Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAFETERIANK26777

SKONCZYLAM PRAWO I ADNIMISTRACJE I NIE MAM PRACY

Polecane posty

Gość ciooootka
odniosłam sie do twojego zwrotu: " Nie przypominam sobie, żebyśmy przechodzili na "ty".", który brzmi jednoznacznie . (Uwaga nie ma zresztą wplywu na temat topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy chodzmy na
"Myślisz, że w dobie globalnego kryzysu finanse są lepszym wyborem?" Tak, bo kryzys najbardziej wali po głowie zawody niepotrzebne na rynku :) Jestem absolwentem bez doświadczenia, a pracy szukałem 2 tyg :) i ciągle jestem zapraszany na rozmowy. Dodam, że studiowałem prywatnie :D No, ale chodzi przecież, żeby mieć dyplom najstarszej uczelni, a jeden kij z czego - muzykologia też dobra :P Finansista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżko to z pracą
Pamiętam ten zwrot:) Niemniej jednak była to jedynie odpowiedź na zaczepkę konkretnej osoby. Tylko i wyłącznie. Finansisto - ja nie pracuję w zawodzie i nigdy nie zamierzałam. Pracuję w branży zbrojeniowej - tu nie ma kryzysów:) I pracy nie zmienię - nawet po skończeniu telekomunikacji, którą studiuję obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżko to z pracą
I nigdy nie zdarzyło mi się szukać pracy dłużej niż tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani muzykolog
co dla Ciebie znaczy dobra praca po muzykologii ? pracujesz na uczelni czy w szkole muzycznej ? ... poza tym szkoda ze nie skończyłas szkoły muzycznej, mam nadzieje ze chociaż odrobinę grasz na jakimś instrumencie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bring me glass of water
Coś się u was zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinf
po informatyce również nie ma pracy... odbyłem nawet staże i nic mogę znaleźć, a staże to taki rok doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×