdzie :P:P jak masz do pasa to 5 cm cie nie zbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam bardzo długie, ale idę na dniach do fryzjera podciąć je tak z 5-6 cm, bo mam zniszczone, najlepszym sposobem jest podcinanie włosów co miesiąc,tak 2 cm, wtedy one odzywają i rosną szybciej, ja myje je codziennie, róznymi szamoponami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nariana
Tez mialam taki problem. Po pierwsze jesli masz zniszcozne koncowki to podetnij- chocby 3 cm. Ja sobie baaaardzo zniszczylam wlosy farbowaniem na blond (z ciemnego brazu). Wygladaly jak siano, dziwne w dotyku, po prostu masakra. W blondzie wytrzymalam 2 dni i znow sie przefarbowalam :) Wiec wyobrazcie sobie co te moje dlugie wlosy przezyly :P Polecam WAX!!! Mi bardzo pomogl na bardzo zniszcozne wlosy- do kupienia w aptece cos za 18 zl. Warto dodac ze pomaga tylko na zniszczone wlosy, jak sa juz w miare zdrowe to nie ma sensu dalej go stosowac (juz nie uzywam). Poza tym Pantene Restoratives- kompletna rewelacja!!! Wlosy sa po szamponie i idzywce fantastyczne, juz w ogole nie mam problemu z sianieniem, ladnie sie blyszcza i sa zdrowe. Poza tym ograniczyc suszarke i kompletnie zero (sserio ZERO) prostownicy czy lokowki. Po 1-2 miesiacach powinno byc juz wszystko w porzadku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy rosną przeciętnie 2 cm na miesiąc wiec statystycznie jeśli co miesiąc będzie ścinała 2 cm to będą stały w miejscu(nie będą rosły)... Podcinanie wółosów w żaden sposób nie działa stymulująco na ich porost...ścina sie martwą część a w stymulacji pomoże co najwyżej masaż głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre rady, ja generalnie prostownicy nie używam wogóle,bo mam proste włosy :) ale niestety susze je prawie codziennie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo....
kup "Radical" szampon i odzywke w spray'u w sklepie ziolowym lub aptece (okolo 13 zl. za jedno ale starcza na dlugo) i skrzypovite. tylko na koncowki nakladaj duzo innej ale za to tlustej odzywki.dobra jest tez kuracja wzmacniajaca w ampulkach do wlosow cienkich i delikatnych ze sklonnoscia do wypadania "z apteczki babuni" produkowana przez Joanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A więc
Też mam długie włosy, naturalne blond. I też na drugi dzień są tłuste, więc muszę je myć codziennie, taka ich uroda. Nie muszę jednak podcinać końcówek, rzadko jest to konieczne w moim przypadku. Czego używam? Szampon Ziaji na przetłuszczające się włosy, odżywka w sprayu Gliss Kur i...tabletki Capivit Piękne Włosy, które bardzo polecam :-) To wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz
przesuszone wlosy i skore glowy nawet jesli nie wystepue lupiez. wlosy sa zniszczone a skora stara sie bronic i wytwarza zbyt wiele sebum.pry skorze glowy uzywaj Radical-rzeczywiscie dobry a na koncowki naloz ODROBINEnafty kosmetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie działa
Seboradin z czarną rzepą. Polecam tez tansze szampony z czarna rzepa i pokrzywa - wlosy po umyciu maja byc nieprzyjemne w dotyku i skrzypiace, jesli rozumiesz o co mi chodzi. Te drozsze szmpony zawieraja za duzo skladnikow - w tym silikon, i dlatego Ci sie tak szybko przetluszczaja wlosy. Do tego jakas odzywka, na noc wcieraj w skore glowy jakies wzmacniajace ampulki, a do tego koniecznie jakies tabletki na poprawe kondycji wlosow - zapytaj w aptece. No i trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, bo wszystko zaczyna dzialac po jakis trzech tygodniach... Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziek wam bardzo! wogóle myśle ze to przez pogode! wilgoć i wogóle...i zima to zaczełam suszyć włosy suszarką i dlatego chyba tak sie wysuszyły i zaczeły puszyc sie...o przetłuszczanie to tam kij bede myc codziennie! jak zawsze to robie! ostatnio sama troche końcówki podciełam ale do frzyjera niedługo sie wybiore!! jutro bede robic maseczke z nafty żółtka i olejku to co pamietam to pomagała mi kiedyś! zobazcymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jutro będe robić z nafty jak znajde gdzies olejek to tez dodam kilka kropli i żółtko. od jutra 0 suszarki prostowac nie musze bo mam swoje proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×