Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marczello85

SZUKAM KOCHANKI..... !!!

Polecane posty

Gość marczello85

Jestem 24 letnim facetem z lubuskiego i mam kogos.... jednak mam straszna ochote na jakas niewiarygodna przygode z jakas zmyslowa kobieta.... Nie chce isc do burdelu bo to by nie bylo w moim stylu, choc moge zaplacic jak juz bedzie taka potrzeba choc wolalbym piescic kobiete bo ona tego chciala. laseczki z dyskotek tez juz mnie zbytnio nie bawia.... takiej formy szykania partnerki na dzielenie sie rozkosza jeszcze nie stosowalem, choc moze byc Ciekawie.... wszystkie chetne panie prosze by sie odezwaly ;) C ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byly fajne czasy
a do czego ci ten garb?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok idę na to
odstąpię Ci moją laskę, powiem jak ją omotać... a jest niesamowita w łóżku... ale Ty odstąpisz mi swoją na jakieś 3 miesiące...ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spis tematow preferencje
­­­­­­­­­­­ musisz byc nieziemsko atrakcyjny skoro tylko burdel ci zostaje i ogloszenia w necie :O dziekuj Bogu ze wogole jakas cie chciala i nie wydziwiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rulllezzzzzz
Goń się zwiśniaczony baranie!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam juz nie badzcie tacy
swietoje*liwi :P na wszystko w zyciu jest czas i pora faceci w twoim wieku sa super! kilka miechow temu bzykalam sie z takim i bylo ekstra, potem ja nei mialam czasu on tez, ale od wiosny wiele sie zmieni.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty będziesz płonąć na sąsiednim stosie, zdziro ruro szmato! :) ps - mam nadzieję, że złapiesz jakiegoś trypra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczello85
panowie nie badzcie zazdrosni... i nauczcie sie interpretowac czyjas pisownie... co do swojej urody nie mam zadnych apsolutnie zadnych zastrzezen.... moje zycie erotuczne jest bardzo bujne.... tak bujne ze szukam czegos nowego , czego jeszcze nie prubowalem.... w burdelu nigdy nie bylem i raczej nie bede musial isc... naucz sie czytac hehehe :) zreszta to jest post do pan a nie do was BARANY wiec WYPAD :) Nie wiem po co tu wogule wchodzicie... jestescie gejami??? Chetne Panie dalej zapraszam do udzielania sie a panom juz PODZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczello85
oczywiście może być też jak najbardziej dorodny pat typu bears, taki po 40-tce ale bym go kochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczello85
Po chuj sie wpierdalasz.... Baranie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego ci zazdrościć desperacie? tego, że nikt cię nie chce i szukasz równie zdesperowanej dziury na debilnym forum? :D żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
...marczello...:((( jak mozesz byc z kims i perfidnie chciec tą osobe zdradzić...to jest juz szczyt chamstwa...:)) Chcesz przygód to zerwij z dziewczyną(jeśli to nie zona) i wtedy szukaj wrazeń...postaw sie na jej miejscu...!!!!Nie bądz samolubny.....!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie małe ps - zamiast za ruchanie to się weź za naukę kretynie, bo jak na razie to pokazujesz wyraźnie, że w twoim przypadku edukacja poniosła sromotną klęskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
Juz sie nie czepiajmy pisowni itp...:)) Niech sie chłopak zastanowi nad swoim życiem ...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak się można nie czepiać??? robienie błędów w takich ilościach świadczy o tym, że piszący cierpi co najmniej na kretynizm, a według naszego prawa uprawianie seksu z osobami upośledzonymi jest niedozwolone bez wyraźnej zgody odpowiednich organów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczello85
bawicie mnie hehehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
NIE KOCHASZ SWOJEJ PARTNERKI?? CHCESZ JĄ ZDRADZIDZ...!! SZUKASZ ZMYSŁOWEJ PRZYGODY TO PO CO Z NIA JESTES???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
Ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
western? raczej dramat taka smutna opowieść o biednym chłopcu z małego miasteczka gdzieś w podkarpackim, który nabawił się bolesnego odcisku na kciuku od częstego męczenia prącia, a który to odcisk strasznie utrudniał mu życie, gdyż negatywnie wpływał na możliwość pracy przy produkcji węgla drzewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
nie mozesz poprostu zakonczyc aktualnego zwiazku i szukać przygód..??? Czy podnieca cie taki chory układ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
wiem,wiem...:)) Ale zawsze mozna spróbować kogos nawrócić...hehe...:)) Za dużo na tym świecie takich mężczyzn...!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki pan
macie rację,zjedzcie chłopaka :0 moherowe berety muszą trzymać się razem:) ruuuuulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka 13334
Wiecie co. Czy w dzisiejszym świecie nie istnieją takie słowa jak WIERNOŚC,LOJALNOŚC I MIŁOŚC. ?? Wszyscy faceci są tacy? ! żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-takowa
mARCZELLO SZUKAŁ SZCZEŚCIA A ZNALAZŁ TYLKO POGARDE...:!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×