Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakpostąpić

Eks żona mojego faceta zgłupiała

Polecane posty

Gość Ja tam nie wiem
Myślę, że była tego faceta po prostu nim manipuluje. Jeździ po jego poczuciu winy, że aż strach. Facet stoi w rozkroku i nie wie w którą stronę się odwrócić. Może czas by podjął męską decyzję, jak chłop z jajami i określił się dokładnie czego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze że poszłaś
Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tak mówi prawo
przeciez to standard to co napisales,wiec burzy nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++++++++++++++++++++++
Ten temat był ruszany-wczoraj czy przed....kobieto postaw się w sytuacji tej która zostawiona została............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmella
zgadzam się z Agatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik2006
NIKT NIE WYPOWIEDZIAL SIE NA TEMAT-JAK MOZNA ROZDZIELIC RODZENSTWO.TO NIE PRZEDMIOTY KTORYMI MOZNA SIE PODZIELIC.CZYTAM TO WSZYSTKO I JESTEM W SZOKU.BEZDUSZNE KOBIETKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik2006
SZACUNEK DLA-TAK MÓWI PRAWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik2006
KAŻDY Z NAS MA PRAWO NA NOWO UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE.A EKS PRZEWAŻNIE MAJĄ ZA NIC SWOJEGO BYŁEGO I TRAKTUJĄ GO JAK SWOJĄ WŁASNOŚĆ,POMIATAJĄ NIM ILE WLEZIE-A JAK EKS ZNAJDZIE SOBIE NORMALNĄ OSOBĘ TO NIE MOGĄ PRZESTAĆ SZALEĆ I DOKUCZAĆ MU .JA TO PRZERABIAŁAM I PRZERABIAM CAŁY CZAS OD PONAD 3 LAT.MÓJ MĄŻ TEŻ MA DZIECI A JEGO BYŁA MANIPULUJE NAMI KOSZTEM DZIECI.TO JEST STRASZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
jasne, że rodzeństwa się nie powinno rozdzielać tak jak nie należy laźć w małżeństwo, nikt tu nie zgłupiał te zdarzenia to nastepstwo TWOJEGO QURESTWA droga autorko wiec nie szukaj teraz pomocy tylko do roboty, jesli kochasz rozwodnika to pokochaj też i jego dzieci/dziecko jak jestes taka zaj eb ista to sobie poradzisz o napewno lepiej niż eks. Gdzie napisane jest, że dzieci muszą zostać przy matce tatuś pomógł przy poczęciu. A ty skarbie dzwigaj ten dagaż razem z nim. Myślę, że eks nie zgłupiała tylko ty panikujesz, kto szuka rozwiązania domowych problemów na forum????? Teraz przyzwyczaj się do jeszcze jednej osoby w domu, wydatków, lekarza bo sześciolatek lubi chorować, humorków, prania, dogadzania a i tak wszystko będzie źle bo jesteś tylko macochą. Jak małe dorośnie zacznie ci mówic po imieniu(stara qrwo). Prze je bane masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj kobieto
jak najdalej od faceta ,ktory stawia cie przed faktem dokonanym i decyduje bez ciebie , pewnie jeszcze nie raz tak zrobi jak z nim bedziesz , uciekaj jak najdalej niech sam swoje dzieci wychowuje a nieszuka beplatnej nianki kucharkiitp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajegoexroyumiem
A ja nie rozumiem o co Ty masz pretensje? Nie ładnie , ze Cie o tym nie poinformował, ale skoro związałaś się z osoba która ma dzieci, to musiałaś się liczyć z tym ze będzie on mieć z nimi kontakt, to tak samo jego dziecko jak i jego ex, jego była sama sobie ich nie zrobiła, to normalne ze gdy ona powiedzmy sobie nie radzi to chce pomocy ze strony ojca swoich dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
"""" Jakpostąpić Miesiac temu zamieszkałam z facetem który jest rozwiedziony i ma dwoje dzieci które mieszkały z jego byla żona teraz ona nagle zwariowała i chce zeby jedno z dzieci zamieszkało u niego on oczywiści sie zgodził nie pytając co ja o tym mysle. Co mam robic?""""" Zarówno matka jak i ojciec mają nie tylko prawo ale i obowiązek zajmowania się swoimi dziećmi. Wiążąc się z osobą po przejściach ,ojcem ,powinnaś się z tym liczyć.Jakie są pobudki jej działania ......nie wiesz.Może to troska o dziecko ponieważ sama sobie nie daje rady. Może uważa ,że dziecko bardziej pragnie ojca niż matki. Nie oddała go w obce ręce. Faktem jednak jest ,że ten pan będąc z Tobą powinien to sprawę z Tobą skonsultować. I albo Ty się na to godzisz albo nie. Wtedy wy decydujecie o sobie......jesteście razem lub się rozstajecie. Godząc się na pozostanie w tym związku musisz liczyć się z nowymi obowiązkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekaweeeeee widzenie
Jak facet zostawia dzieci , to dziwka pochwala. A jak kobieta postanawia zająć się jednym dzieckiem, a drogie powierzyć ojcu, to dziwka się burzy. Ba, dziwka jeszcze pisze, że matka ma płacić na utrzymanie tego dziecka. Hahaha. Utrzymywać jedno i płacić na drogie. Dziwko, zawsze możesz poszukać wolnego faceta. Ale ty jestes dziwka, więc dmucha ciebie cudzy mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik2006
NIE BEDE SIE WYPOWIADALA WIECEJ GDYZ NIE BEDE SIĘ ZNIŻAĆ DO POZIOMU MOJEGO PRZEDMÓWCY-BAŁWANA.A POZA TYM WYRAZ NA K.. INACZEJ SIĘ PISZE Z TEGO CO MI WIADOMO.BŁĄD?CZY TEŻ STRACH PRZED WYKASOWANIEM TWOJEJ TWÓRCZEJ I JAKŻE POUCZAJĄCEJ WYPOWIEDZI?SZKODA PRĄDU NA CIEBIE KRETYNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handy b
1) facet nie uzgodnił zmian z tobą (moim zdaniem to jest nieodpowiedzialne, w końcu jesteście partnerami w życiu) 2) nie rozumiem rozdzielania dzieci, to będzie dla nich koszmar, ja rozumiem gdyby dwójka się wprowadziła, ale taka segregacja? 3) ex manipuluje swoim byłym i tobą, sądzi, że szybko znudzi ci się życie z dodatkowym obowiązkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kasienki
Posluchaj. Skoro już zostałaś partnerką faceta, który ma dzieci, to przecież jasne, że on ma jakieś obowiązki w stosunku do nich. Może ci się to podobać albo nie, masz jedyne wyjście - odejść. Bo dzieci powinny być dla każdego rodzica ważniejsze niż kolejni partnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze..drugie....i...
Po pierwsze ...nic nie wskazuje na to że jesteś PARTNERKĄ tego faceta...bo co ma o tym świadczyć?...to że od miesiąca z nim mieszkasz?....to tylko świadczy że macie jakiś tymczasowy układ seksualny bo pewnie nie platoniczny...wątpię abyś uzgodniła z nim partnerstwo i ścisłe wspólne zasady...raczej masz swoje wyobrażenia waszego układu niekoniecznie kompatybilne z wyobrażeniami tego faceta Po drugie...to wiedziałaś że facet ma dzieci , więc oczywistym jest że dzieci są z rodzicem swoim (lub z obojgiem)....ten facet nie krył przed tobą swego ojcostwa i oczywistym jest że nie musi z tobą uzgadniać swego ojcostwa i tego co z ojcostwa wynika....wiedziałaś w co idziesz...tak wygląda ojcostwo Po trzecie...facet z dziećmi to jest RAZEM a nie osobno ...więc jak motasz się z ojcem to również z jego dziećmi...i nie ma inaczej, jak ci nie odpowiada ojcostwo faceta to poszukaj sobie kawalera bez zobowiązań Po czwarte.....niejeden układ seksualny z rozwodnikiem a nawet małżeństwo z rozwodnikiem....rozwala się przez obowiązki ojca wobec dzieci i finanse jakie on ponosi na swoje dzieci.takie związki są trudne ze swej istoty i nie są sielanką , wymagają wiele kompromisów i poświęcenia..........trzeba wiedzieć w co się wchodzi i godzić się na te trudności,...albo się rozstać Po piąte....taki facet zawsze jest jakoś emocjonalnie związany z tamtą żoną z którą nawet ma dzieci co tez wiąże...taki związek z rozwodnikiem jest jednocześnie jakby we troje w jednej sypialni...niby była jest osobno ale w facecie jest dla niej miejsce, nawet jak to on ukrywa i mówi inaczej...to trudno z tym się żyje Po szóste i....... po n-te ...(sama się dowiesz w swoim czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie. Pogmatwane
Związałąś się z rozwodnikiem który ma na wychowaniu dzieci-nie rozumiem więc w czym widzisz problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakpostąpić
ide zrobić loda temu chłpczykowi (jego synkowi) może nie będzie już płakał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×