Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubus18sa

mija kobieta nie pozwala mi sie dotknac

Polecane posty

Gość kubus18sa

witam wszystkich mam taki problem co mam zrocic moja kobieta jest po kilku zwiazkach a teraz gdy jets ze mna nie pozwala mi sie dotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dotykac
To nie Twoja kobieta. Traktuje Cie jak obcego. Wiec nie dotykaj, nie gadaj, i olej, bo nie jest wiele warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pastwisz sie nad nia psychicznie lub fizycznie? Moze jestes ordynarny? Moze jesteś wredny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2009 o 19:36, Gość Nie dotykac napisał:

To nie Twoja kobieta. Traktuje Cie jak obcego. Wiec nie dotykaj, nie gadaj, i olej, bo nie jest wiele warta

Ha ha ha. Mądrala! 

A może przestań być taki napastliwy, tylko macać by się chciało! Jak dziewczyna jest przekonana, ze tylko tego od niej chcesz to serio myślisz, że da się dotykać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy jesteście puste. Odpisujecie na jego pytanie jak ...y. Kolega ma rację. Skoro nie daje się nawet dotknąć, to jest dla Ciebie obcą osobą. A jeśli daje się dotknąć bo masz kasę, to jest zwykłą ...ą. Pozdrowienia dla wszystkich Panienek co myślą, że świat kręci się przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
Dnia 26.01.2009 o 06:35, Gość kubus18sa napisał:

witam wszystkich mam taki problem co mam zrocic moja kobieta jest po kilku zwiazkach a teraz gdy jets ze mna nie pozwala mi sie dotykac

Zdefiniuj na czym polega twoje dotykanie. Nie pozawala sie dotykac wogole np. trzymac za reke czy chodzi o dotykanie sie w miejsca zwane popularnie "intymnymi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×