Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pomożeeeeeeee kto wie

domowe sposoby sprawdzenia czy nie sączą się wody płodowe

Polecane posty

Gość kto pomożeeeeeeee kto wie

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooot
A jakie niby miałyby to być sposoby??? Jak zaczynasz mieć mokro w majtach, a wiesz, że się nie posikałaś, to możesz podejrzewać sączenie się wód! Jeśli zaczyna się to powtarzać i ilość wilgoci zwiększa się, to wiadomo, że mogą być to właśnie sączące się wody. Jakim niby innym sposobem to sprawdzić??? Przecież nie wsadzisz sobie w pitkę latarki, kamery i jakiejś łychy, żeby przyjrzeć się z bliska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece są takie wkładki- koszt ok 50 zł..juz dobrze nie pamietam ale wkładasz jak wkładke i chodzisz z tym iles czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooot
Nie każda ma wydzielinę w ciąży, ja podczas pierwszej ciąży byłam aż za bardzo sucha, a w drugiej miałam nieznaczną wydzielinę. To nie reguła, że zwiększa się ilość śluzu. Ja wiem tylko, że jeśli nagle wydzieliny robi się więcej i jest ona wodnista, bez określonego zapachu, to można podejrzewać sączenie się wód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem na 100 % , bo mi się włśnie sączyły z 3 dni przed porodem . W ciągu dnia normalna wydzielina , a po nocy cała podpaska przemoczona. Mi gin wytłumaczył że w ciągu dnia ( pozycja stojąca) dziecko działa jak korek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppupupppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze kurcze
ja jestem w 38 tygodniu szyjka sie skraca tez mam znacznie wiecej wydzieliny majtki sa lekko mokre ale jest ona raczej bialawa a nie bezbarwna chodz ostatnio wlasnie tak wygladala bo mialam czarne majtki wiec pewnie na bialych byla by bezbarwna sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody są bezbarwne i wodniste
wydzielina jest gęsta i moze być żółtawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_lanka
wyciekwodplodowych.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×