Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
graminis

waga wózka dziecięcego...

Polecane posty

ile powinien ważyć przyzwoity wózek? czy 15kg to zbyt dużo? chodzi mi o wóżek wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie za duzo. Moj wazy 11 kg i mam problem po schodach z dzieckiem w srodku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wazy kolo 15 i nigdy bym go nie kupila ale to byl jedyny w miare wozek z dobrym dla mojej windy rozstawem kol - inne sie nie miescily ja mam 1 pietro bez windy do wniesienia wozka i czasami mialam dosc - dziecko 12 kg plus wozek kupilam sobie mniejsza spacerowke do szybkich spacerow i na zakupy - wazy kolo 5kg a kosztowala mnie niewiele ponad 100 - wiec jak nie ma tatusia a ja wychodze to biore lzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 10 kg
Powyżej to dla Pudziana. Mój ważył 10 kg i było mi cholernie ciężko, mój obecny waży 4 kg i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno odpowiedzieć miałam jeden wózek co ważył 18kg ale miał ogromne koła i mogłam go schodek po schodku wciągnąć na 3 piętro... i miałam spacerówkę coś koło 5 kg ale na mniejszych kołach (choć jak na spacerówke to i tak sporych) ale tego wózka nie umiałam ani wciągać ani wnieść z dzieckiem w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek Emma plus od Lionelo i nie narzekam. Znalazłam go na ich oficjalnej stronie -http://lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka. Sama marka jest ogólnie dość chwalona, swoje biura obsługi mają w Holandii ale też w Polsce. Szybka dostawa, dobry kontakt, wózek bez jakiś skaz, nowy, sprawny, dobrze zabezpieczony przy transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To x-lander x-cite jest jeszcze lżejszy bo stelaż z gondolą x-priam light waży ok 10,5 kg a z siedziskiem spacerowym 10,4 kg a więc naprawdę niedużo, a składa się go dosłownie jedną ręką i co ważne jest to wózek bardzo zwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×