Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depesza15

KTO LUBI DEPECHE MODE -wspomnienia depeszki

Polecane posty

Gość depeche15
lalunia on nie zrozumie wszak kobiety zawsze byly bardziej wyrafinowane w gustach erotycznych , tak czy nie? :P Wredniak, jeszcze raz udowadniasz brak manier poprzez pytanie damy (czyt.mnie) o wiek. Do lalunia: a ciebie interesuje tylko koncert w polsce czy w ogole? Bo mi to wszystko kolega zamawia ktory tez tam jedzie na ten koncert w londynie i mnie tam zawozi razem z paroma innymi depeszami. moge sie go spytac jak chcesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Chętnie bym do londynu pojechała , nawet mam tam rodzinę , ale niestety mogę tylko w Polsce . Dziękuję Ci za propozycję . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Uwielbiam Depeche Mode i super ,ze jedziesz . Pamiętam kiedy zaczynali koncerty w latach 80-tych ,,, Ten zespół przetrwał i przetrwa , bo jest wyjątkowy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam juz bilet
jeszcze gdzieś w sieci znajdziesz bilety na koncert w polsce, fakt ze drogo ale chyba warto, raz nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depeche15
REACH OUT AND TOUCH DAVE :P nie ma sprawy, jak jakies pytania o depeche , zawsze do mnie :) I tak, nigdy nie bylo nia ma i nie bedzie drugiego takiego zespolu jak oni. Niepodrabialni. A od kiedy zaczeliscie ich sluchac ? Od jakiej piosenki? Kiedy zdaliscie soboie sprawe ze to jest to, co kochacie? Jakies szczegolne wspomnienia zwiazane z depeche? Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słucham Policy of truth ;), kiedyś to był dopiero szał na punkcie depeszów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depeche15
A ja Precious :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie ubezpiecZyć
a ja somebody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wspomnień.. upajam sie nimi w samotności.. a wlasciwie nim - głosem Dave\'a ahhh :) i cudem wyciagnełam znajomych na koncert - ten majowy w Wawce.. i moze sie uda jeszcze kogoś wyciągnąć i poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
,,,Dreaming of Me,,, Zgadza sie ,że nie ma takiego drugiego zespołu .Naśladowcy nie mają szans,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA poznalam depeche mode calkiem nie tak dawno moze jakiez dwa lata temu i musze przyznac ze glos vokalisty jest bardzo uwodzicielski w jakis dziwny sposob,moje faworyty to glownie - stangelove,personal jesus,stripped,policy of truth,world in my eyes......to moze glownie dlatego ze mam ich skladanke ale jeszcze nie mam zaliczonych ich wszystkich albumow. Niestety taki jest swiat muzyczny dzisiejszy ,naprawde dobre zespoly ida w tyl a takie wypadki i poczwary jak np.doda ciesza sie slawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy raz słyszę żeby
ktoś mówił, iż DM "idzie w tył" :D Mylisz różne rodzaje 'Istnienia scenicznego"; DM - muzyka komercyjna; Doda - indywidualność medialna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie DM to muzyka ponadczasowa nie jakas komercja choc przyznam ze nie kazdy utwór mi odpowiada a nawet wiekszosc ciezko sie slucha ale jest pare takich piosenek ktore jeszcze wiele lat beda sluchane . pozdrowienia dla wszystkich Fanow ,Fenek DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRUDNO DODE NAZWAC INDYWIDUALNOSCIA SZCZERZE MOWIAC,DLA MNIE SILICONOWA LALA NIE REPREZENTUJE ZADNEJ INDYWIDUALOSCI A ZWLASZCZA W MUZYCE MAM NA MYSLI ZE PRAWDZIWE ZESPOLY NIE SA OFICIALNIE TAK DOCENIANE JAK POWINNY BYC XXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depeszka
Sea of sin, swietny kawalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe lura
Oh, Lilian Look what youve done. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurossssawa
ja slucham DM od 21 lat :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super moze sie kiedys zgramy i pojedziem gdzies na jakis koncet bo juz w polsce kilka bylo ale ja licze ze we wrocku cos bedzie w koncu stadiony buduja/wybudowali:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe lura
Youve stripped my heart :D kocham DM, kocham tą piosenke - mam z DM i tą piosenką zwiazane boskie wspomnienia - ekstra czas w moim zyciu, super sex z pewnym D. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe lura
dido czemu nie w tym ? jest w zakladce "zycie erotyczne" akurat dla mnie DM tak sie kojarzy :D dobra juz nic nie mowie ! ale na mojej buzi pojawił sie juz usmieszek a na youtubie leci lilian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe lura
to kolejny wers lilian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×