Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izeczkakakaa

Co sądzicie o nowym portalu szafa.pl?

Polecane posty

Gość izeczkakakaa

Prosze o zapisywanie swoich opinii na temat tego portalu..Chcialam sie bardzo zarejestrowac ,ale w ogole strona nie chce mi sie wlaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izeczkakakaa
jest to strona poswiecona pokazywaniu swojej szafy ...tzn ubrań :) są oceniane przez innych. W dodatku można tam wymieniać i sprzedawać swoje ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony portal. ale polsat pokazał i się zleciała masa, to teraz serwer przeciążony i nie działa:/ a ja czekam żeby ciuszi wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izeczkakakaa
portal nie chce sie wlaczyc poniewaz jest przeciazenie.... za duzo osob chcialo wejsc gdy na polsacie w wiadomosciach mowiono o tej stronie :P ale teraz nastepuje zwiekszenie transferu i wieczorem już ma być wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izeczkakakaa
owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggs
dkugo juz jestes na szafie? udalo ci sie cos znalesc fajnego ? sprzedac kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem od miesiąca. kilka rzeczy sprzedałam. kilkanaście wymieniłam:) nikt mnie nie oszukał. jestem b, zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadssd
a jak to jest z wymiana ? placi sie za koszt wysylki ? nie moge sie doczekac az zacznie dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz o rzecz, która Ci się podoba. jeśli komuś się podoba coś w Twojej szafie to się dogadujecie. i jedyną rzeczą za którą się płaci jest przesyłka:) mja nabyłam masę ciuszków a do wymiany mam w galerii ponad 40;) fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanamiloscia
a rozmiar? wpisujesz w wyszukiwarke czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal ciekawy
można oglądać godzinami. Można też trafić na okazje, ale też zauważylam torebkę atmosphere (nową) kosztującą 100 zl, ktorą na allegro można kupić za 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicuhy nawet fajnie
ale ogólnie to wygląda na jakieś kółeczko wzajemnej adoracji.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy nawet fajnie
* ciuchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monichaa123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva28
czesc:) ja mam tam konto - sprzedaje rzeczy nowe i uzywane z UK (ciuszki, buty, nowa bielizne HEMA) - portal bardzo fajny, darmowy!!! Zapraszma do siebie - moj nick : diva28 (odszukacie mnie na forum "OGLOSZENIA") ZAPISUJCIE SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malilula
portal beznadziejny - rejestracja kosztuje 3zł, ale szkoda nawet tego. Założyłam konto na portalu, aby się powymieniać, bo kupić to mogę w sklepie jak będę chciała. Niestety większość użytkowniczek jest nastawionych na sprzedaż i przez kilka miesięcy obecności tam nic nie udało się wymienić -odpowiedź zawsze jest ta sama "zapraszam do kupna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam sie dowiedziec czy zalozenie konta jest platne jesli tak to ile. I czy za wstawienie jakies rzeczy sie placi oraz czy jest prowizja od sprzedazy. Chcialabym sprzedac kilka rzeczy w bardzo dobrym stanie. Zalkadane byly po 2 - 3 razy. Oto kilka rzeczy moze cos wam sie spodoba http://allegro.pl/hit-sezonu-kamizelka-futrzana-futrzak-74-80-i3117407550.html?source=oo http://allegro.pl/nowy-sweterek-terranova-rozmiar-s-i3116600834.html http://allegro.pl/atmosphere-modna-bokserka-hit-i3111710683.html http://allegro.pl/sliczne-rozowe-spodnie-next-98-i3117094716.html http://allegro.pl/spodenki-w-krate-cropp-rozm-s-i3117278749.html Zapraszam zainteresowanych i proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupocholiczka
czy mógłby ktoś opisać jak się rejestrujesz i czy to płatne .? muszę przekonać tatę do założenia konta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza strona internetowa jaka do tej pory powstala!!!!!!!!!!!!!!!!!! spróbujcie napisać jakis negatywny komentarz odrazu podaja do administracji! mimo ze ma sie racje grorza usunieciem konta!!!żenada!!!!!!!!nie wiem po co sa te niby komentarze skoro nie można napisać to co sie myśli własnie chyba po to to jest prawda okropna strona oszustek pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trzeba płacić za korzystanie z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORAŻKA00000
najagorsza stronka jaka widziałam i na jakiej przez chwile sprzedawalam kupowalam, pobieraja opłaty za wszystko a jak dochodzi do niejasnosci to za nic nie odpowiadaja !!!! uwaga na tej stronie jest raj dla ludzi ktorzy naciagaja innych , zastraszaja, i oszukują i łamia prawo!!!! nie ma żadnych zasad a opłaty od sprzedazy pobieraja 10% uwaga na najbezpieczniejszym portalu czyli allegro opłaty od sprzedazy jest 2% i w razie kłopotu allegro pomaga w wyjasnianiu spraw, oddaje pieniadze za oszustów a na tej stronce nic z takich rzeczy nie ma !!!! jezeli chcesz trafic na jakiegos oszołoma to zapraszam na nia. dlaczego policja jeszcze sie nie zajeła tym co tam sprzedają !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORAŻKA00000
legalne/nielegalne/poplamione/zniszczone/inne niz na zdjeciu ta strona za nic nie odpowiada......prosze uważac żeby nie zostac oszukanym i nie dostac czegos innego co sie widzi na zdjeciach u uzytkowników tego portalu i najlepiej poczytac komentarze zwlaszcza te negatywne to co ludzie tam wyprawiaja to jakas kpina z prawa w polsce !!! jezeli chcesz stracic swoje pieniadze to sie zaloguj na tej stronie, jezeli lubisz ogladac zdjecia to sie zaloguj na szafa.pl, jeżeli lubisz dostac cos innego niz kupiłaś a pozniej sprzedawca cie oczerni ze piszesz bzdury to na 100% szafa jeszcze tobie zablokuje konto poniewaz pomagaja w rozwoju takich osob ktore wysylaja inne rzeczy ale ta strona za nic nie odpowiada !!! uwaga ta strona nie odpowiada za to co sie u niej na portalu dzieje a jedynie ma na celu pobrac oplate za weryfikacje konta ktore mozna np.odsprzedac pozniej komókolwiek bo dane tez mozna tam zmieniac jak sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o___nieeeee
uwaga pobieraja 10% od sprzedazy ale za nic nie odpowiadaja !!!! uwaga rejestracja kosztuje i jej ci napewno nie zwroca poniewaz nazywaja to weryfikacja konta uwaga ta stronka ma wiele kruczków prawnych w jej regulaminie !!!! uwaga na tej stronce latwo stracic pieniadze a wlasciciele dzieki naiwnosci innych neswiadomych uzytkownikow sie bogaca i nie odpowiadaja za nic !!!! uwaga placisz za wszystko w zamian dostajesz nic !!! nie istnieje ochona kupujacych nie istnieje ochrona sprzedajacych prosze przeczytac ich regulamin i sie do niego dostosowac a i tak przekonasz sie że pieniadze za sama rejestracje wyrzuciałaś w błoto jak zostaniesz od razu oszukana !!! polecam tylko odbiór osobisty inaczej prosze liczyc na siebie bo ta strona napewno nie pomoze w likwidacji zaistnialego pozniej problemu a wystarczy przeczytac ich regulamin w ktorym wszystko jest napisane ze za nic nie odpowiadaja !!! celem tej strony jest nabicie konta dla ich madrych tworcow !!!! wymyslili regulamin w ktorym to uzytkownik musi sobie poradzic z problemem a nie oni !!! uwaga !!!! nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra! Jakem mgr -to nie wiem jak tu kupować, jakieś autoryzacje... bzdura! Rezygnuję. Jakiej Pay Pale i inne g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×