Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieregularna

jak dbać o paznokcie i skórki?

Polecane posty

Gość habateks
hmm.... np. new nails, nie tylko odżywka, ale również oliwka. Paznokcie wymagają systematyczności. Bez odpowiedniego podejścia do pielęgnacji po prostu nie da się uzyskać zadowalającego efektu. Bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisieks
Pewnie, że oliwka pomaga, nie od razu, ale po czasie - skórki powinny być całkiem inne, ładne, zdrowe, miłe w dotyku - przynajmniej u mnie tak to wyglądało. Zakładane efekty udało się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kaniks
Pewnie, że odżywka pomaga, sama używam od dawna i tak utrzymuję paznokcie w zdrowiu, a co ciekawe, paznokcie mam ciągle malowane, więc teoretycznie są mocno narażone na wpływ negatywnych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop01
u mnie oczywiście dała radę dobra odżywka, aktualnie większy problem mam z suchymi skórkami, więc ratuję się oliwkami nawilżającymi, ale szczególnie przypadł mi do gustu żel cuticle rehab. jest bardzo gesty,ale to nawet dobrze,bo pozostawia przyjemny film na dlugi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeweelka
Ja raz w miesiącu po prostu odwiedzam manicurzystkę i robię sobie mani hybrydowy efekt mam na długo, a wybieram tylko lakiery mistero milano są najlepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu_migotka
to trochę droga impreza tak latać po kosmetyczkach, ale jeśli możesz sobie na to pozwolić to fajnie :) ja muszę radzić sobie sama, ale teraz jest tyle produktów do manicure, w szczegolności do usuwania czy nawilżania skórek, że nawet taki amator jak ja jest sobie w stanie poradzić w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sama nie potrafisz to najlepiej chodzić do jakiegoś salonu. Jest wiele sposobów pielęgnacji paznokci. Ja np. chodze często do http://www.silvanspa.pl/ na manicure japoński bo rewelacyjnie działa na moje paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głownie mocze dlonie, robie delikatny peeling, pozniej wycinam skorki, a pozniej przechodze do malowania lakierami z Mistero Milano hybrydowymi, schodzi mi sie ok 1h ale ekekt utrzymuje sie ok 3 tygodnie, wszystkie kolezanki przychodza do mnie na takie paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baper
Oliwka new nails. Zęmiękczy skórki, powinna również zapobiegać występowaniu podrażnień. Dzięki temu docelowo paznokcie powinny wyglądać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambotek
Również mogę polecić ten kosmetyk - akurat na moje skórki i paznokcie ma rewelacyjnie pozytywny wpływ, całkowicie je odmienia. Zmiana nastąpiła diametralna, jest po prostu lepiej i tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herksana
Używasz systematycznie odżywek do paznokci to wtedy nie ma takiego ryzyka, aby cokolwiek z nimi było nie tak. Musisz jedynie zadbać o to, co robisz przy pomocy rąk, bez rękawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwitek
New nails ma dobrą oliwkę do paznokci - stosuj systematycznie przez jakiś czas. U mnie dosyć szybko były zauważalne zmiany. Skórki zrobiły się znacznie ładniejsze, nie są już tak suche, a wcale tak dlugo uzyskanie tego nie trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismana
Oliwka pomaga. Musisz tylko systematycznie z tego korzystać. O ile paznokcie/skórki będą odpowiednio zadbane, to docelowo powinny wyglądać jak należy. Żadne cudowne środki nie są ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można chociażby chodzić do kosmetyczki. Ja mam swoją ulubioną w http://maniq.pl/ dziewczyny świetnie się znają na swojej pracy, a dłonie dzięki nim są piękne i wypoczęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korpis
Wzmocnicie odpowiednio paznokcie to efekty na pewno będa widoczne. Pewnie, że od razu paznokcie nie mają prawa być idealne, jednak po czasie zmiana będzie widoczna. Musicie po prostu działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj oliwki z muszelkami new nails - wtedy paznokcie wzmocnisz, ale nie od razu. Tzn. głównie chodzi tutaj o skórki, które powinny się totalnie odmienić, ale nie oczekujcie, że cokolwiek wyjdzie natychmiast. Totalna przemiana przychodzi stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu oliwka i odżywka, bez żadnych cudów. Paznokcie do normalności przywraca się naprawdę bardzo szybko, trzeba tylko umieć racjonalnie do tego podejść - mnie się to udało i to nawet w bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwa z oliwek - najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Dla mnie do skórek najlepsza jest odżywka 18K Gold Sally Hansen - nawilża i zmiękcza skórki i dodatkowo wygładza paznokcie. Na dodatek ma od razu końcówkę do ich odsuwania i jest bardzo wygodna w aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas ta sama odżywka new nails. Paznokcie wymagają stałej pielęgnacji, ale ogólnie dzięki rozsądnemu podejściu naprawdę można wiele zmienić. W dużym skrócie - plytka powinna powrócić do normalności. Nic nie dzieje się natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej maluję paznokcie odżywką Eveline 8w1, ale kosmetyczka do której chodzę na manicure hybrydowy mówi że jest to bardzo agresywna odzywka i że powinnam z niej zrezygnować. Jeśli chodzi o skórki to nie mam z nimi problemu odkąd o moje paznokcie zaczął dbać salon http://jadoreinstytut.com/ . Zawsze po manicure moje dłonie są odżywione przez nakładanie jakiegoś olejku, właśnie muszę się następnym razem dopytać czy można go dostać gdzies w detalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam manicure japoński, który wzmacnia, uszczelnia płytkę paznokci. Wskazany dla osób o łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Ma w sobie składniki mineralne, wit. A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Efekt utrzymuje się przez 2 tyg. Paznokcie są zdrowe, piękne oraz wzmocnione. Do tego oliwka na suche skórki i dłonie wyglądają pięknie. Polecam bardzo Bonzai SPA, tam robią cudowny manicure!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paznokcie zawsze piluje pilniczkiem szklanym, moim zdaniem jest najlepszy. Skórek nie wycinam aby nie odrastaly mocniejszejsz, twardsze. Nie stosuje zadnych tipsow, hybryd, zeli-tylko i wylacznie swoje paznokcie, a lakiery klasyczne, teraz siegam po jeseinne odcienie: stalowa szarosc, szmaragdowa zielen-piekne odcienie tych koloro w swojej ofercie ma marka golden rose, np seria color expert nr 110-przepiekny odcien zieleni. Lakier trwaly, nie odpryskuje, nie smuzy. Cale dlonie smaruje kremem do rak Isana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No warto dbać o całe dłonie. :-). Ja dwa razy w miesiącu robię manicure hybrydowy, a oprócz tego wskazane jest przeprowadzenie liftingu termicznego dłoni który pobudzi produkcję kolagenu w skórze. Kolejnym etapem mogą być zabiegi: Regeneris czy mezoterapia z użyciem koktajli witaminowych i kwasu hialuronowego. Dostarczą one skórze dłoni substancji niezbędnych do odbudowy. Polecam http://estivance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja baaaaardzo dużo na ten temat dowiedziałam się dzięki temu kursowi http://www.beautyextra.pl/szkolenia/kursy-stylizacji-paznokci/kurs-stylizacji-paznokci-masters wiele mówiono o dbaniu o paznokcie, o technikach ich stylizacji, no ogólnie naprawdę jestem gotowa do tego, żeby świetnie poradzić sobie z tym, żeby wyglądały świetnie i były zdrowe. Myślę o kursie zawodowym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×