Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszana jest

Boję się że stracę pracę

Polecane posty

Gość oddech rozsądku
kaszana jest ------ słuchaj to ktoś kto kieruje sie tylko chęcią zysku a niby tak bezinteresownie chciał ci pomóc . unika szczegółowych odpowiedzi , pięc razy przeinaczy żeby na jego wyszło . a najlepsze jest to że sam chyba wierzy we własną racje a kłóci się tu w wielu topikach nie tylko w tym i nie tylko z tobą. ps. Gdybym był przedstawicielem tej firmy którą on tu polecał to byłoby mi wstyd za kogoś kto w imieniu mojej firmy tak ją reklamuje że wychodzi z tego stek obelg . Zaiste antyreklame zrobił. A argument że prawnicy się zajeli kwestią przepisów że n ie wolno brac kasy za pośrednictwo w szukaniu pracy jest chybiony bo prawo mówi jasno tak więc firma po prostu znalazła luke w prawie więc w sensie etycznym i moralnym jest podejrzana . Tyle w temacie. Zaraz nas zwymyśla ale to chyba na niego działa jak afrosyzjak . upaja sie sam tym co mówi. KASZANA JEST - pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to zdegustowana i myślę
Nie tykajcie gówna, bo jeszcze się pobrudzicie. Nic więcej do dodania w tym temacie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsbnfkjnlg
Koleś wszedł na topik puścił bąka i sie dziwi że nikt go nie podziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna wypowiedź
"Czuję,że mnie zwolnią. Wczoraj w radio wysłuchałam,że jesli firma ma zwalniać, to w pierwszej kolejnosci tych na wszelkich umowach zlecenia, o dzieło itp, pracowników w ostatecznosci...no fajnie." Głupie media same nakręcają spirale i panike . weź pomyśl pozytywnie może ciebie akurat to nie spotkac a masz nerwy na zapas . jak sie tak nakrecisz to popełnisz błąd w pracy i wtedy na pewno wylecisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×