Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszana jest

Boję się że stracę pracę

Polecane posty

Gość Mam takie małe pytanko
Mój Boże!!!! Naciągnąć!!! Na 30 zł!!!!!! Weź dziewczynko mnie nie osłabiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Ponad wszystko, ja przynajmniej zaproponowałem jakieś konkretne rozwiązanie. Może ono komuś się podobać bądź nie. A co, qrwa wy, wielcy znawcy zagadnień naciągania, zaproponowaliście, by pomóc tej lasce? Piszecie różne gówna zamiast zaproponować cokolwiek konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak ostro
ale sie wkurzyłeś. widac prawda w oczy kole . lepiej niż nie proponowac niż proponowac coś nieuczciwego . twoje zdenerwowanie świadczy tylko o celnosci użytych tu argumentów. przyłapany na manipulacji obrażasz innych. fakt jest faktem nie pobiera sie opłat za pośrednictwo w szukaniu pracy a ze zdania jakie użyłes wynika że chcesz kase za takowe. albo nie umiesz precyzyjnie sie wyrażac albo celowo przeinaczasz . a to jak sie odnosisz do nas w sytuacji kiedy nie idzie po twojej myśli pokazuje jaki z ciebie pomocny czlowiek , masz w głebokiej pogardzie innych ludzi , chcesz tylko zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak ostro
"Ponad wszystko, ja przynajmniej zaproponowałem jakieś konkretne rozwiązanie" ponad co? ponad argument że wbrew prawu coś proponujesz? nie uciekaj od odpowiedzialności za swoje słowa i czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Powiedzialem chyba już - skoro myślisz, że moim celem były twoje 30 zł, to zatrzymaj je wraz z problemem, który mogłaś rozwiązać jakbyś nie pluła w pomocną dłoń. Powiedziałem też, że nie pracuję w żadnej agencji i nie mam żadnego zysku z tego, czy ktoś z niej skorzysta czy nie. Odwalcie się ode mnie. I wogóle, nie znoszę i nie rozumiem ludzi, co gotowi się udusić za złotówkę. Nawet jak ta złotówka może dać im o wiele więcej. Dusigrosze z was ponadprzeciętne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też się
boję... zawaliłem robotę na ok 400 tys , szef sie wkurzy raczej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka antresolka nerwosolka
he he te argumenty o dusigroszach ... tupanie nóżkami zły że nie skasuje 30zł. to po co piszesz o agencji która szuka pracy za 30 zł. czyje to słowa? weź se jescze raz przeczytaj swoje własne zdanie . tyle w temacie . bez odbioru . pomocna dłoń he he czujesz sie zraniony? PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Jak jesteś tępa, to lepiej się nie odzywaj, bo tylko kompromitujesz się. Napisałem o agencji, ale nie napisałem, że tam pracuję i znajdę ci pracę. Jak masz pustkę w głowie, to nie pokazuj tego nikomu. Lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka antresolka nerwosolka
he he argument iście w twoim stylu , piszesz agencja poszuka pracy za 30 zł a ja nie mowie że ty tam pracujesz. skonczyły sie argumenty i uciekasz w inwektywy ( dla objasnienia wyjaśnie jest to inaczej obelga gdybyś nie wiedział ). oj celnie cie utrafiłem . zdemaskowanie boli nie? trzeba z rozmówcy głupka zrobic by uciec od niewygodnych tematów. ja nigdzie nie pisze że pracujesz w agencji. ty lepiej zastanów sie nad swoim sumieniem bo na stare lata cie zeżre za tą bute, arogancje i nieuczciwośc. a inteligencji tobie nie odmawiam jednak ty mnie robisz za debila bo tak ci wygodnie rozmowe ustawic . na tym poziomie gadaj se sam ze sobą . WIELE SZCZEŚcia W NOWYM ROKU . dobranoc ps. a teraz masz pełne pole do popisu napisz jaki to ja niekumaty jestem. tak ładnie sie nam tutaj zaprezentowałes więc dalej hulaj dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhbvjhbkljnlkg
Mam takie małe pytanko A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła? zdanie jakie jest każdy widzi. sam nie rozumiesz co mówisz? a wiesz że takie naciąganie jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie małe pytanko A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła? Jeżeli ta agencja jest rzeczywiście soolidna, podaj jej nazwę, adres i stronę internetową, a my sprawdzimy opinie o niej. Oczywiście, jeżeli nie znajduje pracy w ciągu miesiąca, nie nadaje się do niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
I z czego ty niby mnie zdemaskowałeś? Że niby co? Może wyjaśnisz, bo z twojego pierdzielenia nic nie wynika. Zapytałem babę, czy jest w stanie zapłacić za określoną pomoc. Wyjechała do mnie z pyskiem to powiedziałem żeby wsadziła sobie do ... ucha i swoje problemy i swoje 30 zł. I w czym tu ma być moje maskowanie z którego ty mnie "zdemaskowałeś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhbvjhbkljnlkg
"A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła?" odpowiedz na pytanie co wynika z tego powyższego zdania . bo każdy je zrozumie tak że za poszukanie pracy bezrobotnemu bierzesz kase . znasz polskie prawo? ps. jak jestes taki miły pomocny wujek to wyrażaj sie z szacunkiem o innych może co? większośc twoich postów to ucieczka w obrażanie . zdemaskowanie? że nie motrafisz wyjaśnic dlaczego piszesz coś i świadomie przeinaczasz , nadużywasz określeń słow za którymi kryje sie zupełnie co innego. sugerujesz że komuś pomoże agencja w szukaniu pracy a potem wyjeżdzasz z osobistym assisstance co niewiele ma wspólnego z pośrednictwem w szukaniu pracy tylko ze zwykłym MLM. ale wprost tego nie napiszesz i dobrze wiesz dlaczego. DIAGNOZA: 1. wierzysz we własne kłamstwa - polecam psychiatre 2. nie wierzysz w nie ale celowo kłamiesz - polecam różaniec i pokute 3. masz tak wyprany mózg że nie wiesz co gadasz niestety nie tyczy sie ciebie opcja że jesteś zdrowy i uczciwy . przykro mi .... zejdę na chwilę na twój nędzny poziomik i powiem ci tak: żal mi cie bo na twoim miejscu nie wytrzyałbym sam ze sobą ... JESLI 10 OSÓB MÓWI CI ŻE MASZ OGON LEPIEJ OBEJRZ SIĘ ZA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Mój Boże! Dlaczego ty to widzisz i nie grzmisz?????? Czemu pozwalasz takiej głupocie istnieć w tym kraju? Powiedz mi mądralu - od kiedy to osobisty assistance i MLM są pojęciami tożsamymi? Czy ty wogóle wiesz, co to assistance? I co to MLM jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 technik wiadomo kogo
1. zaproponowac coś co wydaje sie czymś innym niż jest w rzeczywistości , ubrac w gładkie słowka , przykryc chęcią niesienia pomocy 2. jak kto skrytykuje odwrócic kota ogonem , przemilczec niewygodne pytania 3. zrobic debila z rozmówcy skoro nie chce pomocy 4. brnąc w swoją wersje chocby swiat sie walił : najważniejsze - nie przyznac sie do manipulacji i kłamstwa 5. w każdym temacie o bezrobociu wcisnąc swoje żałośne 5 groszy najlepiej pod innym nickiem niż wcześniej 6. stosowac anglojęzyczne terminy dla podkreslenia profesjonalizmu oferty 7. obrazic i zwymyślac komuś kto zbyt dociekliwy i ośmielił się poddac w wątpliwośc super oferte współpracy 8. byc miłym jak śliskie gówno kiedy trzeba zwerbowac do współpracy 9. proponowac komu popadnie w końcu 30zł na ziemi nie leży 10. nie miec wiekszych skrupułów w koncu świat to dżungla i liczy sie tylko kto kogo szybciej nabije w butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Poczytaj głupolku o assistance choćby tu - http://www.mondial-assistance.pl. Chcesz może też link, gdzie ci niedouczonemu wytłumaczą, co to jest MLM? Czy sam potrafisz skorzystać z Google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 technik wiadomo kogo
"Powiedz mi mądralu - od kiedy to osobisty assistance i MLM są pojęciami tożsamymi? Czy ty wogóle wiesz, co to assistance? I co to MLM jest?" ODPOWIEDŹ: nie musze wiedziec dokładnie wiem tylko że zaproponowałes coś co jest zakazane polskim prawem. TO WCIĄŻ NIE ZMIENIA PODSTAWOWEGO PROBLEMU . ZDANIA JAKIE SFORMUŁOWAŁEŚ NA POCZĄTKU O POSREDNICTWIE W SZUKANIU PRACY ZA 30ZŁ. SKORO WYGODNIE CI OBRAŻAC A NIE UMIESZ ODPOWIEDZIEC NA PROSTE PYTANIE TO JUŻ TWÓJ PROBLEM . ANI RAZU NIE WYTŁUMACZYŁES SIE Z TEGO ZDANIA BO DOBRZE . TWÓJ POZIOM AGRESJI SIĘ ZWIĘKSZA , TO POKAZUJE ŻE DAWNO JUŻ SKOŃCZYŁY CI SIE ARGUMENTY , JESTEM GŁUPOTĄ? CZŁOWIEKU NAWET NIE WIESZ Z KIM PISZESZ AKURAT INTELIGENCJI MI NIE BRAKUJE.ARGUMENT WĄTPLIWEJ URODY ALE SPOKO ZNIOSE JAKOŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 technik wiadomo kogo
"A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła?" WYJAŚNIJ O CO CHODZI W TYM ZDANIU . AHA JESZCZE JEDNO - WYPISZ WYMALUJ ZACHOWUJESZ SIE TAK JAK TO OPISANE W TYCH 10 PUNKTACH . OBRAŻANIE , ROBIENIE DEBILA Z ROZMÓWCY .... MÓJ BOŻE KTO CIE RUSKU WPUŚCIŁ DO TEGO KRAJU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Niema co, ładne teorie potrafisz układać! Ale nie zauważyłeś, że nie proponuję żadnej pracy czy jakiegoś tam uczestnictwa w czymkolwiek. A wieć twoja teoria to tylko twór niezbyt zdrowego umysłu. Przeczysz, że uznałem cię za głupka, ale jak można uznać za normalnego kogoś, kto w podpowiedzi dotyczącej znalezienia w razie czego pracy znalazł jakiś spisek, naciąganie na 30 zł i tomu podobne pierdoły? To się kwalifikuje na paranoję? Leki ci się skończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 technik wiadomo kogo
oj oj który raz ten argument można przeczytac ... teraz robisz ze mnie niezdrowego na umyśle? niech ci bedzie , żal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
A ty co, mongoł jesteś, że mnie za ruska bierzesz? Weź się zapisz do swego psychiatry na konsultację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Raczej żal ci dupę ściska, że skompromitowałeś się i teraz nie znajdujesz sposobu, jak w tym resztki twarzy zachować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 technik wiadomo kogo
"A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła?" wyjaśnij o co chodzi w tym zdaniu . każdy inteligentny zrozumie to jednoznacznie : branie kasy za pomoc w szukaniu pracy . zakazane zreszta w Polsce . NIE MOGE SIE DOPROSIC ABYŚ WYJAŚNIŁ TO TYLKO KOLEJNY DOWÓD TWOJEJ NIEUCZCIWOŚCI. FARYZEUSZ JESTES I TYLE . ZAWSZE POWIESZ NA PRZEKÓR . PRZEINACZYSZ I W DODATKU MYŚLISZ ŻEŚ TAKI ERUDYTA I INTELIGENT .... ŻAL TYŁEK ŚCISKA CHŁOPIE . BEZ URAZY ALE NAPRAWDE MI CIEBIE ŻAL. SPADAM Z TEMATU . OSTATNIE ZDANIE ZOSTAWIAM TOBIE. DO KIEDYŚ. MIMO WSZYSTKO CIE LUBIE. PAPA DOBRANOC ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Dla słabokumatych wyjaśniam. Zdanie - "A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła?" oznacza, że kosztem 30 zł miesięcznie można mieć między innymi usługę, polegającą na pomocy w poszukiwaniu pracy bądź założenia własnej DG. Czy to jest aż tak trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Moim zdaniem najgorszą rzeczą na świecie jest głupota wsparta ambicją. Bo jej posiadacz ma święte przekonanie, że jego głupota jest szczytem inteligencji i jeśli ktokolwiek to zaneguje, to jest złodziejem i naciągaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 technik wiadomo kogo
to teraz odpowiedz na takie pytanie : czy wiesz że jakiekolwiek pobieranie opłat od osoby bezrobotnej w celu szukania jej pracy jest w Polsce zabronione? wyjątkowa szumowina może zarzucac komuś że nie rozumie twojego zdania , cała dyskusja nie dowodzi mojego braku zrozumienia tylko tego że proponujesz coś prawnie zakazanego tj. obieranie opłat od bezrobotnego za szukanie mu pracy . i nie pisz niekumaty bo to sie robi nudne już , świadczy to o wyjątkowo podłym charakterze jaki masz ale takie argumenty nic nie wnoszą do tematu. jeśli jestem głupkiem to kim zatem ty jestes? lepiej nie sprawdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest właśnie
Obecnie w Polsce znowelizowana ustawa bodajze \"o zatrudnieniu i przeciwdzialaniu bezrobociu\" zdecydowanie wyklucza mozliwosc pobierania oplat od osob poszukujacych pracy. Przed nowelizacja taki zakaz rowniez istnial, ale dotyczyl on wylacznie formy zatrudnienia w ramach umowy o prace, a- dopuszczal mozliwosc pobierania oplat za posrednnictwo przy znalezieniu pracy w ramach np. umowy-zlecenia (poniewaz umowa-zlecenie nie jest w mysl obowiazujacego kodeku pracy nawiazaniem stosunu pracy - te sprawy reguluje kodeks cywilny). Obecna ustawa ma zapis ktory zabrania pobierania oplat od osob poszukujacych jakiejkolwiek pracy zarobkowej. Jezeli sa w Polsce jakies firmy ktore aktualnie pobieraja oplaty od osob poszukujacych pracy - to robia to nielegalnie, wzglednie znalazly jakas \"furtke\" w ustawie... Oczywiscie - nadal mozna pobierac oplaty od osob poszukujacych pracownikow (pamietajmy jednak, ze zeby otworzyc posrednictwo pracy potrzebne sa niezbedne zezwolenia z ministerstwa, sam wpis do ewidencji dzialanosci gospodarczej nie wystarczy). Nieco inaczej jest przy pobieraniu oplat za posrednictwo przy zalatwianiu pracy za granica - tu teoretycznie firma moze zadac od poszukujacego pracy zwrotu kosztow (ale tylko kosztow) jakie poniosla, czyli np. oplat za bilet lotniczy czy rezerwacje hotelu/wynajecie mieszkania. Innego rodzaju oplaty sa teoretycznie niedopuszczalne. W praktyce - firmy to obchodza w najrozniejszy sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfbvhbfhvfbb
"oznacza, że kosztem 30 zł miesięcznie można mieć między innymi usługę, polegającą na pomocy w poszukiwaniu pracy bądź założenia własnej DG" przyznał sie a potem zwiał he he TO ZAMYKA TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
między innymi? a co poza tym? po pierwsze nie podoba mi się że minęło pół dnia, a Ty nadal siedzisz na moim topiku, który de facto nie jest o jakiś durnych agencjach. Widać nie możesz przeżyć porażki i na siłę chcesz udowodnić,że masz rację. po drugie -jeśli już musisz wpieprzać się do tego topiku..... Sorry gościu ale to wszystko nie trzyma się kupy. PRzeczytaj jeszcze raz, a jak dalej nie zrozumiesz, to jeszcze raz i jeszcze raz...... Otóż: nie wyskoczyłam do CIebie od razu z gębą, jak to ująłeś. Przedstawiłam CI swoje wątpliwości. Mówiłeś o półtora roku czyli 540 zł chcesz ode mnie zainkasować. Gdy się spytałam o konkrety zaczęłeś sięf ochować i stwierdzać, że nie jestem dla CIebie partnerem do dyskusji. to jest tak żałosne, wiesz żal mi CIebie....popatrz, nie masz NIKOGO kto by CIę poparł, człowieku.....halo! opamietaj się. Ktoś dobrze napisał - podaj linka do swojej agencji? NApisz dokładnie o co chodzi. Proponujesz tu jakieś zajebiste coś,ale w sumie nie wiadomo co to jest. I tweirdzisz że to skandal, że nikt nie chce kupić kota w worku. Że od razu każdy CI krzyczy, że to nie zgodne z prawem, oszustwo, idiotyzm. Nie wiesz jakie są prawa rynku? Trzeba klienta ZAINTERESOWAĆ, ŻDOBYC ZAUFANIE, PRZEDSTAWIC SZCZEGÓŁOWO OFERTĘ. Wiesz, gdybyś od drugiego swojego postu na mnie tak nie naskoczył, być moze zainteresowałabym się tym..... może nawet zdecydowałabym się zapłacić te - w tej chwili marne - 30 zł - by, jeszcze póki mam tę pracę, znaleźć następną. Cóż....nie to nie.... A ty.....hehe....z czym do ludzi buraku? Ps. i miło mi jak jasne cholera, że nazywasz mnie BABĄ, chłopie....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×